Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Program i kolejność eliminacji wokalistów

Wiemy, że trudno to sobie wyobrazić, ale za kilkanaście dni, 3 marca, eliminacjami wokalistów rozpoczynamy 38. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca KONIN 2017. Dzisiaj publikujemy program eliminacji i kolejność prezentacji.

Wszystko zacznie się 3 marca. Pierwszego dnia zaprezentują się „na żywo”, na scenie Konińskiego Domu Kultury, najmłodsi i najstarsi wokaliści. Pierwsza na scenie stanie Antosia Kraszewska z Cieszyna. Po niej – 419 (!) wykonawców, wśród których będzie 40 zespołów wokalnych. Tak dużej liczby startujących w eliminacjach jeszcze nie było. Wszystkim życzymy powodzenia!

Ogólnopolskie Eliminacje Dzieci Śpiewających odbędą się w dniach 3-5 marca br. Dzisiaj publikujemy program eliminacji i kolejność prezentacji.
Bardzo prosimy wszystkich młodych artystów, w szczególności ich opiekunów, o przestrzeganie programu eliminacji i kolejności prezentacji.

UWAGA: ze względu na dużą liczbę uczestników i możliwości przedłużenia się prezentacji, nominacje do 38. Festiwalu publikować będziemy codziennie na stronie Festiwalu po zakończeniu obrad jury, około godziny 22.00. Nominacje w formie papierowej prześlemy pocztą każdemu z nominowanych.

        PROGRAM
OGÓLNOPOLSKICH ELIMINACJI DZIECI ŚPIEWAJĄCYCH
        KONIN 2017

 3 marca 2017 – PIĄTEK

od godz. 7.30 – przyjazd uczestników do Konina
Biuro Organizacyjne: Koniński Dom Kultury, plac Niepodległości 1
próby i przesłuchania konkursowe – sala widowiskowa

7.30-8.30 – próby akustyczne (kategorie wiekowe: do 8 lat, 14-16 lat)

8.40-11.30 – przesłuchania konkursowe
(kategoria wiekowa: do 8 lat)

11.40-14.10 – przesłuchania konkursowe
(kategoria wiekowa: 14-16 lat)
kolejność od 1-37

15.10-21.10 – przesłuchania konkursowe
(kategoria wiekowa: 14-16 lat)
kolejność od 38

  4 marca 2017 – SOBOTA

7.30-8.25 – próby akustyczne (kategoria: zespoły wokalne, kategoria wiekowa: 9-11 lat)

8.30-11.10 – przesłuchania konkursowe
(kategoria: zespół wokalny do 12 lat)
(kategoria: zespół wokalny 13-16 lat)

11.20-14.20 – przesłuchania konkursowe
(kategoria wiekowa: 9-11 lat)
kolejność od 1-44

15.20-21.10 – przesłuchania konkursowe
(kategoria wiekowa: 9-11 lat)
kolejność od 45

  5 marca 2017 – NIEDZIELA

8.00-8.50 – próby akustyczne (kategoria wiekowa: 12-13 lat)

9.00-14.20 – przesłuchania konkursowe
(kategoria wiekowa: 12-13 lat)


     KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ

 Piątek – 3 marca 2017 r.

