Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Kwalifikacje dzieci śpiewających on-line

Ogólnopolskie Kwalifikacje Dzieci Śpiewających do 42. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie odbędą się on-line.


Zgłoszenia uczestników wraz z dołączoną prezentacją przyjmowane będą poprzez elektroniczny system rejestracji. Jak informują organizatorzy Festiwalu, wydłużony zostaje jednocześnie termin rejestracji. Bramki systemu zamkną się dopiero 12 lutego 2021 r. o północy.


Wokaliści zobowiązani są do przesłania poprzez elektroniczny system rejestracji wypełnionego zgłoszenia wraz z plikami: playback i półplayback oraz link do pliku multimedialnego zrealizowanego w formatach: MP-4, AVI, MOV o maksymalnej rozdzielczości 1920x1080. Prezentacja wokalistów powinna mieć formę nagrania w postaci jednego ujęcia bez montażu. Film może zostać nagrany telefonem, aparatem, kamerą lub tabletem.

- Wydłużyliśmy termin rejestracji po to, by każdy solista, duet i każdy zespół mógł przygotować bardzo dobry materiał wideo – informuje Danuta Nowicka, kierownik biura MDFPiT w Koninie.
Kwalifikacji dokona w marcu 2021 roku profesjonalne jury.


O tym jaki repertuar dobrać do wieku uczestnika oraz w jakich kategoriach możecie wystartować przeczytacie w regulaminie festiwalu. Ten znajdziecie na stronie www.festiwaldzieciecy.pl


Przypominamy także, że warunkiem udziału w Ogólnopolskich Kwalifikacjach Dzieci Śpiewających on-line jest dokonanie opłaty wpisowej. Uczestnicy dokonują wpłat, po otrzymaniu informacji od organizatora o sposobie i terminie wpłaty.