Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Newsroom

Przedłużamy możliwość rejestracji wokalistów

 

Kochani Festiwalowicze! Z uwagi na Wasze prośby, przedłużamy możliwość rejestracji wokalistów do 44. Festiwalu - do 25 lutego do północy. 

Przypominamy, że rejestrujecie się poprzez stronę danceit.pl. Kwalifikacje do Festiwalu rozpoczynają się 28 lutego i potrwają do 1 marca. 

Nowy rok, nowe zmagania festiwalowe przed Wami! Ruszyła rejestracja uczestników

 

Wokaliści i tancerze! Ruszyły zapisy uczestników do 44. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Ten odbędzie się od 5 do 9 czerwca 2024 roku. Koncert Galowy zaplanowano na 8 czerwca. Zanim jednak spotkamy się w Koninie, zarówno wokaliści jak i tancerze przejdą przesłuchania. Wzorem roku ubiegłego, jury zakwalifikuje młodych artystów do czerwcowych zmagań, na podstawie nadesłanych do nas zgłoszeń.

 

Czytaj więcej...

Rozśpiewanych i roztańczonych Świąt

 

Życzymy WAM kochani: pięknych, radosnych, zdrowych, smacznych Świąt Bożego Narodzenia. Niech wypełnia je muzyka i śmiech. Wesołych Świąt.

 

 

 

Czytaj więcej...

Zmarł Krzysztof Jaślar, juror i reżyser festiwalu

 

Zmarł Krzysztof Jaślar, wieloletni juror i reżyser koncertów galowych Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Panie Krzysztofie, będzie nam Pana bardzo brakowało.

 

Czytaj więcej...

Koncert Galowy 43. MDFPiT Konin - fotorelacja

 

Do tych chwil będziemy wracać bardzo często.

 

Czytaj więcej...

serv kdkkonin