 KATEGORIA WIEKOWA DO 8 LAT

1. ANTONINA KRASZEWSKA (7 lat)
Katolickie Przedszkole im. Dzieciątka Jezus w Cieszynie

2. JOANNA KRUPA (6 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

3. MILENA DYLA (7 lat)
Centrum Kultury w Sycowie

4. JAGODA URBAN (8 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie

5. POLA GĄGAŁA (8 lat)
Bełchatów

6. DAWID DZIEDZIC (6 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie

7. IZA KUBIAK (7 lat)
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

8. AMELKA ŁĘTOWSKA (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

9. MAJA BARTCZAK (7 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

10. WIKTORIA DŁUGOŁENCKA (8 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

11. MARYSIA KURZYDLAK (6 lat)
Artystyczne Przedszkole „Świat Bajek” w Gorzkowicach

12. MARTA FIBAKIEWICZ (5 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska FAMA w Koninie

13. HANNA CIEŚLAK (6 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska FAMA w Koninie

14. BLANKA MAŁOLEPSZA (7 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska FAMA w Koninie

15. HANNA WŁODARCZYK (8 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

16. ARTUR DROŚ (8 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

17. LIDIA MACIASZCZYK (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” w Pile

18. MICHALINA TORZECKA (6 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

19. VICTORIA KONYS (5 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

20. HELENA POPIEL (7 lat)
Ostrów Wielkopolski

21. MARIANNA PIĄTKOWSKA (7 lat)
Zbiersk

22. ALEKSANDRA WALISZEWSKA (6 lat)
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

23. ANTONI FIJAŁKOWSKI (7 lat)
Studio Wokalne DREAMS w Nowym Mieście Lubawskim

24. JULIA KŁOSOWSKA (6 lat)
Studio Wokalne DREAMS w Nowym Mieście Lubawskim

25. ZOFIA MĄCZKOWSKA (7 lat)
Studio Wokalne DREAMS w Nowym Mieście Lubawskim

26. NINA KOWALCZYK (8 lat)
Studio Wokalne DREAMS w Nowym Mieście Lubawskim

27. JAGODA PROKOP (5 lat)
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku

28. LIWIA RYNKOWSKA (5 lat)
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku

29. JULIA KOWALSKA (8 lat)
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez Sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim

30. ANTONINA MIRASZEWSKA (7 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

31. HANNA SKWIERCZYŃSKA (7 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

32. ZUZANNA NOWAK (6 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży

33. ROKSANA WOJTKOWSKA (8 lat)
Żuławski Ośrodek Kultury w Nowym Dworze Gdańskim

34. WŁADYSŁAW GĄGAŁA (4 lata)
Bełchatów

35. MAGDALENA JURCZAK (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

36. LENKA KLEMBALSKA  (7 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

37. FILIP KNYR-STAS (8 lat)
Studio Piosenki ESTI w Wałczu

38. CARMEN KOSTAŃSKA (8 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie

39. ZUZANNA WRÓBLEWSKA (7 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

40. BARTEK KUTYBA (7 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

41. ANNA LASKOWSKA (8 lat)
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu

42. AMELIA BOCIAN (8 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

43. Duet: NEL i ZUZIA (7 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

44. ANTONI ŁYSKAWA (8 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy

45. JANKA KRÓLIKOWSKA (7 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy

46. TOBIASZ BIAŁY (5 lat)
Biskupice Zabaryczne

47. LILIANA BIAŁA (7 lat)
Biskupice Zabaryczne

48. KORNELIA SADOWSKA (7 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie

49. LENA BUGAJ (6 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie

50. LAURA BĄCZKIEWICZ (6 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie



 KATEGORIA WIEKOWA 14-16 LAT

1. MARTYNA TARASEK (16 lat)
Publiczne Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego w Rojewie

2. ZUZANNA (ZuZa) JURKIEWICZ (15 lat)
Warszawa

3. JULIA RZEPKA (16 lat)
Now Music. Nowowiejski School of Music w Poznaniu

4. GRZEGORZ SZYMAŃSKI (15 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi

5. Duet: NATALIA NAPIÓRKOWSKA i MATEUSZ WIERZBOWSKI (15 lat)
Pałac Młodzieży w Warszawie

6. OLIWIA LACH (16 lat)
Bielsko-Biała

7. JULIA WALASZCZYK (15 lat)
Studio Wokalne w Radomsku

8. KAROLINA KARPIŃSKA (15 lat)
Spółdzielczy Ośrodek Kultury „Stokrotka” w Świeciu

9. EMILIA PIĄTKOWSKA (14 lat)
Studio Pro-Media w Tarnobrzegu

10. AGATA FRĄCKOWIAK (16 lat)
Wolsztyński Dom Kultury w Wolsztynie

11. PIOTR ZUBEK (16 lat)
Warszawa

12. HALSZKA KOŚCIELSKA (14 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie

13. DARIA ENGLOT (15 lat)
Gimnazjum nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy

14. KATARZYNA IZYDOR (14 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie

15. ALEKSANDRA ROGALSKA (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

16. NINA BŁASZCZYK (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

17. DARIA FLEŚMAN (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

18. JULIA WASIELEWSKA (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

19. WERONIKA RADNIECKA (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

20. Duet: ZUZIA i KUBA (14 i 13 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

21. JULIANA GÓRECKA (16 lat)
Pałac Młodzieży w Łodzi

22. ALICJA DEICKA (14 lat)
Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim

23. ZUZANNA ŁAZARSKA (14 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

24. KAROLINA ZBOROWSKA (16 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

25. SARA WRÓBEL (15 lat)
Studio Piosenki w Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

26. JULIA ZALEWSKA (16 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

27. MACIEJ WÓJTOWICZ (16 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

28. JULIA MARCINKOWSKA (16 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

29. AREK PŁONCZYŃSKI (15 lat)
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

30. MARTA JARZĄBEK (15 lat)
Publiczne Gimnazjum w Strzelcach Krajeńskich

31. Duet: AREK PŁONCZYŃSKI I JAKUB RAJMAN (15 i 14 lat))
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

32. MARTYNA SZEWCZYK (16 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

33. PATRYCJA SZATAN (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

34. JULIA DOSKOCZ (14 lat)
Olsztyn

35. Duet: GABRIELA i MARTYNA SZEWCZYK (12 i 16 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

36. GABRIELA KURZAC (14 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie

37. HANNA BUGAŁA (15 lat)
Centrum Kultury w Sycowie


 PRZERWA
 dalszy ciąg
 KATEGORIA WIEKOWA 14-16 LAT

38. DOMINIKA DĄBROWSKA (14 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie

39. JAGODA DYMCZYK (16 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie

40. MARTA GRAMSZ (16 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu

41. JULIA KUKUĆ (16 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu

42. ALICJA KOCHAŃSKA (14 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu

43. MAŁGORZATA FERNANDES (14 lat)
Poznań

44. Duet: ANNA i MARTA GRAMSZ (16 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu

45. MAJA OLSZOWIEC (14 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy

46. JULIA ZADWORNA (14 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

47. MAJA CIACH (14 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

48. KATARZYNA PANASZEK (16 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

49. MARTYNA ŚPIEWAK (14 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy

50. NATALIA SKWAREK (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

51. ALICJA CZAJKOWSKA (14 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

52. JULIA DROŚ (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

53. DAGMARA GRADOMSKA (16 lat)
Koło

