Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Jubileuszowe przesłuchania

Piątek, 7 marca, godzina 9.40 – początek eliminacji dzieci śpiewających do 35. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca Konin 2014. Pierwsza przed mikrofonem stanie jedenastoletnia Paulina Cholewa z Centrum Kultury w Chojnie, po niej kolejnych 283 wykonawców.


Przesłuchania potrwają trzy dni, do 9 marca. Publikujemy szczegółowy program przesłuchań oraz listy kolejności przesłuchań uczestników. W bieżącym roku w przesłuchaniach na żywo weźmie udział większa liczba małych artystów, niż rok temu. W 2013 roku były to 274. podmioty wykonawcze, czyli soliści, duety i zespoły. W roku jubileuszowym jest ich na liście 284. Najliczniejszą grupę stanowić będą najstarsi uczestnicy (14-16 lat) – 99. solistów. Na scenie pojawią się też 22. zespoły. Na listach są tylko wykonawcy krajowi, zagraniczni będą kwalifikowani do udziału w festiwalu na podstawie nagrań nadesłanych na nośnikach elektronicznych.

Wszystkie przesłuchania (także próby akustyczne) odbywać się będą w sali widowiskowej Konińskiego Domu Kultury. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, trzeba kontaktować się z Biurem Organizacyjnym festiwalu. Organizatorzy proszą wszystkich uczestników o jego przestrzeganie; to warunek sprawnego przeprowadzenia eliminacji oraz wręczenia nominacji do udziału w 35. Festiwalu. Także szczególnego recitalu: uczestnikom Festiwalu zaprezentuje się zdobywca Grand Prix Ogólnopolskiego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie w 1986 roku – Krzysztof Antkowiak.

P R O G R A M
ogólnopolskich eliminacji dzieci śpiewających
35. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca

7 marca 2014 r. – piątek

od godz. 8.00 – przyjazd uczestników do Konina
Biuro Organizacyjne: Koniński Dom Kultury, Plac Niepodległości 1
8.00-9.30 – próby akustyczne (kategorie wiekowe: 9-11 lat, 12-13 lat)
9.40-14.10 – przesłuchania konkursowe – kategoria wiekowa 9-11 lat
13.30-15.00 – przerwa obiadowa
15.30-19.30 – przesłuchania konkursowe – kategoria wiekowa 12-13 lat
18.30-20.00 – kolacja (obrady komisji artystycznej)
21.00 – wręczenie nominacji do udziału w 35. MDFPiT Konin 2014; kategorie wiekowe: 9-11 lat, 12-13 lat.

8 marca 2014 r. – sobota

8.00-10.20 – próby akustyczne (kategoria wiekowa: 14-16 lat)
10.30-14.00 – przesłuchania konkursowe – kategoria wiekowa 14-16 lat (kolejność od 1 do 50)
13.30-15.00 – przerwa obiadowa
15.00-18.30 – przesłuchania konkursowe – kategoria wiekowa 14-16 lat (kolejność od 51)
18.00-19.30 – kolacja (obrady komisji artystycznej)
20.00 – recital Krzysztofa Antkowiaka (sala widowiskowa KDK)
21.00 – wręczenie nominacji do udziału w 35. MDFPiT Konin 2014 (kategoria wiekowa: 14-16 lat)

9 marca 2014 r. – niedziela

8.00-9.20 – próby akustyczne (kategoria wiekowa: do 8 lat oraz kategoria: zespoły wokalne)
9.30-11.00 – przesłuchania konkursowe – kategorie: zespół wokalny do 12 lat, zespół wokalny 13-16 lat
11.10-13.30 – przesłuchania konkursowe – kategoria wiekowa do 8 lat
14.30 – wręczenie nominacji do udziału w 35. MDFPiT Konin 2014; kategoria wiekowa do 8 lat, kategoria: zespoły wokalne
14.30-15.30 – obiad, wyjazd uczestników eliminacji.





Kolejność przesłuchań

UWAGA! Kolejność przesłuchań, ustalona przez organizatorów, jest niezmienna!

