Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Nominacje dla najmłodszych wokalistów - protokół jury z piątku 13 marca 2015

Radość i łzy towarzyszyły rozdaniu nominacji w najmłodszych kategoriach wiekowych podczas Ogólnopolskich Eliminacji Dzieci Śpiewających w Koninie. Dokument potwierdzający udział wokalistów w czerwcowych zmaganiach 36. Międzynarodowego Dzicięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie odebrało 49 osób. Gratulujemy i do zobaczenia w Koninie za trzy miesiące.


Decyzją jury Ogólnopolskich Eliminacji Dzieci Śpiewających w składzie: Joanna Stefańska - Matraszek, Janusz Tylman - przewodniczący, Paweł Zielak, Ryszard. J. Piotrowski, w 36. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie w kategorii do 8 lat zaśpiewają:


1. Antosia Waliszewska (7 lat)
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

2. Oliwia Guder (6 lat)
Centrum Kultury w Sycowie

3. Sandra Wawer (8 lat)
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Strzelnie

4. Duet: Lenka i Hania (5 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

5. Artur Droś (6 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

6. Miron Krzyżanowski (8 lat)
Projekt „Gdynia po godzinach”, Teatr Piosenki i Tańca przy Zespole Szkół nr 14 w Gdyni

7. Maja Kałęka (8 lat)
Stowarzyszenie „Pomoc Dzieciom” w Suwałkach

8. Maja Krzyżewska (5 lat)
Stowarzyszenie „Pomoc Dzieciom” w Suwałkach

9. Blanka Dobrowolska (7 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

10. Sebastian Walento (8 lat)
Stowarzyszenie „Pomoc Dzieciom” w Suwałkach

11. Elżbieta Stachura (6 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

12. Lena Witkowska (7 lat)
Centrum Kultury „MUZYK” w Słupcy

13. Michał Kupiec (6 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

14. Magdalena Pilanowska (7 lat)
Centrum Wychowania Przez Sztukę „Kuźnia Talentów” w Gdyni

15. Marta Popiel (8 lat)
Centrum Kształcenia Muzycznego „METRUM” w Ostrowie Wielkopolskim

16. Jakub Cieplak (7 lat)
Studio Wokalne ,,DREAMS” w Nowym Mieście Lubawskim

17. Martyna Waszak (7 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem

18. Zuzanna Górecka (7 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie

19. Zofia Mączkowska (5 lat)
Studio Wokalne „DREAMS” w Nowym Mieście Lubawskim

20. Oliwia Płotka (8 lat)
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku

21. Aniela Nowacka (8 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

22. Anna Danieluk (8 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

23. Natalia Gierasimow (7 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie

24. Antonina Kaźmierczak(5 lat)
Przedszkole Niepubliczne „Magiczna Chatka” w Turku

25. Antonina Tylman (7 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie

26. Dominika Kancelerowicz (7 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie

27. Karolina Mikołajczak (8 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie


Nominacje do 36. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca Konin 2015 w kategorii 9-11 lat otrzymali:


1. Martyna Ćwik (11 lat)
Centrum Kultury 105 w Koszalinie

2. Karina Pawlak (9 lat)
Mosiński Ośrodek Kultury w Mosinie

3. Agnieszka Letniowska (10 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

4. Aleksandra Czaplicka (11 lat)
Miejski Dom Kultury w Grajewie

5. Ula Zubek (11 lat)
Warszawa

6. Kinga Żelichowska (11 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

7. Gabriela Łazarska (10 lat)
Stowarzyszenie „Pomoc Dzieciom” w Suwałkach

8. Dominika Majcher (11 lat)
Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim

9. Hania Sztachańska (10 lat)
Rokietnica

10. Aleksandra Furs (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance

11. Karina Skwarczyńska (9 lat)
Osiedlowe Centrum Kultury „Pegaz” w Bielsku-Białej

12. Ewelina Woźniak (11 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

13. Julia Dziamska (10 lat)
Studio Piosenki przy SM w Trzciance

14. Aleksandra Płatek (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Wieluniu

15. Wiktoria Skowron (10 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie

16. Oliwia Zalewska (11 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

17. Alena Tomaszewska (10 lat)
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie

18. Emilia Rycerz (11 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

19. Julia Chmielarska (11 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

20. Amelia Kurantowicz (9 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy

21. Martyna Staszewska (10 lat)
Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie

22. Agata Kucińska (11 lat)
Szkoła Artystyczna CAMERATA-Przyborowscy

Kolejność nominacji podano według listy startowej.


Fot. Zdzisław Siwik