54. DUET: Alicja Czajkowska i Natalia Skwarek (14 i 15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

55. JULIA NYKIŚ (15 lat)
Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie

56. ALICJA SOŁTYSIAK (15 lat)
Studio My Voice w Starym Mieście

57. NIKOLA BANASZAK (16 lat)
Studio My Voice w Starym Mieście

58. JAKUB RAJMAN (14 lat)
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

59. KLAUDIA STELMASIAK (16 lat)
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

60. WIKTORIA KRAKOWIAK (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

61. JULIA SZCZEPANIAK (16 lat)
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

62. WERONIKA GABRYŚ (14 lat)
Ostrowskie Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim

63. JULIA WŁODARCZYK (15 lat)
Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach

64. MALWINA SKOREK (14 lat)
Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie

65. MATEUSZ KAWALEC (14 lat)
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciechanowcu

66. ZUZANNA STOLAREK (16 lat)
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach

67. MARIA MARKIEWICZ (16 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach

68. ALEKSANDRA BOROWSKA (16 lat)
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

69. AGATA SIECZKOWSKA (16 lat)
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

70. LAURA TRUSZCZYŃSKA (15 lat)
Studio Wokalne „Dreas” w Nowym Mieście Lubawskim

71. KINGA PŁOTKA (15 lat)
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku

72. ALEKSANDRA LEWICKA (16 lat)
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku

73. PAULINA CHOLEWA (14 lat)
Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Chojnie

74. OLIWIA DĄBROWSKA (14 lat)
Gimnazjum w Rojewie

75. NINA GRABA (14 lat)
Gimnazjum nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy

76. ALEKSANDRA KONIECZNA (15 lat)
Gimnazjum nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy

77. ALEKSANDRA NAWROT (16 lat)
Gimnazjum nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy

78. KATARZYNA POPŁAWSKA (16 lat)
Gimnazjum w Czernikowie

79. WIKTORIA GAWRON (14 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy

80. OSKAR JURYŚ (15 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie

81. EWA KACZOREK (14 lat)
Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Murowanej Goślinie

82. WIKTORIA PIEKUTA (15 lat)
Szkoła Muzyki „Kompozytornia” w Poznaniu

83. MAJA FREJTAG (15 lat)
Gimnazjum nr 26 we Wrocławiu

84. Duet: NINA BŁASZCZYK i JULIA BOJUR (15 lat)
Koło / Zawady

85. ALEKSANDRA IDKOWSKA (16 lat)
Gimnazjum Katedralne w Poznaniu

86. KINGA PIETRUCZUK (16 lat)
Dom Kultury „Włochy” w Warszawie

87. JULIA BOJUR (15 lat)
Zawady

88. MONIKA STYCZEK (16 lat)
Dom Kultury „Włochy” w Warszawie

89. NINA KOTARBA (14 lat)
Gimnazjum im. Ks. Józefa Woźniackiego w Rytrze

90. ŁUKASZ BRODOWSKI (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie

91. NAILAH VITHA (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie

92. DARIA KIESZEK (15 lat)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Legionowie

93. MATEUSZ ROKICKI (15 lat)
Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie

94. WIKTORIA ANTONIEWICZ (16 lat)
Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie

95. MONIKA WITCZAK (14 lat)
Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie

96. FILIP LESZCZYŃSKI (16 lat)
Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie

97. DARIA ROŻNIAKOWSKA (16 lat)
Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie

98. DAMIAN ANTOSZEK (15 lat)
Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie

99. BARTŁOMIEJ POLAK (16 lat)
Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie

100. NATALIA PŁOTCZYK (16 lat)
Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie

101. ALEKSANDRA POLAK (15 lat)
Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie

102. ALEKSANDRA MAĆKOWIAK (15 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie

103. KORNELIA RAŹNIEWSKA (15 lat)
Studio Edukacji Wokalnej HAPPY SINGERS w Kaliszu

104. NATALIA MATECKA (15 lat)
Klub „Na Piętrze” Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie

105. AGATA DANIEL (16)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

106. JULIA ZIELIŃSKA (14 lat)
Studio Piosenki ESTI w Wałczu

107. ZUZANNA PACUŁT (16 lat)
Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie

108. MACIEJ OLCZAK (16 lat)
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie

109. KRZYSZTOF DZIARDZIEL (16 lat)
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie

110. SARA LITYŃSKA (16 lat)
Publiczne Gimnazjum w Raciążku

111. KATARZYNA POSIKATA (14 lat)
Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu

112. MAJA MAŁASZEK (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

113. Duet: A2 (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

114. ALICJA KŁOSIŃSKA (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

115. KATARZYNA STANISZEWSKA (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

116. JULIA BIELIŃSKA (16 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

117. ANNA KUGEL (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

118. AMELIA ZDUŃCZYK (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

119. AMELIA KŁANIECKA (14 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy

120. MARIKA AMBROZIAK (14 lat)
Autorska Szkoła Musicalowa Macieja Pawłowskiego w Warszawie, Oddział Skarżysko-Kamienna

121. Duet: ARTUR I JULIA (8 i 15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

122. JULIA GLAPA (14 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie




 Sobota – 4 marca 2017 r.

