Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Wyniki eliminacji - sobota

W sobotę, 4 marca - drugi dzień eliminacji do 38. MDFPiT w Koninie. Jury po kilkunastu godzinach prezentacji zadecydowało, że nominacje w kategorii zespół wokaly do 12 lat, zespół wokalny 13-16 lat oraz soliści 9-11 lat otrzymują:
 
KATEGORIA: ZESPÓŁ WOKALNY  DO 12 LAT
 
1. SONATKA
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
 
2. MAŁE BECIAKI

Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
3. FLESZ
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. M. Kopernika w Zielonej Górze
 
4. SIMARE MINI
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez Sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim
 
5. Trio RABAN
Poznań
 
6. MALI SINGERS
Studio Edukacji Wokalnej HAPPY SINGERS w Kaliszu
 
7. ARABESKA 2
Klub „Na Piętrze” Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
8. FAMA
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
9. HOKUS POKUS
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
 
KATEGORIA: ZESPÓŁ WOKALNY  13-16 LAT

 
1. DOMINO
Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
 
2. FORTE
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
3. FANTAZJA
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
4. 4GIRLS
Studio Pro-Media w Tarnobrzegu
 
5. FRAJDEJ

Szkoła Musicalu Stowarzyszenia Artystycznego „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
6. ASMki
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
7. M.A.J.A.
Dom Kultury ,,Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
8. SIMARE MAXI
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez Sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim
 
9. RUPAKI
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
10. CZARY MARY
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
11. MUZOLKI
Centrum Kultury w Śmiglu
 
12. WŁÓCZYKIJE

Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych WŁÓCZYKIJE w Kozach
 
13. Większe ASMki
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
14. MAŁA A’ VISTA
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
 

KATEGORIA WIEKOWA 9-11 LAT
 
1. PAWEŁ SZYMAŃSKI (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim
 
2. NIKOLA WĄDOŁOWSKA (10 lat)

Centrum Muzyki VOC Szkoła Dźwięków w Białymstoku
 
3. AMELIA KACZMARCZYK (11 lat)
Studium Muzyczno-Artystyczne w Otwocku
 
4. ZUZIA SZLACHETKA (11 lat)
Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
 
5. NELA ZAWADZKA (10 lat)
Studio Doskonalenia Głosu „Voice and More” w Węgrowie
 
6. ZUZANNA DUDEK (11 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
7. AURELIA DURAJ (11 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
8. ANASTAZJA ADASZAK (11 lat)

Studio My Voice w Starym Mieście
 
9. ZUZANNA JUSZCZAK (9 lat)
Studio My Voice w Starym Mieście
 
10. WIKTORIA MUSZYŃSKA (11 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
 
11. PAULA BISKUP (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku
 
12. EMILIA NOWAK (11 lat)
Klub „Na Piętrze” Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
13. ROZALIA WIKTORIA PIĄTKOWSKA (10 lat)
Zbiersk
 
14. OLIWIA KOPIEC (11 lat)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku
 
15. SZYMON WYPYCH (10 lat)
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez Sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim
 
16. AMELIA KURANTOWICZ (11 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy
 
17. PAULINA PRYCIAK (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
18. SARA MAJCHRZAK (11 lat)

Klub „Na Piętrze” Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie

19. ALEKSANDER KLEMBALSKI (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
20. KACPER URBANIAK (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy
 
21. LENA WITKOWSKA (9 lat)

Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Słupcy