Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Regulamin 42. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca

Najwspanialsi Młodzi Artyści

Tęsknimy za Wami ...

Historia nie powinna zdarzać się dwa razy, a trzy byłoby zdecydowaną przesadą, nie do przyjęcia. Zwłaszcza, gdy chodzi o najwspanialszy pokaz dziecięcych talentów i ich nieokiełznanej ekspresji ... Pierwszy raz w 1982 roku na przeszkodzie organizacji (wówczas 4.) Ogólnopolskich Konfrontacji Dziecięcych Zespołów Tanecznych stanęła polityka – trwał stan wojenny. Drugi raz było w tym roku – choć machina organizacyjna festiwalu już zaczęła się rozpędzać, 41. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca trzeba było odwołać z powodu ogólnoświatowej epidemii koronawirusa. Mamy NADZIEJĘ, że 42. Festiwal się odbędzie. Dlatego przekazujemy Wam regulamin a w nim informację, że 42. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca zaplanowaliśmy na 9-13 czerwca 2021 roku!

REGULAMIN 42. MDFPiT

Kwalifikacje wokalistów „na żywo” powinny odbyć się 4-7 marca 2021 r. a pod koniec marca kwalifikacje zespołów tanecznych (na podstawie układów tanecznych zarejestrowanych na nośnikach cyfrowych i nadesłanych do Biura Festiwalowego). I tu uwaga: podjęliśmy decyzję, że w kwalifikacjach wokalistów udział będą mogły wziąć wyjątkowo (!) siedemnastolatki, które w roku 2020 ukończyły 16 lat i zakwalifikowały się do 41. Festiwalu. Zajrzeliśmy do dokumentacji (jest na internetowej stronie festiwalu) i policzyliśmy: tę dodatkową szansę ma 18 wokalistek i wokalistów oraz kilka zespołów, w których śpiewali szesnastoletni wykonawcy. W regulaminie 42. Festiwalu zawarliśmy wszystkie szczegóły, począwszy od dat, adresów, kategorii wokalnych i tanecznych, po sposób przesyłania koniecznych materiałów. Bardzo prosimy, szczególnie opiekunów i instruktorów, o dokładne przeczytanie regulaminu, zwłaszcza punktów dotyczących rejestracji uczestników, przesyłania niezbędnych dokumentów itd.

Jeśli będziecie mieli pytania, prosimy kierować je do Biura Festiwalowego, którym kieruje Danuta Nowicka; adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 63 211 31 33 w. 22. Jak co roku na wszystkich uczestników Festiwalu będziemy w Koninie czekali z radością i ciekawością.

 

Dbajcie o siebie. Do zobaczenia!

serv kdkkonin