 KATEGORIA: ZESPÓŁ WOKALNY DO 12 LAT

1. EUREKA
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

2. SONATKA
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

3. MAŁE BECIAKI
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

4. TREMOLKI
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

5. FLESZ
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. M. Kopernika w Zielonej Górze

6. BAJKOWE DZIECIAKI
Artystyczne Przedszkole „Świat Bajek” w Gorzkowicach

7. SIMARE MINI
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez Sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim

8. Trio RABAN
Poznań

9. MALI SINGERS
Studio Edukacji Wokalnej HAPPY SINGERS w Kaliszu

10. ARABESKA 2
Klub „Na Piętrze” Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie

11. JARZĘBINKI
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

12. FAMA
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

13. PAUZA
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu

14. MAŁE ASMki
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

15. HOKUS POKUS
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie


 KATEGORIA: ZESPÓŁ WOKALNY 13-16 LAT

1. WYDŹWIĘK
Pałac Młodzieży w Warszawie

2. DOMINO
Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie

3. FORTE
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

4. FANTAZJA
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

5. 4GIRLS
Studio Pro-Media w Tarnobrzegu

6. BECIAKI
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

7. PIĄTKI
Zespół Szkół w Grzebienisku

8. FRAJDEJ
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

9. ASMki
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

10. THE MINTS
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie

11. IMPRESJA
Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance

12. M.A.J.A.
Dom Kultury ,,Orle Gniazdo” w Poznaniu

13. FAIRY TALE
Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy

14. SIMARE MAXI
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez Sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim

15. KANTYCZKI
Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku

16. Trio ŁI
Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy

17. ZESPÓŁ WOKALNY
Gimnazjum w Czernikowie

18. RUPAKI
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie

19. CZARY MARY
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

20. BUZIAKI
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

21. MUZOLKI
Centrum Kultury w Śmiglu

22. ABRAKADABRA
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

23. WŁÓCZYKIJE
Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych WŁÓCZYKIJE w Kozach

24. Większe ASMki
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

25. MAŁA A’ VISTA
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie



 KATEGORIA WIEKOWA 9-11 LAT

1. PAWEŁ SZYMAŃSKI (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

2. KARINA PAWLAK (11 lat)
Dom Kultury „Stokrotka” w Poznaniu

3. NIKOLA WĄDOŁOWSKA (10 lat)
Centrum Muzyki VOC Szkoła Dźwięków w Białymstoku

4. KARINA SKWARCZYŃSKA (11 lat)
Porąbka

5. ZUZIA PAWŁOWSKA (10 lat)
Bełchatów

6. JULIA KALKOWSKA (10 lat)
Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie

7. KLAUDIA KUTYBA (10 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

8. ROKSANA BŁASZAK (11 lat)
Media Studio Szkoła Wokalna w Inowrocławiu

9. OLIWIA BORUTA (11 lat)
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Inowrocławiu

10. MAJA TREPCZYŃSKA (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim

11. ALEKSANDRA PAWLIK (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie

12. SANDRA WAWER (10 lat)
Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strzelnie

13. DOMINIKA BEDNAREK (9 lat)
Studio Piosenki przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Trzciance

14. LENA NIEWIADA (9 lat)
Studio Piosenki przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Trzciance

15. MARTYNKA LEŚNIEWSKA (9 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie

16. JOANNA DUDZIŃSKA (10 lat)
Spółdzielczy Ośrodek Kultury „Stokrotka” w Świeciu

17. WIKTORIA URGACZ (10 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

18. EMILIA PILIŃSKA (9 lat)
Spółdzielczy Ośrodek Kultury „Stokrotka” w Świeciu

19. OLIWIA PAPAJ (11 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie

20. GABRYSIA MARSZAŁ (9 lat)
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato’ im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

