Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Sponsorzy

Oferta dla sponsorów


,,To nasz Festiwal …” wybrzmiewa w piosence, którą co roku, w czerwcu śpiewa w Koninie ponad dwa tysiące dzieci i młodzieży. To uczestnicy Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca, dla których koniński Festiwal jest jedynym w swoim rodzaju, do udziału w którym przygotowują się od najmłodszych lat, a zakwalifikowanie do przesłuchań konkursowych jest niejednokrotnie najwyższym uznaniem ich ciężkiej pracy.

Uczestnicy Festiwalu przyjeżdżają do Konina z całej Europy. MDFPiT jest bowiem najstarszym i jedynym tego rodzaju Festiwalem na naszym kontynencie.
Zazdrości go Koninowi wiele miast. Młodzi wykonawcy i tancerze chcą jednak by Festiwal odbywał się w Koninie, centrum Wielkopolski i Polski.
To u nas bije Festiwalowe Serce i to u nas czują się najlepiej, niezależnie skąd pochodzą i w jakich mówią językach. Konin na kilka czerwcowych dni staje się ich drugim domem a mieszkańcy Konina ich przyjaciółmi. Nie dziwi więc fakt, że Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca nazywają ,,Swoim Festiwalem”.
 
Drodzy Przyjaciele, kierujemy do Was ofertę finansowego wsparcia naszego Festiwalu. Chcemy by MDFPiT był także Waszym Festiwalem.
Dzięki promocji Państwa firmy podczas wydarzeń Festiwalowych, markę prowadzonej przez Was działalności pozna kilka tysięcy osób. Logo Państwa firmy wyjedzie na materiałach promocyjnych niemal w każdy zakątek Polski i Europy.


W zmaganiach konkursowych bierze udział od 2 500 do 2 700 wokalistów i tancerzy. Wraz z nimi przyjeżdża do Konina całe grono opiekunów, instruktorów i rodziców. Dzięki transmisji Festiwalu w internecie grupa osób do których dociera Festiwal wzrasta do kilkudziesięciu tysięcy.
Drodzy Przyjaciele warto wspomóc Festiwal by po pierwsze pokazać Państwa marki w całej Polsce i Europie, a po drugie i najważniejsze, by zobaczyć w czerwcu tysiące roześmianych buziek, którym w dobrej zabawie nie przeszkadza ani upał ani deszcz. Dla których najważniejsza jest integracja, rywalizacja i spotkanie z różnymi kulturami.
 
Szanowni Państwo,

Organizacja Festiwalu byłaby niemożliwa bez corocznego uczestnictwa Dobrodziejów,  wspierających KDK. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę sponsoringu, która z jednej strony służyć będzie prezentacji niezwykłej ekspresji małych artystów, z drugiej – prezentacji (reklamie) Państwa firm.  
Zapraszam  do zapoznania się z naszą ofertą.

 
 
Z festiwalowym pozdrowieniem
zespół Konińskiego Domu Kultury 
ZAŁOŻENIA OGÓLNE

Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie
 
Organizatorem tej ogromnej imprezy jest Koniński Dom Kultury oraz grono zaangażowanych współpracowników, finansowych dobrodziejów i w ogóle osób dzieciom i nam, organizatorom, sprzyjających. Festiwal ma swoją historię, którą opisaliśmy na naszej stronie www.festiwaldzieciecy.pl wzakładce „historia” (warto do niej zajrzeć).
 
Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie to:
 
- najstarsza i największa dziecięca impreza w kraju i Europie, popularyzująca amatorski ruch artystyczny dzieci i młodzieży. W kwalifikacjach do Festiwalu co roku uczestniczy 4-5 tysięcy dzieciaków, w finałach zaś prezentuje się ponad 2 tysiące uczestników z Polski, całej Europy i krajów pozaeuropejskich.
 
- edukacja kulturalnadzieci i młodzieży, odkrywanie ich talentów oraz promowanie ich twórczości – to misja Festiwalu. W konkursie biorą udział wokaliści (soliści, duety, zespoły)  i zespoły taneczne do 16 roku życia
 
- wielostopniowość kwalifikacji - pierwsze kwalifikacje zaczynają się w marcu, finały w czerwcu. Dzieci i młodzież oceniać będą dwa międzynarodowe zespoły jurorskie: gwiazdy estrady, autorzy tekstów, kompozytorzy, pedagodzy, choreografowie tańca, a także producenci  i reżyserzy. Najlepsi mali artyści, nagrodzeni Aplauzami, wystąpią  w koncercie galowym.
Koniński Festiwal jest jedynym,  w którym mali artyści występują z towarzyszeniem orkiestry, która towarzyszyć będzie wokalistom od kwalifikacji, finałów po koncert galowy.
 
Debiutowało na konińskim Festiwaluwiele obecnych gwiazd polskiego filmu i estrady, m.in. Krzysztof Antkowiak, Marysia Sadowska, Patrycja Markowska, Marina Łuczenko, Michał Grobelny, Margaret, Daria Zawiałow, Piotr Zubek. Na Festiwalu Natalia Kukulska zasiadała w jury dziecięcym, a  wystąpiła gościnnie  Alicja Bachleda-Curuś.
 
Współpracowały z Festiwalem najwybitniejsze postaci polskiej estrady, teatru, filmu i telewizji, m.in. Ewa Bem, Marek Bałata, Danuta Błażejczyk, Olga Bończyk, Jacek Cygan, Urszula Dudziak, Stanisław Fiałkowski, Piotr Galiński, Zbigniew Górny, Justyna Holm, Krzysztof Ibisz, Krzysztof Jaślar, Jerzy Kryszak, Wanda Kwietniewska, Grażyna Łobaszewska, Wojciech Malajkat, Joanna Matraszek, Dorota Miśkiewicz, Agata Młynarska, Robert Rozmus, Jacek Skubikowski, Lora Szafran, Janusz Tylman, Joanna Koroniewska i wielu innych.
 
Koncert galowy Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie obejrzy około 4 tysięcy widzów. Koncert będzie transmitowany na stronie głównej wp.pl.
 
Dyrektorem festiwalu jest Elżbieta Miętkiewska-Krygier, na co dzień dyrektor Konińskiego Domu Kultury. Wszelkie sprawy związane z Festiwalem prowadzi Biuro Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca, którego koordynatorami są Dorota Gapska i Dariusz Intrys. Promocją Festiwalu zajmuje się Biuro Promocji i Komunikacji KDK, któremu szefuje Dorota Gapska.
      
 
PROMOCJA
Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie

Promocję  Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koniniecorocznie opieramy na współpracy z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. 
 
Dodatkowo będzie przeprowadzona duża kampania reklamowa w portalach branżowych tanecznych oraz portalach redagowanych przez KDK: www.festiwaldzieciecy.ploraz www.kdk.konin.pl. Na  tych portalach znaleźć będzie można także wszystkie informacje dotyczące organizowanego Festiwalu.

 

     

                                       

   

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
serv kdkkonin