Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Newsroom

Termin zgłoszeń wokalistów przedłużony do 31 stycznia

Biuro organizacyjne Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie na prośbę wokalistów i instruktorów informuje o przedłużeniu terminu zgłaszania wokalistów do Ogólnopolskich Kwalifikacji Dzieci Śpiewających. Termin rejestracji uczestników przesunięto do 31 stycznia do północy.

Czytaj więcej...

Pamiętajcie o zarejestrowaniu się!

Przypominamy, że do 25 stycznia do północy czekamy na zgłoszenia wokalistów do Ogólnopolskich Kwalifikacji Dzieci Śpiewających do MDFPiT Konin 2022. Zapytajcie rodziców, instruktorów, opiekunów o to czy już Was zarejestrowali w systemie festiwalu.

Czytaj więcej...

System rejestracji dla wokalistów ruszył

Soliści, duety i zespoły wokalne mogą rejestrować się już do Ogólnopolskich Kwalifikacji Dzieci Śpiewających 42. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Bramka w systemie rejestracyjnym jest już aktywna. Termin zgłoszeń upływa 25 stycznia o północy.

Czytaj więcej...

Regulamin 42. MDFPiT w Koninie 2022

Oddajemy w Wasze ręce regulamin 42. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca. Zaglądajcie do poczty i sprawdzajcie maile. Regulamin pobierzecie również ze strony internetowej Festiwalu z zakładki REGULAMINY.
Znajdziecie tam także wersję ePUB.

Czytaj więcej...

Jesteśmy RAZEM

Festiwalowy hymn ,,Wpadnij, wpadnij do Konina” rozbrzmiałby dziś przed Konińskim Domem Kultury. W ten sposób rozpocząłby się 41. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca. Byłoby głośno, kolorowo i radośnie – tak, jak wszyscy uwielbiamy! Epidemia nie pozwoliła nam się w tym roku spotkać, by świętować sukcesy, pielęgnować przyjaźnie i rozwijać Wasze pasje.

Czytaj więcej...

serv kdkkonin