21. AGATA KUBIAK (11 lat)
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

22. MICHALINA RYBACKA (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

23. ARETA PAWLICKA (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

24. NATALKA GIERASIMOW (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

25. ZUZIA GÓRECKA (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

26. ZUZANNA MICHALEWSKA (11 lat)
Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy

27. Duet: JAGODA URBAN i OLIWIA PAPAJ (9 i 11 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie

28. JULIA BIGIELIS (9 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

29. SEBASTIAN WALENTO (10 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

30. MAJA KAŁĘKA (10 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

31. Duet: JULIA i SEBA (9 i 10 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

32. ZOFIA DZIEWANOWSKA (9 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

33. AMELIA KACZMARCZYK (11 lat)
Studium Muzyczno-Artystyczne w Otwocku

34. OLIVIER WOŹNICKI (10 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi

35. ZUZIA SZLACHETKA (11 lat)
Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

36. ZUZANNA RDESIŃSKA (9 lat)
Społeczne Ognisko Muzyczne w Słupcy

37. MARTA MIROTA (9 lat)
Ostrowskie Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim

38. NELA ZAWADZKA (10 lat)
Studio Doskonalenia Głosu „Voice and More” w Węgrowie

39. MARCELINA LITWIN (10 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie

40. Duet: ZUZIA DUDEK I MARCELINA LITWIN (11 i 10 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie

41. MONIKA KRAJEWSKA (11 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie

42. ZUZANNA DUDEK (11 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie

43. NICOLA SZYMAŃSKA (10 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska FAMA w Koninie

44. OLIWIA PAŁASZ (10 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska FAMA w Koninie


 PRZERWA
 dalszy ciąg
 KATEGORIA WIEKOWA 9-11 LAT


45. AMELIA KASPRZYCKA (11 lat)
Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej oraz Studio Wokalne DREAMS w Nowym Mieście Lubawskim

46. AMELIA RUMIŃSKA (10 lat)
Szkoła Podstawowa w Czernikowie

47. MARTYNA MACIĄG (11 lat)
Ognisko Artystyczne PARTES w Złocieńcu

48. NATALIA KAŁUZIŃSKA (11 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

49. ANNA KUBICA (9 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy

50. JULIA MIZERA (9 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy

51. AURELIA DURAJ (11 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

52. KAROLINA BUDZIAK (9 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

53. KALINA KUSTERSKA (11 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

54. NATALIA KUBIAK (9 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

55. OTYLIA DURAJ (9 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

56. LILIANA GRZESIAK (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury ISKRA w Pile

57. ANASTAZJA ADASZAK (11 lat)
Studio My Voice w Starym Mieście

58. KINGA BĄCLER (9 lat)
Studio My Voice w Starym Mieście

59. ZUZANNA JUSZCZAK (9 lat)
Studio My Voice w Starym Mieście

60. ZUZANNA RAJMAN (11 lat)
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

61. MAJA WRÓBEL (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

62. MARIA MARECKA (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

63. MAGDALENA PILANOWSKA (9 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

64. HANNA CZAPP (10 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

65. KINGA LESZCZYŃSKA (10 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

66. MAJA CZERWIŃSKA (11 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

67. HANNA KOWALKOWSKA (11 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

68. MARTA LEWANDOWSKA (10 lat)
Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku

69. SWIETŁANA BOGUSKA (10 lat)
Elbląg

70. JULIA DERA (9 lat)
Ostrowskie Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim

71. MAJA SUŁDECKA (11 lat)
Szkoła Artystyczna „Etiuda” w Skawinie

72. WIKTORIA MUSZYŃSKA (11 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie

73. POLA SKOREK (11 lat)
Szkoła Podstawowa im. Olafa Palmego w Józefowie

74. PAULA BISKUP (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku

75. MARTA POPIEL (10 lat)
Ostrów Wielkopolski

76. EMILIA NOWAK (11 lat)
Klub „Na Piętrze” Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie

77. JULITA KURZYDLAK (10 lat)
Centrum Edukacji Artystycznej „Świat Bajek” w Gorzkowicach

78. ROZALIA WIKTORIA PIĄTKOWSKA (10 lat)
Zbiersk

79. GABRIELA MIKUŁA (10 lat)
Zbiersk

80. OLIWIA KOPIEC (11 lat)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku

81. ANTONINA WALISZEWSKA (9 lat)
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

82. OLIWIA PŁOTKA (10 lat)
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku

83. SZYMON WYPYCH (10 lat)
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez Sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim

84. ZUZANNA KAFAR (10 lat)
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez Sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim

85. MARCELINA MIRASZEWSKA (10 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

86. JULIA SKWIERCZYŃSKA (9 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

87. PAWEŁ PIETER (11 lat)
Katowice

88. AMELIA KURANTOWICZ (11 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy

89. OSKAR GOMÓŁKA (10 lat)
Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu

90. MAYA ZYSKOWSKA (10 lat)
Stowarzyszenie „Kultura Niezależna” w Grajewie

91. MACIEJ GOLIAN (11 lat)
Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie

92. OLGA NOWAK (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży

93. MARIA MICHAŁOWSKA-RZEŹNIK (9 lat)
Ostrowskie Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim

94. JULIANNA LISIECKA (11 lat)
Poznań

95. PAWEŁ MADZIA (9 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu

96. VANESSA SZANTER (9 lat)
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy

97. ANNA ZIÓŁEK (11 lat)
Szkoła Podstawowa w Grębocicach

98. PAULINA PRYCIAK (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie

99. MAJA WIECZOREK (9 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

100. MARIA PRZYBYLSKA (11 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

101. ALICJA WRÓBLEWSKA (10 lat)
Studio Edukacji Wokalnej HAPPY SINGERS w Kaliszu

102. JULIA PŁOCHARCZYK (11 lat)
Fundacja Kreolia – Kraina Kreatywności w Jerutkach

103. SARA MAJCHRZAK (11 lat)
Klub „Na Piętrze” Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie

104. ANTONI MARZEC (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

105. ALICJA JACIUBEK (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

106. ALEKSANDER KLEMBALSKI (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

107. KACPER KITA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

108. Duet: ALA i OLEK (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

109. MARTA RYCZKOWSKA (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

110. WIKTORIA PRZĘCZEK (10 lat)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Słupach

111. ZOSIA TYMA (11 lat)
Studio Piosenki ESTI w Wałczu

112. NATALIA LEWANDOWSKA (11 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie

113. ALEKSANDRA BRZUSZKIEWICZ (11 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

114. KATARZYNA KOŁAKOWSKA (10 lat)
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu

115. MIKOŁAJ GAJOWY (10 lat)
Studio Piosenki – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie

116. ANNA DANIELUK (10 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

117. ANIELA NOWACKA (11 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

118. ALEKSANDRA LEWANDOWSKA (11 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy

119. KACPER URBANIAK (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy

120. SIMONA KRÓL (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy

121. NADIA NOWACZYK (10 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy

122. Duet: ANIA i ANIELA (10 i 11 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

123. LENA WITKOWSKA (9 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy

124. ALICJA MAJEWSKA (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy

125. JULIA ANDRZEJEWICZ (9 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy

126. OLIWIER ANDRZEJEWICZ (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy

127. WIKTORIA MIKOŁAJCZYK (11 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy

128. DUET: Vanessa i Anna (9 i 11 lat)
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy



      Niedziela – 5 marca 2017 r.

