Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Letnie gorące ulice z Anną Serafińską

Jeszcze się nie rozpoczął 35. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca, a już można zacząć przygotowania do… 36. Festiwalu. Na warsztaty muzyczna zaprasza Anna Serafińska, wybitna wokalistka i pedagog, jurorka tegorocznego festiwalu. 

 

Warsztaty pt. „Letnie gorące ulice”, według autorskiego programu Anny Serafińskiej, odbywać się będą w warszawskim Teatrze Syrena. Rozpoczną się 7 lipca i trwać będą cztery tygodnie. Cykl spotkań zakończy się koncertem na dużej scenie Teatru Syrena 7 sierpnia 2014 roku.

Warsztaty są skierowane do tych, którzy chcą odpowiedzieć sobie na pytania: czym jest dla mnie muzyka? Sposobem na zarobienie pieniędzy? Na powierzchowną zmianę wizerunku? Na zdobycie popularności mierzonej kliknięciami „Lubię to!”? Wreszcie – jak dojrzeć siebie w sztuce, którą tworzę, jak świadomie wychować się do życia z muzyką, jak zmienić swój stosunek do niej, by funkcjonować z nią w idealnej harmonii? Na te pytania, ważne, może nawet najważniejsze w dobie kreowania kolorowego opakowania, a nie dobrego produktu muzycznego, autorka warsztatów „Letnie gorące noce” wskaże drogę powrotu do muzycznych korzeni.

Anna Serafińska, laureatka prestiżowego międzynarodowego konkursu dla wokalistów jazzowych na Montreux Jazz Festival i zdobywczyni wielu innych wyróżnień, autorka m.in. albumów „Gadu Gadu” i „Groove Machine”, mówi: – Szukam osób, które traktują śpiewanie jako formę wyrażania siebie i nie potrafią, z różnych powodów, znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich kwestie. Podobnie, jak wielu ludzi błąkających się po tym świecie, zastanawia mnie, dlaczego na naszym podwórku tak mało wokalistów ma szansę odcisnąć indywidualne, silne piętno na muzycznej mapie świata w dziś tak szeroko przecież otwartym nowoczesnym społeczeństwie... Moim marzeniem od zawsze było i będzie spróbować mieć maleńki wpływ na zmianę tej sytuacji. „Letnie gorące ulice” to projekt mający na celu przybliżenie uczestnikom wszystkich etapów produkcji muzycznego wydarzenia – od stworzenia koncepcji poprzez pracę nad emisją głosu, swoją osobowością i własnym stosunkiem do muzyki aż do finalnej realizacji całego założenia na scenie przy spotkaniu z publicznością.

Teatr Syrena, od lat będący jedną z muzycznych scen Warszawy, to idealne miejsce, by zdobyć wiedzę o tym, jak w muzyce realizować się nie tylko z profesjonalizmem, lecz także z pasją, zaangażowaniem i spełnieniem. Anna Serafińska planuje zbudować grupę złożoną z indywidualności, silną własną różnorodnością.

Osoby zainteresowane warsztatami więcej informacji (o warunkach uczestnictwach, kosztach, terminach) otrzymają pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonując: (22) 101 16 15.

serv kdkkonin