Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Taneczny koncert galowy

Po obejrzeniu 77 prezentacji tanecznych jury zakwalifikowało do gali 35. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie następujące zespoły:


TANIEC TOWARZYSKI DO 16 LAT

Formacja Tańca Towarzyskiego „COSTA LATINA”
Studio Tańca „COSTA LATINA” Łukasz Prochacki w Warszawie
Choreograf, instruktor: Łukasz Prochacki
„TUPOT MAŁYCH STÓP”

EGO-JUNIOR
Miejskie Centrum Kultury w Żywcu
Choreograf, instruktor: Edyta Mikołajczyk
„WIĄZANKA TAŃCÓW LATYNOAMERYKAŃSKICH”

ETIUDA TANECZNA DO 11 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)

RYTMIX KONIN 3A
Studio Tańca „Rytmix” Wiesławy Wolnej w Konini
Choreograf, instruktor: Wiesława Wolna
„CHICKENS”

MEGA-DANCE
Ungheni (Молдова)
Choreograf, instruktor: Берегич Любовь
„ФЛАМЕНКО”

TRANS MINI 
Stowarzyszenie Przyjaciół i Zespołu Tanecznego „TRANS” w Międzyrzeczu
Choreograf: Anna Bubnowska
Instruktor: Anna Bubnowska, Katarzyna Piechowiak, Anna Osipiuk
„RZEŹBY”

ETIUDA ART DANCE DO 16 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)

KOLOR DELL'ARTE
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreograf, instruktor: Klaudia Nierodzik
„DEKONSTRUKCJE”

ЮНОСТЬ -2
Briański Pałac Twórczości Dziecięcej im. Gagarina w Briańsku (Россия)
Choreograf: Елена Ткачёва
Instruktor: Вероника Михайлова
Kierownik artystyczny: Елена Адарченко
„ТАНЦОВЩИЦЫ В ГОЛУБОМ”

RELIESE TEAM JUNIOR ONE Otwock
Uczniowski Klub Sportowy „Duet” w Otwocku
Choreograf, instruktor: Adrianna Patłaszyńska, Darek Bujnowski
„SEN”


INSCENIZACJA TANECZNA DO 11 LAT (jazz, modern, contemporary, balet)


FOX 3
Młodzieżowy Dom Kultury „Bielany” w Warszawie
Choreograf: Agnieszka Czubak
Instruktor: Stanisław Skibniewski
„NIETOPERZE”

KOLOR DZIECI DELL'ARTE
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreograf: Patrycja Kozłowska, Karolina Garbacik
Instruktor: Patrycja Kozłowska
„STRACHY”

ALUZJA - grupa 3
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wlkp.
Choreograf, Instruktor: Agnieszka Krawczyk- Oziewicz, Magdalena Pera-Logdańska
„TARGOWISKO”


INSCENIZACJA TANECZNA DO 16 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)


KOLOR JUNIORZY DELL'ARTE
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreograf: Karolina Garbacik, Klaudia Nierodzik
Instruktor: Klaudia Nierodzik
„NIE TEN ROZMIAR”

ЮНОСТЬ -1
Briański Pałac Twórczości Dziecięcej im. Gagarina w Briańsku (Россия)
Choreograf: Сергей Новиков
Instruktor: Елена Ткачёва
Kierownik artystyczny: Елена Адарченко
„АРТИСТ”

TRANS
Stowarzyszenie Przyjaciół i Zespołu Tanecznego „TRANS” w Międzyrzeczu
Choreograf: Anna Bubnowska
Instruktor: Anna Bubnowska, Katarzyna Piechowiak, Anna Osipiuk
„OPUSZCZONY POKÓJ ZABAW”

RELIESE TEAM JUNIOR ONE
Uczniowski Klub Sportowy „Duet” w Otwocku
Choreograf, instruktor: Joanna Piotrowicz
„DESZCZ”


DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 11 LAT

PECH MINI
Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu
Choreograf: Aleksandra Krokoszyńska
Instruktor: Robert Surowski
„DISCO PINK”

CLIS
Agencja Panorama – Dolna Streda (Slovakia)
Choreograf, instruktor: Iveta Baloghová
„UP IN THE AIR”

SHOCK DANCE KIDS
Studio Tańca „Shock Dance” w Szczecinie
Choreograf: Andrzej Kuźnicki, Marta Kozakowska - Kuźnicka, 
Instruktor: Andrzej Kuźnicki, Marta Kozakowska - Kuźnicka, Magdalena Podstawka
„DANCE......”


DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 16 LAT

GAMA Juniorzy
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
Choreograf: Marta Kuźnicka, Andrzej Kuźnicki
Instruktor: Iwona Łagodzińska
„LET'S DANCE”

PECH 1
Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu
Choreograf: Katarzyna Bryłka
Instruktor: Robert Surowski
„DISCO”

SHOCK DANCE JUNIORS TEAM
Studio Tańca „Shock Dance” w Szczecinie
Choreograf, instruktor: Andrzej Kuźnicki, Marta Kozakowska-Kuźnicka
„DZIECI ULICY”


INSCENIZACJA STREET DANCE DO 11 LAT

PARADISE
Dom Kultury w Karsinie
Choreograf: Iwona Laska
Instruktor: Iwona Laska, Klaudia Lipska
„SALON PIĘKNOŚCI”

PECH MINI
Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu
Choreograf: Aleksandra Krokoszyńska
Instruktor: Robert Surowski
„URODZINKI”

ATOM MINI
Uczniowski Klub Sportowy "HUBAL" w Białymstoku
Choreograf, instruktor: Edyta Jerończuk
„A TO MINIONKI”


INSCENIZACJA STREET DANCE DO 16 LAT


AFERKA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreograf, instruktor: Izabela Gryko-Filipiak
„SPIN”

SZOK juniorzy
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu - Zdroju
Choreograf, instruktor: Katarzyna Nowak
„MAFIA Z PODWÓRKA”

BLAZE IT UP
Stowarzyszenie Klub Sportowy „Szkoła Tańca Quest” w Kostrzynie nad Odrą
Choreograf: Monika Czerniak, Agata Kuza
Instruktor: Ewelina Kostowiecka
„PSYCHOZA”


HIP HOP DO 11 LAT – różne style electric boogie/popping, breakdance

AFERKA HICIORKI
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreograf: Izabela Gryko-Filipiak, Instruktor: Izabela Gryko-Filipiak
„POD NAPIĘCIEM”

KOLOR DZIECI
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreograf, instruktor: Anna Sawicka
„NEVERENDING FLAVA”

SZOK - dzieci
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu - Zdroju
Choreograf, instruktor: Katarzyna Nowak
„JUST DANCE AND HAVE FUN”


HIP HOP DO 16 LAT – różne style electric boogie/popping, breakdance


KOLOR FRESH
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreograf, instruktor: Anna Sawicka
„I WANNA KNOW YA!”

SZOK 
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu - Zdroju
Choreograf, instruktor: Katarzyna Nowak
„NEVER GIVE UP”

BUGS TEAM
Zielonogórski Klub Tańca Sportowego „BUGS” w Zielonej Górze
Choreograf: Bugs Team
Instruktor: Andrzej Gliwa
„B.U.G.S ARMY”