Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Festiwal w TVP ABC

To będzie już trzeci reportaż z 35. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, wyemitowany przez TVP ABC. Emisja trzeciego odcinka w najbliższy piątek (18 lipca) o godzinie 17:35.

Telewizja Polska SA jest patronem konińskiego festiwalu. Redakcja TVP ABC i Projektów Edukacyjnych emituje na kanale TVP ABC reportaże z tegorocznego i poprzednich festiwali przez cały lipiec. Dotychczas obejrzeliśmy dwa reportaże z jubileuszowego 35. Festiwalu oraz materiały filmowe z 33. Festiwalu, który odbył się w 2012 roku.
 
W najbliższy piątek, 18 lipca, o godzinie 17:35 w kanale TVP ABC wyemitowany zostanie trzeci reportaż z tegorocznego festiwalu – poinformował red. Łukasz Osiecki z redakcja TVP ABC i Projektów Edukacyjnych. Materiał zostanie powtórzony w sobotę zawsze ok. godz. 10:00 i 13:15.
 
Dodajmy, że za realizację telewizyjną odpowiedzialny był Tomasz Motyl, asystentką realizatora była Emilia Ziąbska, realizatorem dźwięku – Kamil Sajewicz. Udział w dziele ma ekipa reporterska: Beata Dubiel, Robert Nowicki, Jacek Harasim i Michał Kowalski. Operatorami kamer byli: Marcin Kmiecik, Grzegorz Myjkowski, Andrzej Ciecierski, Paweł Kimak, Mirosław Bieniek, Zbigniew Sokołowski i Norbert Gawin. Zdjęciami i montażem zajął się Robert Nowicki. Wóz telewizyjny – ATM System Sp. z o.o. Reżyseria i scenariusz: Mateusz Polit, asystentka reżysera: Julita Wojewódzka. Program opracowano pod redakcją Małgorzaty Mierzejewskiej-Wawryków.
 
Także w lipcu redakcja TVP ABC wyemituje reportaże wyprodukowane w czasie wcześniejszych festiwali:
– 18, 19, 20 i 21 lipca, o godz. 21.20 – reportaże z 32. Festiwalu z roku 2011
– 22, 23 i 24 lipca, godz. 21.20 – materiały zarejestrowane podczas 34. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca Konin 2013.
 

serv kdkkonin