Duety starują w odpowiednich grupach wiekowych razem z solistami.

7 marca 2014 r. – piątek


KATEGORIA WIEKOWA 9-11 LAT, godz. 9.40

1. PAULINA CHOLEWA (11 lat)
Centrum Kultury w Chojnie

2. KATARZYNA BABKIN (10 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

3. WIKTORIA MAJ (11 lat)
Studio Muzyczne „Pawix Music” w Krakowie

4. ALEKSANDRA CZAPLICKA (10 lat)
Miejski Dom Kultury w Grajewie

5. MARTYNA ZYGADŁO (11 lat)
Miejski Dom Kultury w Częstochowie

6. MACIEJ DRZAZGA (11 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

7. ALEKSANDRA FURS (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance

8. ZUZANNA BARANOWSKA (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance

9. KINGA OSOWSKA (9 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

10. JULIA WASIELEWSKA (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

11. MARTYNA MAJCHRZAK (9 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli

12. DUET: KASIA I MACIEJ (10, 11 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

13. DOMINIKA DĄBROWSKA (11 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie

14. ULA ZUBEK (10 lat)
Warszawa

15. MICHALINA PRZĄDKA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

16. DUET: OLA I ZUZIA (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance

17. JULIANNA NOWOSAD (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury ,,Iskra” w Pile

18. NATALIA OCHMAŃSKA (9 lat)
Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych „Talent” w Częstochowie

19. AGATA BRANDENBURGER (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” w Pile

20. DARIA GILEJKO (10 lat)
Grajewo

21. AGATA DANIŁOWICZ (10 lat)
Miejski Dom Kultury w Grajewie

22. ROZALIA BILSKA (11 lat)
Dom Kultury „Lokator” w Zduńskiej Woli

23. GABRIELA OSMULSKA (10 lat)
Dom Kultury „Lokator” w Zduńskiej Woli

24. HANNA SZTACHAŃSKA (9 lat)
Rokietnica k/Poznania

25. AGNIESZKA DROMA (9 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim

26. WERONIKA BUJNOWSKA (9 lat)
Dom Kultury „Lokator” w Zduńskiej Woli

27. MARTYNA STAWSKA (10 lat)
Dom Kultury „Lokator” w Zduńskiej Woli

28. DARIA FLEŚMAN (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

29. OLIWIA SADOWSKA (11 lat)
Dom Kultury „Lokator” w Zduńskiej Woli

30. DUET: „RUPAKI” (8, 9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie Szczecińskim

31. OLIWIA TOMCZYK (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Chodzieży

32. WERONIKA GABRYŚ (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim

33. KINGA ŻELICHOWSKA (10 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

34. WIKTORIA TOMASZEWSKA (9 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „Fama” w Koninie

35. WIKTORIA SKOWRON (9 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „Fama” w Koninie

36. IGA BRZEZIŃSKA (11 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „Fama” w Koninie

37. IGNACY BŁAŻEJOWSKI (11 lat)
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

38. AGNIESZKA LETNIOWSKA (9 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

39. MATEUSZ SUBOCZ (9 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

40. MAŁGORZATA PIETRYNIAK (10 lat) 
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

41. MARTA KOCENKO (9 lat)
Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Kreolia – Kraina Kreatywności” w Jerutkach

42. MAŁGORZATA GWIAZDA (9 lat)
Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Kreolia – Kraina Kreatywności” w Jerutkach

43. ALIA DZIELIŃSKA (11 lat) 
Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Kreolia – Kraina Kreatywności” w Jerutkach

