Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Niedziela była dla nich

Najmłodszych wokalistów (do lat 8) oraz zespoły wokalne przesłuchiwała dziś komisja artystyczna Ogólnopolskich Kwalifikacji Dzieci Śpiewających do 39. MDFPiT. Było wesoło, kolorowo i bardzo energetycznie.  Po długich obradach jury przyznało następujące nominacje: 

 
Kategoria: zespół wokalny do 12 lat
 
1. FAMA
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
,,RĘCE W GÓRĘ”

2. Dziecięcy Chórek PINOKIO
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
„UFOLUDEK”
 
3. SZALONE MAŁOLATY
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
„UCZMY SIĘ OD PSZCZÓŁ”
 
4. BAŁAGAN
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
„IDZIE ORKIESTRA”
 
5. SONATKA
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
„BIEGNIJ PRZED SIEBIE”

6. RUPAKI
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
„POZNAJ SWOJE MORZE”
 
7. RABAN
Dom Kultury ,,Orle Gniazdo” w Poznaniu
„NIEIDEALNA”
 
Kategoria: zespół wokalny  13-16 lat
 
1. A’ VISTA
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
„PRZED ŚNIADANIEM”

2. FORTE
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
BOHEMIAN RHAPSODY”

3. FRAJDEJ
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
„FAITH”
 
4. THE MINTS
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
„NIE MA JAK POMPA”
 
5. SZALONE
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
„HENIEK”
 
6. WIERCIPIĘTY
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
„CAN'T STOP THE FEELING!”
 
7. FANTAZJA
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
KRĄG ŻYCIA”

8. GRANDA
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
„ADIEMUS”
 
9. DZIKIE WINO
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
„KISS FROM THE ROSES”

 
Kategoria wiekowa: do 8 lat
 
1. ZUZANNA WRÓBLEWSKA (8 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
LUBIĘ DESZCZYK”

2. MARLENA MŁYŃSKA (8 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
JESTEM KOTEM”

3. ZUZANNA STARZYŃSKA (7 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
„COLORS OF THE WIND”
 
4. ZUZANNA ENOZEL (7 lat)
Centrum Kultury w Pieszycach
„DWA ŚWIATY”
 
5. MARYSIA KURZYDLAK (7 lat)
Artystyczne Przedszkole „Świat Bajek” w Gorzkowicach
„PIOSENKA DREWNIANYCH LALEK”

6. RÓŻA FELUSIAK (8 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
KAPELUSZE PEŁNE PŁATKÓW”

7. LAURA BĄCZKIEWICZ (7 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie
CHOĆ MASZ MAŁO LAT”

8. HANNA FERFET (8 lat)
Centrum Kultury w Chojnie
„BIEDRONECZKI SĄ W KROPECZKI”
 
9. MILENA DYLA (8 lat)
Miechów
„WIECZORNY WALCZYK”

10. MARTYNA DRZEWIECKA (7 lat)
Przedszkole Publiczne w Powierciu
„PO RAZ PIERWSZY WIDZĘ BLASK”
 
11. AURELIA KLASS (8 lat)
Szkoła Podstawowa w Śmiłowicach
„MOTYLEM JESTEM”
 
12. BLANKA MAŁOLEPSZA (8 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
OTULANKA”
 
13. MARTA FIBAKIEWICZ (6 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
„BYŁ SOBIE STRACH”
 
14. DAWID DZIEDZIC (8 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie
Z LIŚCIEM NA TRZY CZWARTE”

15. HELENA POPIEL (8 lat)
Stowarzyszenie TRYTON przy Państwowej Szkole Muzycznej w Kaliszu
LALECZKA Z SASKIEJ PORCELANY”

16. WŁADYSŁAW GĄGAŁA (5 lata)
Przedszkole Samorządowe nr 5 w Bełchatowie
„ZACZAROWANY FORTEPIAN”

17. ALEKSANDRA ZIEMNIAK (6 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
„TĘCZA”
 
18. VICTORIA KONYS (6 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni
„KROPKA”

19. IZA KUBIAK (8 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
GWIAZDA FILMOWA”

20. LENA KLEMBALSKA (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
ZOSIA SAMOSIA”

21. ALICJA BARTNIK (5 lat)
Stowarzyszenie „Galiarda” w Poznaniu
„KOCI WESOŁY ŚWIAT”
 
22. NATALIA KUBIŚ-MROSZCZYK (7 lat)
Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
„DAJ MI RĘKĘ TATO”
 
23. ANTONINA MIRASZEWSKA (8 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
„REKLAMA”