Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Jurorzy tańca mają faworyta

Duży, 7-osobowy team jurorski, prezentujący różne szkoły tańca, a nawet kultury. Do tego międzynarodowy, a decyzja w sprawie najważniejszej nagrody – Grand Prix 33. festiwalu tańca –  prawie jednomyślna… Brzmi chyba optymistycznie?

 
  
Na pytanie o faworyta tegorocznej edycji jurorzy uśmiechali się porozumiewawczo. Mają już swój typ i jak mówią, udało im się wybrać go prawie jednomyślnie.  Kto zdobędzie najwyższe trofeum 33. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie? To jest na razie owiane ścisłą jurorską tajemnicą. Wręczenie nagród nastąpi 2 czerwca w konińskim amfiteatrze podczas uroczystej gali laureatów. Dopiero wtedy uchylą oni rąbka tej tajemnicy….

O tym jak pracuje się na takim festiwalu, i w takiej różnorodności – technik, osobowości, spojrzeń – zapytaliśmy samych jurorów. Odpowiedzieli też na pytania, jak powinna wyglądać dobra prezentacja i jaka jest różnica między byciem instruktorem i jurorem.

Przypomnijmy, że w tańcu oceniali Was: Beata Tyborowska, Dorota Puchowska, Katarzyna Bryłka, Andrey Kokoulin, Nebojsa Slavkovic, Gabriel Francisco oraz przewodniczący komisji artystycznej tańca – Zbigniew Zasada. Sekretarzem jury była Małgorzata Kazuś.
 
 
 

serv kdkkonin