44. BARBARA BORYS (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni

45. MICHALINA CHMIELEWSKA (9 lat)
My Voice Studio w Starym Mieście

46. MIKOŁAJ KURTAS (9 lat)
My Voice Studio w Starym Mieście

47. KORNEL CZAJA (9 lat)
My Voice Studio w Starym Mieście

48. ANNA KOWALEWSKA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

49. OLIWIA BYCZKOWSKA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

50. WIKTORIA BIELIŃSKA (10 lat)
Kępiński Ośrodek Kultury w Kępnie

51. ANGELIKA PILARSKA (9 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie

52. EDYTA KOLCZYŃSKA (11 lat)
Szkoła Podstawowa w Kruszwicy

53. JULIA DZIAMSKA (11 lat)
Zespół Szkół Katolickich w Trzciance

54. MACIEJ SOBUTKA (9 lat)
Centrum Kultury „MUZYK” w Słupcy

55. AMELIA KŁANIECKA (11 lat)
Centrum Kultury „MUZYK” w Słupcy

56. EMMA SZUBERT (9 lat)
Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Golinie

57. AMELIA RYDZYŃSKA (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni

58. DOMINIKA POPEK (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni

59. WIKTORIA CICHEWICZ (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni

60. EWELINA JAŚNIAK (10 lat)
Grupa Artystyczna Erato, Dom Kultury "Orle Gniazdo" Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych" w Poznaniu

61. HELENA KRÓL (10 lat)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

62. JULIA MIELNIK (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu

63. EMILA HAWROT (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni

64. JULIA CHMIELARSKA (10 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

 

KATEGORIA WIEKOWA 12-13 LAT, godz. 15.30


1. WIKTORIA KOŻUCH (12 lat)
Jabłonna

2. EMILIA NIKIEL (12 lat)
Centrum Kultury w Sycowie

3. ROKSANA MAZIARZ (13 lat)
Klub Osiedlowy „Raszyn” w Poznaniu

4. ŁUKASZ PIEKARZEWSKI (12 lat)
Klub Kultury „Gocław” w Warszawie

5. ALICJA SPOREK (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni

6. PIOTR ZUBEK (13 lat)
Warszawa

7. ALEKSANDRA WIŚNIEWSKA (13 lat)
Szkoła Podstawowa im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie

8. ZUZANNA STOLAREK (13 lat)
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach

9. ZUZANNA TYMPER (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” w Pile

10. MICHAŁ KAMIŃSKI (12 lat)
Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Lipnie

11. EWELINA FLORCZAK (13 lat)
Szkoła Podstawowa w Czernikowie

12. KATARZYNA POPŁAWSKA (13 lat)
Szkoła Podstawowa w Czernikowie

13. JULIA JARZĄBEK (12 lat)
Studio Piosenki „Septyma” w Nowym Targu

14. MARTYNA PLEWA (12 lat)
Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu

15. ROCH KRZYŻAŃSKI (13 lat)
Dom Kultury „Lokator” w Zduńskiej Woli

16. MICHALINA DRYJAŃSKA (12 lat)
Sompolno

17. KINGA WARDOWSKA (12 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim

18. NAILAH VITHA (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie Szczecińskim

19. NATALIA KOŁODZIEJCZYK (12 lat)
Ośrodek Kultury w Mirosławcu

20. ALEKSANDRA LEWICKA (13 lat)
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku

21. KINGA PŁOTKA (12 lat)
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku

22. JULIA MARCINKOWSKA (13 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

23. GABRIELA BOBROWSKA (13 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie

24. JULIA LISIEWICZ (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

25. MARTYNA ABRAM (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

26. PAULA HAJN (13 lat)
Zielona Góra

27. NATALIA SKWAREK (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

28. MARIA MARKIEWICZ (13 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach

29. JULIA NYKIŚ (12 lat)
Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie

30. MARTA DRĘŻEK (12 lat) 
Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Kreolia – Kraina Kreatywności” w Jerutkach

31. WERONIKA PIETKIEWICZ (13 lat)
Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Kreolia – Kraina Kreatywności” w Jerutkach