 KATEGORIA WIEKOWA 12-13 LAT

1. ZUZANNA LIETZ (13 lat)
Centrum Artystyczne „Scena” w Sulejówku

2. WIKTOR CHMIEL (13 lat)
Zespół Szkół w Zieleniu

3. Duet: SKWAR-KA (11 i 13 lat)
Porąbka / Płock

4. NATALIA WAWRZYŃCZYK (12 lat)
Szkoła Muzyczna Yamaha w Lublinie

5. MAJA ŁAJKOWSKA (12 lat)
Centrum Muzyki VOC Szkoła Dźwięków w Białymstoku

6. HANIA SZTACHAŃSKA (12 lat)
Rokietnica

7. ANTONINA MILCZEK (12 lat)
Integracyjne Studio Twórcze w Kielnie

8. ALEKSANDRA GRABOWSKA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie

9. MAJA POPIOŁEK (13 lat)
Centrum Kultury 105 w Koszalinie

10. JULIA DZIAMSKA (12 lat)
Studio Piosenki przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Trzciance

11. JULIA GALIN (13 lat)
Luboń

12. ZUZANNA GĄSIOREK (13 lat)
Szkoła Podstawowa nr 16 w Inowrocławiu

13. ULA ZUBEK (13 lat)
Warszawa

14. AGNIESZKA LETNIOWSKA (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

15. GABRIELA ŁAZARSKA (12 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

16. MARCEL PARUS (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

17. ALEKSANDRA JANIAK (13 lat)
Społeczne Ognisko Muzyczne w Koninie

18. NATALIA KAWSZYN (13 lat)
Szkoła Podstawowa nr 5 w Płocku

19. NATALIA AMBROSIEWICZ (13 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

20. JAKUB WALENDYKIEWICZ (13 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

21. Duet: MAJA i NATALIA (13 i 10 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

22. MARTYNA MAJCHRZAK (12 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli

23. AGATA ŁANNIK (12 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

24. KINGA OSOWSKA (12 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

25. OLIWIA ZALEWSKA (13 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

26. KINGA ŻELICHOWSKA (13 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

27. EWELINA JAŚNIAK (13 lat)
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

28. JULIA BELTER (12 lat)
Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

29. ALICJA ARMATA (13 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

30. NATALIA PAWLIKOWSKA (13 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

31. GABRIELA SZEWCZYK (12 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

32. ALEKSANDRA PŁATEK (13 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

33. EWELINA WOŹNIAK (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

34. MAŁGORZATA PIETRYNIAK (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

35. IDA SZEBLA (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

36. MATEUSZ SUBOCZ (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

37. JULIA GRADOMSKA (13 lat)
Wrząca Wielka

38. Duet: IDA SZEBLA I EWELINA WOŹNIAK (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

39. KORNEL CZAJA (12 lat)
Studio My Voice w Starym Mieście

40. MARTYNA MARSZAŁEK (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

41. JULIA WIECZOREK (13 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

42. WIKTORIA ROZENKO (12 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

43. ZUZANNA DRAMCZYK (12 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

44. MACIEJ ANTOŃCZAK (12 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

45. ALEKSANDRA DURA (13 lat)
Ostrowskie Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim

46. MARIA URBAN (13 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie

47. JULIA DROŻDŻYŃSKA (13 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach

48. ALEKSANDRA GĄSIOROWSKA (12 lat)
Poznań

49. GABRIELA WSZĘDYBYŁ (12 lat)
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

50. ALEKSANDRA KOZARSKA (13 lat)
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie

51. MICHALINA CHMIELEWSKA (12 lat)
Konin

52. JULIA KURDZIEL (13 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

53. EMILIA RYCERZ(13 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

54. MARTYNA PIETRZYK (13 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

55. ANNA JANULEK (12 lat)
Zespół Wokalny „Wiolinki” przy Szkole Podstawowej nr 12 w Jastrzębiu-Zdroju

56. VANESSA SIWY (13 lat)
Krapkowicki Dom Kultury w Krapkowicach

57. ALEKSANDRA CZAPLICKA (13 lat)
Grajewskie Centrum Kultury w Grajewie

58. MARTYNA NOWAK (13 lat)
Czernikowskie Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji, Kultury i Sportu „Czyż-nie” w Czernikowie

59. HANNA PAPA (12 lat)
Goleniowski Dom Kultury w Goleniowie

60. JULIA STASINOWSKA (12 lat)
Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

61. ADRIANNA BORUCKA (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie

62. WIKTORIA WIECZOREK (12 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

63. MAJA WIERZCHOŁOWSKA (12 lat)
Fundacja Kreolia – Kraina Kreatywności w Jerutkach

64. OLIWIA BYCZKOWSKA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

65. NOELIA GRZYB (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

66. JULIA ŁAWNICZEK (13 lat)
Studio Piosenki ESTI w Wałczu

67. ZOFIA POMAGALSKA (12 lat)
Studio Piosenki ESTI w Wałczu

68. OSKAR BRZOSTOWSKI (13 lat)
Społeczne Ognisko Artystyczne w Turku

69. ALENA TOMASZEWSKA (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

70. MARIA MILER (12 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy

71. ROKSANA WĘGIEL (12 lat)
Jasielski Dom Kultury w Jaśle

72. ADRIANNA NOWAK (13 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy

73. SANDRA ROSZAK (13 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy

74. ZUZANNA SIECZKAREK (13 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy

75. ANGELIKA PILARSKA (12 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy

76. ADRIANNA WŁODARCZYK (12 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

77. JULIA CHMIELARSKA (13 lat)
Kraśnik

78. ADRIANNA MACIEJEWSKA (13 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie

79. MARTA MARKIEWICZ (13 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie

80. WIKTORIA SKOWRON (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie.