Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Harmonogram prób do koncertu galowego 7 czerwca

Próby do koncertu galowego 35. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie odbędą się według harmonogramu ustalonego przez reżysera koncertu. Ten publikujemy w dalszej części informacji.


HARMONOGRAM  PRÓBY KONCERTU GALOWEGO 7 czerwca

Próby rozpoczynają się o godz. 10.00 w amfiteatrze ,,Na skarpie". 


1. PECH MINI    „DISCO PINK”
2. KOLOR FRESH „I WANNA KNOW YA!”                      
3. ALEKSANDER KLEMBALSKI „MAŁY ODKRYWCA”
4. Formacja Tańca Towarzyskiego „COSTA LATINA” „TUPOT MAŁYCH STÓP”
5. DUET: „RUPAKI” „BRAT W KĄPIELI
6.  LUZ „NIE DOKAZUJ”
7.  ATOM MINI „A TO MINIONKI”
8.  KOLOR DZIECI DELL’ARTE  „STRACHY”
9.  PECH 1  „DISCO”
10. KOLOR DZIECI  „NEVERENDING FLAVA”
11. ЮНОСТЬ -2 
12. WIKTORIA TRACZ (12 lat)  „JESTEM TAKA JAKA JESTEM
13. AFERKA   „SPIN”           
14. MAŁA A’VISTA „TYDZIEŃ
15. JAGODA RÓŻYCKA „PAPIEROWE PTAKI”
16. MEGA-DANCE Ungheni (Молдова) „ФЛАМЕНКО”
17. KOLOR JUNIORZY DELL’ARTE  „NIE TEN ROZMIAR”
18. EGO-JUNIOR „BOLYWOODZKIE”
19. RELIESE TEAM JUNIOR ONE Otwock „SEN”
20. Studio Tańca „Schock Dance” w Szczecinie  „DANCE......”
21. EMILIA KUPER   „AMEN”
22. SZOK juniorzy „MAFIA Z PODWÓRKA”
23. ALUZJA – grupa 3 „TARGOWISKO”
24. MARIAM MAVROVA „MERCY ON ME”
25. FARCIK „MR. BASSMAN
26. SHOCK DANCE JUNIORS TEAM „DZIECI ULICY”
27. PECH MINI  „URODZINKI”
28. SZOK – dzieci „JUST DANCE AND HAVE FUN”
29. „BUGS” Choreograf: Bugs Team „B.U.G.S ARMY”
30. WIERCIPIĘTY „HO HEY
31. DIANA-MARIA KRIEGER „IT'S A MAN'S MAN'S MAN'S WORLD BY”
32. TRANS MINI   „RZEŹBY”
33. RELIESE TEAM JUNIOR ONE „DESZCZ”
34. AGATA WIETRZYCKA   „TANIEC PINGWINA NA SZKLE”
35. ЮНОСТЬ -1 „АРТИСТ”
36. DUET: LENKA i HANIA „RÓŻOWE ŻABKI”
 37. Studio Ruchu i Tańca „Szok” „NEVER GIVE UP”
 38. CLIS  „UP IN THE AIR”
 39. JULIA BIEGAŃSKA  „Z LIŚCIEM NA TRZY CZWARTE”
 40. PIOTR ZUBEK „STOJĘ CZY LEŻĘ”
 41. GAMA Juniorzy  „LET'S DANCE”
 42. PARADISE „SALON PIĘKNOŚCI”
43. PLANETA MUSIC „IVANA KUPALA
44. CORINA BRANISCAN „PRAY MY GOD
45. AFERKA HICIORKI „POD NAPIĘCIEM”
46. BLAZE IT UP „PSYCHOZA”
47. NATALIA LEWANDOWSKA „GDZIE KRAJ TEN SKĄD POCHODZĘ”
48. KOLOR DELL'ARTE „DEKONSTRUKCJE”
49. FOX 3 „NIETOPERZE”
50. GRANDA „SZKOŁA MARZEŃ”
51. SYLWIA LEWICKA  „NATURAL WOMAN”
52. RYTMIX KONIN 3A  „CHICKENS”
53. ANTONINA ZDZIARSKA „BIEDRONECZKI SĄ W KROPECZKI”
54. TRANS „OPUSZCZONY POKÓJ ZABAW”