32. PIOTR WOJDAN (13 lat)
Zapolice
Studio Wokalne „ARS FABRICA” w Łodzi

33. WIKTORIA TRACZ (12 lat)
Nowy Sącz

34. IZABELA SIERAŃSKA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu

35. JULIA WALASZCZYK (12 lat)
Nowa Brzeźnica
Studio Wokalne „ARS FABRICA” w Łodzi

36. PAULINA PRELWIC (13 lat)
Czarnków

37. JULIA BOJUR (12 lat)
Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr1 w Popowie

38. JULIA WOŹNIAK (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

39. AGATA DANIEL (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

40. WERONIKA RADNIECKA (13 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie

41. MARTYNA KALETA (13 lat)
Nowy Sącz

42. ZUZANNA JURKIEWICZ (12 lat)
Klub 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu

43. KAROL LENART (12 lat)
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim

44. NINA BŁASZCZYK (12 lat)
Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Golinie

45. AREK PŁONCZYŃSKI (12 lat)
Grupa Artystyczna Erato, Dom Kultury "Orle Gniazdo" Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych" w Poznaniu

46. MAGDA GÓRNIAK (12 lat)
Grupa Artystyczna Erato, Dom Kultury "Orle Gniazdo" Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych w Poznaniu

47. ALEKSANDRA MAĆKOWIAK (12 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie

48. WERONIKA POŁOWNIAK (12 lat)
Rzeszów

49. DOMINIKA SOZAŃSKA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu

50. ALEKSANDRA FIGURNIAK (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu

51. MARTA GRAMSZ (13 lat)
Grupa Artystyczna Erato, Dom Kultury "Orle Gniazdo" Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych" w Poznaniu

52. JULIA KUKUĆ (13 lat)
Grupa Artystyczna Erato, Dom Kultury "Orle Gniazdo" Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych" w Poznaniu

53. WOJCIECH STEFANOWSKI (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury „Fabryczna” we Wrocławiu

54. PATRYCJA KOWALSKA (12 lat)
Szkoła Podstawowa w Wierzchowie

55. MARIA BIŃKOWSKA (13 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

56. ZUZANNNA BONCZOL (12 lat)
Kępiński Ośrodek Kultury w Kępnie

57. KRISTINA BURGE (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni

58. WIKTORIA RURKA (13 lat)
Autorska Szkoła Musicalowa w Warszawie

59. MARYSIA LEWANDOWSKA (13 lat)
Ognisko Muzyczne w Koninie
 

8 marca 2014 r. – sobota


KATEGORIA WIEKOWA 14-16 LAT, godz. 10.30


1. WIKTORIA KRZESŁOWSKA (16 lat)
Turek
Studio Wokalne „ARS FABRICA” w Łodzi

2. BLANKA KAPICA (15 lat)
Centrum Kultury w Sycowie

3. HANNA POSID (15 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

4. AGNIESZKA TREFFON (16 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

5. ALEKSANDRA PURTAK (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance

6. MAGDA PANEK (14 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

7. DOMINIKA DAWIDOWSKA (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni

8. MACIEJ GŁOWACKI (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni

9. KAROLINA SZPANOWSKA (16 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie

10. DARIA DUNAJ (15 lat)
Szkoła Muzyczna YAMAHA w Słupcy

11. KAROLINA OSTROWSKA (15 lat)
Szkoła Muzyczna YAMAHA w Słupcy

12. ERYK WĄTROBA (15 lat)
Szkoła Muzyczna YAMAHA w Słupcy

13. ALICJA WYSOCKA (16 lat)
Szkoła Muzyczna YAMAHA w Słupcy

14. ALICJA BIERNAT (16 lat)
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach

15. ALEKSANDRA TUROWSKA (15 lat)
Grajewo

16. SYLWIA DRYJAŃSKA (15 lat)
Sompolno

17. OLIWIA MOWIŃSKA (16 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim

18. ALAN WITTBRODT (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni

19. PAULINA KOŁODZIEJCZYK (16 lat)
Ośrodek Kultury w Mirosławcu

20. MARIKA PAŁKA (16 lat)
Ośrodek Kultury w Mirosławcu

21. ELŻBIETA SAMOSIUK (16 lat)
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach

22. ALEKSANDRA SABADASZ (15 lat)
Ośrodek Kultury w Mirosławcu

23. ADRIANNA TRZMIEL (16 lat)
Ośrodek Kultury w Mirosławcu

24. SYLWIA LEWICKA (15 lat)
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku

25. WIKTOR KOPYCZYŃSKI (14 lat)
Studio Wokalne „DREAMS” w Nowym Mieście Lubawskim

26. MONIKA KACZMAREK (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim

27. LAURA ANDRZEJEWSKA (16 lat)
Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Żerkowie

28. FELIKS PIĄTEK (15 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie

29. KAROLINA PIETRZYKOWSKA (15 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie

30. JAGODA RÓŻYCKA (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

31. WERONIKA MAKOWSKA (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

32. PATRYCJA CZYŻEWSKA (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

33. AGATA WIETRZYCKA (16 lat)
Trzcianka
Studio Wokalne „ARS FABRICA” w Łodzi

34. WERONIKA KRYSTEK (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

35. KACPER SIEKIRKA (14 lat) 
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

36. ALEKSANDRA CZOP (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

37. KORNELIA KOBYLAŃSKA (14 lat) 
Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Kreolia – Kraina Kreatywności” w Jerutkach

38. KARINA WARZYCHA (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

39. DUET: JAGODA I WERONIKA (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

40. KATARZYNA GRONOWSKA (15 lat)
Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Kreolia – Kraina Kreatywności” w Jerutkach

41. DOMINIK ŚWIATKOWSKI (16 lat)
Studio wokalne „DREAMS” w Nowym Mieście Lubawskim

42. DUET: WERONIKA I PATRYCJA (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

43. MARIA KOŁODZIEJCZYK (15 lat) 
Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Kreolia – Kraina Kreatywności” w Jerutkach

44. ALEKSANDER WITOCHA (16 lat)
Gimnazjum nr 19 w Gdyni

45. MACIEJ GUĆ (14 lat)
Projekt "Gdynia po godzinach" przy Zespole Szkół nr 14 w Gdyni

46. DUET: ONA I ON (16, 14 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

47. JOANNA WOJCIECHOWSKA (16 lat)
Klub Piosenki „DEBIUT” we Wrocławiu

48. ALEKSANDRA GOLEC (15 lat)
Gimnazjum nr 19 w Gdyni

49. ZUZANNA BANASZAK (15 lat)
Klub Piosenki „DEBIUT” we Wrocławiu

50. JULIA LEŚNIEWSKA (15 lat)
Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku


PRZERWA OBIADOWA

KATEGORIA WIEKOWA 14 – 16 LAT godz. 15.00


51. INGA KUCHARSKA (14 lat)
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Zawadach

52. DUET: OLA & MACIEK (15, 14 lat)
Gimnazjum nr 19 w Gdyni

53. AGATA EWA MOCIAK (14 lat)
Centrum Artystyczne Elizy Sacharczuk w Białymstoku

54. WERONIKA GRĄDZKA (15 lat)
Gimnazjum nr 19 w Gdyni

55. ILONA TOMASZEWSKA (16 lat)
Klub Piosenki „DEBIUT” we Wrocławiu

56. DOMINIKA PORĘBA (14 lat)
Gimnazjum nr 19 w Gdyni

57. ZOFIA SYDOR (15 lat)
Kraków

58. ZUZANNA GRĄDZKA (15 lat)
Zespół Szkół nr 7 w Gdyni

59. KAMIL KOWALSKI (16 lat)
Publiczne Gimnazjum w Wierzchowie

60. AGNIESZKA KOZYRA (14 lat)
Projekt "Gdynia po godzinach" przy Zespole Szkół nr 14 w Gdyni

61. AMANDA ABRAMCZUK (16 lat)
Fundacja Bednarska w Warszawie

62. AGATA BUCZKOWSKA (16 lat)
Szkoła Muzyczna „CASIO” w Wałczu

63. JULIA TROJANOWSKA (14 lat)
Szkoła Muzyki Rozrywkowej II stopnia w Lublinie

64. MARIA WAWRENIUK (16 lat)
Michałowice

65. SARA SZUKALSKA (15 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie

66. NATALIA MICHALAK (16 lat)
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

67. PAULINA KAŹMIERCZAK (14 lat)
My Voice Studio w Starym Mieście

68. JULIA SZKUDLAREK (14 lat)
My Voice Studio w Starym Mieście

69. SANDRA BOBROWSKA (15 lat)
My Voice Studio w Starym Mieście

70. ADRIANNA BŁASZKOWSKA (14 lat)
My Voice Studio w Starym Mieście

71. KAROLINA SZELEŚ (14 lat)
Staszowski Ośrodek Kultury w Staszowie

72. KAROLINA LINOWSKA (16 lat)
Zespół Szkół Ogólnokształcących-Gimnazjum w Rytwianach

73. DOMINIKA MOSION (16 lat)
Fundacja Centrum Sztuki Integracja w Lesznie

74. PATRYK GRACZYK (14 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie

75. MILENA BIELIŃSKA (16 lat)
Kępiński Ośrodek Kultury w Kępnie

76. ANGELIKA KOZAK (16 lat)
Gimnazjum Katolickie w Trzciance

77. ALEKSANDRA KONDRUSIK (14 lat)
Centrum Muzyczne „ARTIST” w Nowym Mieście Lubawskim

78. KAMIL KACPRZYK (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej – Studio Piosenki „FERMATA” w Radomiu

79. KARINA KOWALCZYK (16 lat)
Płochocin

80. DARIA OPAŁKA (14 lat)
Samorządowe Centrum Kultury w Sędziszowie

81. MICHALINA RZEPKOWSKA
Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Długosza w Dobroniu

82. MAJA MĘDREK (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku

83. ALEKSANDRA HULAK (14 lat)
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim

84. JULIA KOŁODZIEJCZYK (16 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie

85. MARIA LESZCZEŁOWSKA (16 lat)
Studio Wokalne Agaty Wrońskiej w Warszawie

86. DOMINIK POŁOWNIAK (15 lat)
Rzeszów

87. MAGDALENA STEFANOWSKA (16 lat)
Wrocław

88. KLAUDIA ZDOLSKA (14 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

89. ALEKSANDRA PISKORSKA (15 lat)
Grupa Artystyczna Erato, Dom Kultury "Orle Gniazdo" przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych" w Poznaniu

90. JULIA KAWA (14 lat)
Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

91. OLIWIA SKÓRA (14 lat)
Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

92. WIKTORIA MIĘSIAK (16 lat)
Dom Kultury w Małogoszczu

93. DUET: OLIWIA SKÓRA & SZYMON DUDEK (14, 16 lat)
Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

94. IGA KURZAWA (14 lat)
Ostrzeszów

95. ANNA LORANTY (15 lat)
Studio Wokalne „FEVER” w Ostrowcu Świętokrzyskim

96. JAN MARCZUK (14 lat)
Autorska Szkoła Musicalowa w Warszawie

97. ANNA ŚMIAŁEK (14 lat)
Autorska Szkoła Musicalowa w Warszawie

98. MAGDALENA DĄBKOWSKA (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie

99. SEBASTIAN PAWLACZYK (14 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie


9 marca 2014 r. – niedziela

KATEGORIA: ZESPÓŁ WOKALNY DO 12 LAT, godz. 9.30


1. FORTE
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

2. GRANDA
Projekt "Gdynia po godzinach" przy Zespole Szkół nr 14 w Gdyni

3. CALINECZKI
Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” w Pile

4. FANTAZJA
Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie

5. WIERCIPIĘTY
Projekt "Gdynia po godzinach" przy Zespole Szkół nr 14 w Gdyni

6. ABRAKADABRA
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

7. KLEKS
Grupa Artystyczna Erato, Dom Kultury "Orle Gniazdo" Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych" w Poznaniu

8. MAŁA A VISTA
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie

9. CZARY MARY
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

 

KATEGORIA: ZESPÓŁ WOKALNY 13-16 LAT


1. PIKOLO
Urząd Gminy Czernikowo

2. RYTMOS
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach

3. AKOLADA
Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” w Pile

4. NIBY NIC
Ośrodek Kultury w Mirosławcu

5. FANTAZJA
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

6. A VISTA
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie

7. BUZIAKI
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

8. FARCIK
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

9. M.A.J.A.
Grupa Artystyczna Erato, Dom Kultury "Orle Gniazdo" Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych" w Poznaniu

10. LUZ
Projekt "Gdynia po godzinach" przy Zespole Szkół nr 14 w Gdyni

11. KONTRAPUNKT MŁODSZY
Pałac Młodzieży w Gdańsku

12. EDYTA BAND
Dom Kultury "Włochy" w Warszawie

13. KONTRAPUNKT STARSZY
Pałac Młodzieży w Gdańsku
 

KATEGORIA WIEKOWA DO 8 LAT, godz. 11.10


1. OSKAR GOMÓŁKA (7 lat)
Ostrzeszowskie Centrum Kultury w Ostrzeszowie

2. MARCELINA MIRASZEWSKA (7 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

3. DUET: ALEKSANDRA I KAMIL (6, 8 lat)
Uniejów

4. SANDRA WAWER (7 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strzelnie

5. MARTA POPIEL (7 lat)
Publiczne Przedszkole nr13 im. Sindbada w Ostrowie Wielkopolskim

6. OLIWIA GUDER (5 lat)
Centrum Kultury w Sycowie

7. ZUZIA SZLACHETKA (8 lat)
Dom Kultury „Podgórze” w Krakowie – Klub Osiedlowy Wola Duchacka

8. ZUZANNA GUDER (8 lat)
Centrum Kultury w Sycowie

9. INGA KAPICA (8 lat)
Centrum Kultury w Sycowie

10. JOANNA GAJOS (6 lat)
Centrum Kultury i Sportu w Miechowie

11. ALICJA WRÓBLEWSKA (7 lat)
Stowarzyszenie „TRYTON” w Kaliszu

12. ARETA PAWLICKA (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

13. AMELIA KASPRZYCKA (8 lat)
Studio Wokalne „DREAMS” w Nowym Mieście Lubawskim

14. LILIANA GRZESIAK (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury ,,Iskra" w Pile

15. JULIA BIEGAŃSKA (6 lat)
Przedszkole nr 13 im. Sindbada w Ostrowie Wielkopolskim

16. MARIA KRAWCZYK (8 lat)
Dom Kultury „Lokator” w Zduńskiej Woli

17. MARTYNA MARCZEWSKA (7 lat)
Dom Kultury „Lokator” w Zduńskiej Woli

18. MATEUSZ BUJNOWSKI (8 lat)
Dom Kultury „Lokator” w Zduńskiej Woli

19. GABRIELA WSZĘDYBYŁ (8 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie

20. ZUZANNA GÓRECKA (6 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie

21. ALEKSANDRA BRZUSZKIEWICZ (8 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

22. AURELIA DURAJ (8 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

23. DARIA SKOWROŃSKA (8 lat) 
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

24. ALEKSANDRA KOCENKO (7 lat)
Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Kreolia – Kraina Kreatywności” w Jerutkach

25. LAURA SAWICKA (7 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” w Pile

26. GABRIELA BORYS (8 lat)
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni

27. NATALIA LEWANDOWSKA (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

28. LENA NIEDŹWIEDZKA (6 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie

29. ALEKSANDER KLEMBALSKI (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

30. ALICJA JACIUBEK (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

31. DUET: LENKA i HANIA (4 lata) 
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie, Przedszkole Miejskie nr 3 w Kutnie

32. ANTONINA ZDZIARSKA (6 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie, Przedszkole Miejskie nr 3 w Kutnie

33. LENA WITKOWSKA (6 lat)
Centrum Kultury "MUZYK" w Słupcy

34. WERONIKA WĘDZINA (8 lat)
Centrum Kultury "MUZYK" w Słupcy

35. JULIANNA LISIECKA (8 lat)
Grupa Artystyczna Erato, Dom Kultury "Orle Gniazdo" Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych" w Poznaniu

36. IZABELA WARMOWSKA (8 lat)
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni

37. MARIA PRZYBYLSKA (8 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

38. ANASTAZJA STANIO (7 lat)
Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

39. ALICJA ZAWADZKA (7 lat)
Klub „Grzechotka” w Warszawie

40. AMELIA KURANTOWICZ (8 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy