Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Lista eliminacji zespołów tanecznych

Zanim we czwartek rano, 8 czerwca, zabrzmią „Koziołki” dając sygnał do rozpoczęcia 38. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca, zespoły taneczne będą mogły dzień wcześniej „wyczuć” scenę Konińskiego Domu Kultury. To będzie arena eliminacji, a później finałów zespołów tanecznych. Oto lista kolejności startów tancerzy w czasie eliminacji.

 
Przypominamy, że godziny prób i godziny prezentacji festiwalowych zostały opublikowane w programie 38. Festiwalu. Dodatkowo, już po zgłoszeniu swojego przyjazdu w Biurze Festiwalu, każdy uczestnik otrzyma „Informator Festiwalowy”, w którym są wszystkie niezbędne informacje. Organizatorzy bardzo proszą o przestrzeganie programu 38. Festiwalu.
 
Lista eliminacji zespołów tanecznych
8 czerwca 2017 r.
 
MALI DEBIUTANCI DO 8 LAT
 
1. RYTMIX Konin 4a
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Martyna Wolna
Trener: Martyna Wolna
„Hokus–pokus”
 
2. TRANS Mini Międzyrzecz
Stowarzyszenie Przyjaciół i Zespołu Tanecznego „TRANS” w Skwierzynie
Choreografia: Anna Bubnowska, Katarzyna Piechowiak
Trenerki: Anna Bubnowska, Katarzyna Piechowiak
„Perły”
 
3. FART Mini
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Justyna Szczap, Przemek Grzelak
Trenerzy: Justyna Szczap, Przemek Grzelak
„Bob budowniczy”
 
4. RYTMIX Konin 3TAP
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Martyna Wolna
Trener: Martyna Wolna
„Gdzie kucharek sześć”
 
5. AFERKA LALA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak
Trener: Izabela Filipiak
„Lale”
 
6. FART Kids
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Justyna Szczap, Przemek Grzelak
Trenerzy: Justyna Szczap, Przemek Grzelak
„Ptaszki”
 
 
ETIUDA TANECZNA DO 12 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1. SZYK Twist SP7
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Choreografia: Marzena Koszykowska, Ewelina Gocłowska
Trenerki: Marzena Koszykowska, Ewelina Gocłowska
„Linia życia”
 
2. FART 3a
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Katarzyna Rasińska, Justyna Szczap
Trenerki: Justyna Szczap, Katarzyna Rasińska
„Rainbow”
 
3. TĘCZOWE NUTKI
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej, Dom Kultury w Kamienicy
Choreografia: Alicja Paleta
Trenerki: Aldona Hijacent-Paleta, Magdalena Koim
„Morze”
 
4. АЛЕГРО
ALEGRO
КБУ Центральний Палац Культури м.Чернівців (Україна, Ukraina)
Choreografia: Світлана Марчак
Trener: Анна Марчак-Кіщенко
„Весна”
 
5. FART 3b
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Przemek Grzelak
Trenerzy: Przemek Grzelak, Justyna Szczap
„Just jazz”
 
6. ATOM Mini
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Anna Dowganowska
Trener: Edyta Jerończuk
 
7. Rytmix Konin 3a
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Wiesława Wolna, Martyna Wolna
Trener: Martyna Wolna
„New York”
 
 
ETIUDA TANECZNA DO 16 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1. PIRUET 1
Klub Tańca Sportowego „Piruet” w Żarach
Choreografia: Kamila Olczyk
Trener: Kamila Olczyk
„Introspekcja”
 
2. NOWINKA II
Stowarzyszenie Przyjaciół Skwierzyńskiego Zespołu Tanecznego „Nowinka” w Skwierzynie
Choreografia: Manuela Mamys
Trener: Manuela Mamys
„Mechanizm”
 
3. АЛЕГРО
ALEGRO
КБУ Цетральний Палац Культури м.Чернівців (Україна, Ukraina)
Choreografia: Світлана Марчак
Trener: Світлана Марчак
„Ритми сердця”
 
4. KOLOR Dell'arte Juniorzy
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreografia: Klaudia Nierodzik, Karolina Garbacik
Trener: Klaudia Nierodzik
„Być jak M”
 
5. FART 2a
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Katarzyna Rasińska, Justyna Szczap
Trenerki: Justyna Szczap, Katarzyna Rasińska
„Jazz Ladies”
 
6. LDA Junior Team Warszawa
Stowarzyszenie Love Dance Academy w Warszawie
Choreografia: Bartosz Dopytalski
Trener: Bartosz Dopytalski
„W ich cieniu”
 
7. FART 2b
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Sylwia Michalak
Trenerki: Sylwia Michalak, Justyna Szczap
„Give us a little love”
 
8. TRANS 3 Międzyrzecz
Stowarzyszenie Przyjaciół i Zespołu Tanecznego „TRANS” w Skwierzynie
Choreografia: Anna Bubnowska
Trenerki: Anna Bubnowska, Katarzyna Piechowiak, Anna Osipiuk
„Mały książe”
 
9. RYTMIX Konin 2a
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Wiesława Wolna, Martyna Wolna
Trener: Martyna Wolna
„Refleksja”
 
10. MAMI
Studio Tańca MK w Tarnowskich Górach
Choreografia: Marzena Kobryń
Trener: Marzena Kobryń
„Kwiat pustyni”
 
11. FOX 2
Fox Dance Studio w Jabłonnej
Choreografia: Kasia Rasińska
Trener: Kasia Rasińska
„Sen”
 
12. TEAM MOTYLE
Studio Tańca „Dance Zone” w Suwałkach
Choreografia: Anna Śliżewska
Trener: Anna Śliżewska
„Ex Machine”
 
13. SUKCES Szał
Szkoła Tańca „SUKCES” w Szczecinie
Choreografia: Agnieszka Baginowska, Paulina Wójcik
Trener: Agnieszka Baginowska
„Więzień labiryntu”
 
14. DANCE-KLUB
Міський Палац Культури ім. Г. Хоткевича – Lwów (Україна, Ukraina)
Choreografia: Anastasiya Baydina
Trener: Tetyana Poltseva
„За течією”
 
15. SZYK Mix SP42
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Choreografia: Kuba Jóźwiak
Trener: Marzena Koszykowska
„Ona”
 
16. ATOM
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Natalia Madejczyk
Trener: Edyta Jerończuk
 
17. RYTMIX Konin 2B
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Martyna Wolna
Trener: Martyna Wolna
„Rock”
 
18. AFERA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak, Małgorzata Makowska
Trener: Izabela Filipiak
„Same old love”
 
19. ЮНОСТЬ-1
JUNOST-1
Briańsk (Россия, Rosja)
Choreografia: Елена Адарченко
Trenerki: Алена Клещевникова, Ксения Пильщикова
„Одуванчики”
 
20. JUST SMILE
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Małgorzata Rychlewicz
Trener: Małgorzata Rychlewicz
„Forever child”
 
 
INSCENIZACJA STREET DANCE  DO 12 LAT
 
1. ATOM Mini
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreograf: Edyta Jerończuk
Trener: Edyta Jerończuk
„Hogward express”
 
2. CLIS Galanta
OZ CLISPRO – Galanta (Słowacja)
Choreografia: Iveta Baloghová
Trener: Iveta Baloghová
„Shopaholic”
 
3. NOWINKA III
Gminny Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie „New Dance” w Przytocznej
Choreografia: Manuela Mamys
Trener: Manuela Mamys
„Super Mario Bros”
 
4. KOLOREK Szmaragdy
Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia w Białymstoku (Polska)
Choreografia: Kamila Ostrowska, Karolina Garbacik
Trener: Kamila Ostrowska
„Za lasami, za czterema kamieniami”
 
5. PARADISE KARSIN
Dom Kultury w Karsinie
Choreografia: Iwona Laska
Trenerki: Iwona Laska, Klaudia Lipska
„Angry birds”
 
6. PECH MINI
Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu
Choreografia: Aleksandra Krokoszyńska
Trenerzy: Aleksandra Krokoszyńska, Robert Surowski
 „Fast food”
 
7. ATOM Mix
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Małgorzata Makowska
Trenerki: Edyta Jerończuk, Małgorzata Makowska
 
8. SZOK ART Dzieci
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Klaudia Krzywda
Trener: Klaudia Krzywda
„Mole książkowe”
 
9. FLESZAKI
Studio Tańca Nowoczesnego „ETNA” w Krośnie Odrzańskim
Choreografia: Sylwia Szostak
Trener: Sylwia Szostak
„Kosmiczny mecz”
 
10. FLEX B
Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki we Wrocławiu
Choreografia: Izabela Adamiec
Trener: Izabela Adamiec
„I love it”
 
11. AFERKA OCZKO
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak, SOFA Zofia Paluszkiewicz
Trener: Izabela Filipiak
„Dam radę”
 
12. CLIS Dunajská Lužná
Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma – Miloslavov (Słowacja)
Choreograf: Iveta Baloghová
Trener: Iveta Baloghová
„Santa's toy faktory”
 
 
INSCENIZACJA STREET DANCE  DO 16 LAT
 
1. PAKA
Ośrodek Kultury i Rekreacji w Pakosławiu
Choreografia: Katarzyna Snadna, Anna Bartkowiak
Trenerki: Katarzyna Snadna, Anna Bartkowiak
„Zombiestreet”
 
2. TRANS 1 Międzyrzecz
Stowarzyszenie Przyjaciół i Zespołu Tanecznego „TRANS” w Skwierzynie
Choreografia: Anna Bubnowska, Katarzyna Piechowiak, Anna Osipiuk
Trenerki: Anna Bubnowska, Katarzyna Piechowiak, Anna Osipiuk
„What's up”
 
3. CLIS Galanta
OZ CLISPRO - Galanta (Slowacja)
Choreografia: Iveta Baloghová, Miroslav "Spunkey" Balogh
Trener: Iveta Baloghová
„Hollywood night”
 
4. FEEDBACK Szamotuły
DanceGeek Magdalena Traciłowska w Poznaniu
Choreografia: Magdalena Traciłowska
Trenerzy: Magdalena Traciłowska, Jakub Kornalski
„Dom niespokojnej starości”
 
5. LDA JUNIOR TEAM Warszawa
Stowarzyszenie Love Dance Academy w Warszawie
Choreografia: Zuzanna Plona
Trener: Zuzanna Plona
„Czarne myśli”
 
6. PARADISE KARSIN
Dom Kultury w Karsinie
Choreografia: Iwona Laska
Trenerki: Iwona Laska, Klaudia Lipska
„Marilyn Monroe”
 
7. ATOM
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Sandra Rzeżniczak, Dariusz Jabłoński
Trener: Edyta Jerończuk
„Baila como yo”
 
8. FLEX A
Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki we Wrocławiu
Choreografia: Izabela Adamiec
Trener: Izabela Adamiec
„Travel story”
 
9. HICIORKI
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak, Kamila Smalec, SOFA
Trener: Izabela Filipiak
„Druga ja”
 
10. CLIS Dunajská Lužná
Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma – Miloslavov  (Słowacja)
Choreograf: Iveta Baloghová
Trener: Iveta Baloghová
„Matrix”
 
11. AFERA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Dominika Jaroszyńska, SOFA, Izabela Filipiak, Kamila Smalec
Trener: Izabela Filipiak
„The sway rule”
 
12. TRANS 3 Międzyrzecz
Stowarzyszenie Przyjaciół i Zespołu Tanecznego „TRANS” w Skwierzynie
Choreografia: Anna Bubnowska
Trenerki: Anna Bubnowska, Katarzyna Piechowiak, Anna Osipiuk
„Tańczący z lwami”
 
 
TANIEC TOWARZYSKI DO 16 LAT
 
1. BINGO
Szkoła Tańca „ASTRA” w Oświęcimiu
Choreografia: Adrian Pędziwiatr
Trener: Wioletta Kowalczyk
„Future beat”
 
2. ZAK Junior
Akademia Tańca „PASO” w Warszawie
Choreografia: Agata Kozioł
Trener: Agata Kozioł
„Latin mix”
 
3. MBB Dzieciaki
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe w Warszawie
Choreografia: Michał Bartoń
Trener: Michał Bartoń
„Shakin Stevens show”
 
4. VENTUS
Szkoła Tańca „ASTRA” w Oświęcimiu
Choreografia: Adrian Pędziwiatr
Trener: Wioletta Kowalczyk
„Pure divas”
 
5. EGO DANCE
Miejskie Centrum Kultury w Żywcu
Choreografia: Edyta Mikołajczyk
Trener: Edyta Mikołajczyk
„Poza schematem”
 
6. ZAK
Akademia Tańca „PASO” w Warszawie
Choreografia: Agata Kozioł
Trener: Agata Kozioł
„Taka ta”
 
 
HIP HOP – funky hype (oldschool hip hop), locking, popping, bboying do 12 lat
1. BAYTEL BUGS SQUAD Zielona Góra
Stowarzyszenie - Zielonogórski Klub Tańca Sportowego „BUGS” w Zielonej Górze
Choreografia: Andrzej Gliwa, Oliwia Kuriata
Trenerzy: Andrzej Gliwa, Oliwia Kuriata
„Back to the oldschool”
 
2. CLIS Galanta
OZ CLISPRO - Galanta (Słowacja)
Choreografia: Miroslav „Spunkey” Balogh
Trener: Iveta Baloghová
„Ease on down the locks”
 
3. KOLOR Street Dzieci
Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia w Białymstoku
Choreografia: Katarzyna Daszuta
Trener: Katarzyna Daszuta
„Next step”
 
4. OKEJKI
Stowarzyszenie SPOKOTANIEC w Zielonej Górze
Choreografia: Agnieszka Stępień
Trener: Agnieszka Stępień
„Power”
 
5. FROM THE TOP TEAM
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Sylwia Michalak
Trener: Sylwia Michalak
„Rytmy ulicy”
 
6. SZOK Dzieci
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
„Dzieciaki z podwórka”
 
7. OKEY Juniors
Uczniowski Klub Sportowy „BRAWO” w Opalenicy
Choreografia: Joanna Ratajczak
Trener: Joanna Ratajczak
 
8. LEMONIADA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak, SOFA Zofia Paluszkiewicz
Trener: Izabela Filipiak
„Funky girls”
 
 
HIP HOP – funky hype (oldschool hip hop), locking, popping, bboying do 16 lat
 
1. HICIORKI
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak, SOFA Zofia Paluszkiewicz
Trenerki: Izabela Filipiak, SOFA Zofia Paluszkiewicz
„Bez granic”
 
2. FAJERWERKI
Szkoła Tańca „LATINA” w Wolsztynie
Choreografia: Łukasz Kukulski
Trener: Łukasz Kukulski
„Las kolorów”
 
3. FEEDBACK Szamotuły
DanceGeek Magdalena Traciłowska w Poznaniu
Choreografia: Jakub Kornalski
Trenerzy: Magdalena Traciłowska, Jakub Kornalski
„Adapters”
 
4. VSDS BOUNCE
Centrum Tańca VSDS, Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe „VIGOR” w Kołobrzegu
Choreografia: Sandra Radaszewska, Paulina Harris
Trenerki: Sandra Radaszewska, Paulina Harris
 
5. SZOK Juniorzy
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak, Klaudia Krzywda
Trenerki: Katarzyna Nowak, Klaudia Krzywda
„No limits”
 
6. OKEY
Studio Tańca Nowoczesnego „ETNA” w Krośnie Odrzańskim
Choreografia: Aleksandra Rukawisznikow
Trener: Aleksandra Rukawisznikow
„Zły sen”
 
7. HAPPY FEET
Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Pasji „Przez Taniec Do Serca” w Gorzowie Wlkp.
Choreografia: Bartłomiej Kobeszko
Trener: Bartłomiej Kobeszko
„Street dance fusion”
 
8. AFERA HIT
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Zofia Paluszkiewicz SOFA
Trener: Zofia Paluszkiewicz SOFA
„Hush”
 
9. BEJS
Studio Tańca „SPOKO FAMILY” Filip Czeszyk w Zielonej Górze
Choreografia: Łukasz Kukulski, Krzysztof Chamera
Trenerzy: Łukasz Kukulski, Krzysztof Chamera
„W blasku cienia”
 
10. CLIS Galanta
OZ CLISPRO – Galanta (Słowacja)
Choreografia: Miroslav "Spunkey" Balogh
Trener: Iveta Baloghová
„The get down”
 
11. SZOK Team
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak, Roma Odroniec
Trenerki: Katarzyna Nowak, Roma Odroniec
„Swagg”
 
12. HITy 2
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Zofia Paluszkiewicz SOFA
Trener: Zofia Paluszkiewicz SOFA
„Better days”
 
13. FLESZ 3
Studio Tańca Nowoczesnego „ETNA” w Krośnie Odrzańskim
Choreografia: Sylwia Szostak, Agnieszka Miś
Trenerki: Sylwia Szostak, Agnieszka Miś
„Folklor”
 
 
DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 12 LAT
 
1. GAMA DZIECI
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
Choreografia: Małgorzata Szulc
Trener: Iwona Łagodzińska
„Everybody dance now”
 
2. LDA TEAM KIDS Warszawa
Stowarzyszenie Love Dance Academy w Warszawie
Choreografia: Monika Sawicka
Trener: Monika Sawicka
„Pełne tańca”
 
3. PECH MINI
Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu
Choreografia: Aleksandra Krokoszyńska
Trenerzy: Aleksandra Krokoszyńska, Robert Surowski
„Buble buble”
 
4. Dance Studio PAA KIDS TEAM
Szczecińskie Stowarzyszenie Tańca Sportowego Dance Studio „PAA” w Szczecinie
Choreografia: Paula Pilarska
Trenerki: Paula Pilarska, Paula Flamer
„UFO disco”
 
5. AFERKA OCZKO
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak, Michał Góral
Trener: Izabela Filipiak
„A life”
 
6. CLIS Dunajská Lužná
Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma - Miloslavov (Słowacja)
Choreografia: Marcela Ondrejková, Iveta Baloghová
Trener: Iveta Baloghová
„Disobedient children”
 
7. REBEL DANCE Szczecin
Szkoła Podstawowa nr 56 w Szczecinie
Choreografia: Magdalena Podstawka, Aleksandra Suchecka
Trenerki: Magdalena Podstawka, Aleksandra Suchecka
„Cheerleaders”
 
 
DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 16 LAT
 
1. GAMA Juniorzy
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
Choreografia: Małgorzata Szulc
Trener: Iwona Łagodzińska
„Shine bright like a diamond”
 
2. PARADISE Karsin
Dom Kultury w Karsinie
Choreografia: Iwona Laska
Trenerki: Iwona Laska, Klaudia Lipska
„Rock dance”
 
3. FUKS Juniors Team
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Jacek Szczepankiewicz
Trener: Jacek Szczepankiewicz
„Work work”
 
4. CLIS Dunajská Lužná
Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma - Miloslavov (Słowacja)
Choreografia: Marcela Ondrejková, Iveta Baloghová
Trener: Iveta Baloghová
„Our dj is the best”
 
5. SHOCK DANCE Kids
Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Shock Dance” w Szczecinie
Choreografia: Andrzej Kuźnicki
Trenerzy: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
„All that she wants”
 
6. Dance Studio PAA JUNIOR TEAM
Szczecińskie Stowarzyszenie Tańca Sportowego Dance Studio „PAA” w Szczecinie
Choreografia: Paula Pilarska
Trenerki: Paula Pilarska, Adam Pilarski
„Samba do Brasil”
 
INSCENIZACJA TANECZNA  DO 12 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1. LEMONO 2
Szkoła Tańca Lemono Dance Center w Warszawie
Choreografia: Agnieszka Czubak
Trener: Agnieszka Czubak
„Motyle”
 
2. NOWINKA III
Gminny Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie „New Dance” w Przytocznej
Choreografia: Manuela Mamys
Trener: Manuela Mamys
„Malarski fach”
 
3. FART 3a
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Katarzyna Rasińska, Justyna Szczap
Trenerki: Justyna Szczap, Katarzyna Rasińska
„Wesoły autobus”
 
4. KOLOR Dell'arte Dzieci
Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia w Białymstoku
Choreografia: Klaudia Nierodzik, Karolina Garbacik
Trener: Klaudia Nierodzik
„Na morza dnie...”
 
5. KLEKS II
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” w Staszowie
Choreografia: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
Trener: Małgorzata Szmyrgała
„W sadzie”
 
6. RYTMIX Konin 3A
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Jakub Jóźwiak
Trenerzy: Jakub Jóźwiak, Martyna Wolna
„Lustro”
 
7. TĘCZOWE NUTKI
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej, Dom Kultury w Kamienicy
Choreografia: Aldona Hijacent-Paleta, Alicja Paleta
Trenerki: Aldona Hijacent-Paleta, Magdalena Koim
„Jak szewczyk barana szył”
 
8. LDA TEAM KIDS Warszawa
Stowarzyszenie Love Dance Academy w Warszawie
Choreografia: Patrycja Palacz
Trener: Patrycja Palacz
„Grease”
 
9. SZYK PULS SP42
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Kierownictwo artystyczne: Marzena Koszykowska
Choreografia: Marzena Koszykowska, Marta Bryłka, Aleksandra Bryłka
Trenerki: Marta Bryłka, Aleksandra Bryłka
„A niech pada deszcz ...”
 
10. SUKCES HIT
Szkoła Tańca „SUKCES” w Szczecinie
Choreografia: Agnieszka Baginowska, Paulina Wójcik
Trenerki: Agnieszka Baginowska, Paulina Wójcik
„Księżniczka na ziarnku grochu”
 
11. ЮНОСТЬ – 2
JUNOST - 2
Briańsk (Россия, Rosja)
Choreografia: Елена Адарченко
Trenerzy: Елена Ткачева, Сергей Новиков
„Shoe Clerk”
 
12. REX 1
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie
Choreografia: Agata Lankiewicz, Beata Szczepańska
Trener: Beata Szczepańska
„Skarbonka”
 
13. Dance Studio PAA KIDS TEAM
Szczecińskie Stowarzyszenie Tańca Sportowego Dance Studio „PAA” w Szczecinie
Choreografia: Paula Pilarska
Trenerki: Paula Pilarska, Paula Flamer
„Po północy”
 
14. RYTMIX Konin 3MB
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Wiesława Wolna
Trenerki: Martyna Wolna, Marta Biernacka
„Przygoda Jasia i Małgosi”
 
15. JUST FEELINGS
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Małgorzata Rychlewicz
Trener: Małgorzata Rychlewicz
„Mit o narcyzie”
 
16. АЛЕГРО
Alegro
КБУ Цетральний Палац Культури м.Чернівців (Україна, Ukraina)
Choreografia: Анна Марчак-Кіщенко
Trener: Анна Марчак-Кіщенко
„Аліса в країні чудес”
 
 
INSCENIZACJA TANECZNA  DO 16 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1. Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca
Fundacja Rozwoju Sztuki Tańca w Białymstoku
Choreografia: Patrycja Kozłowska
Trener: Patrycja Kozłowska
„Wiecznoment”
 
2. LEMONO 1
Szkoła Tańca Lemono Dance Center w Warszawie
Choreografia: Agnieszka Czubak
Trener: Agnieszka Czubak
„Przez otwarte okno”
 
3. KRAJKI Grupa 1
Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerskiego Zespołu Artystycznego „Krajki” przy Pałacu Młodzieży w Łodzi
Choreografia: Radosław Klimecki, Agnieszka Łuczyńska
Trener: Radosław Klimecki
„Kalina”
 
4. TRANS 1 Międzyrzecz
Stowarzyszenie Przyjaciół i Zespołu Tanecznego „TRANS” w Skwierzynie
Choreografia: Anna Bubnowska, Katarzyna Piechowiak
Trenerki: Anna Bubnowska, Katarzyna Piechowiak, Anna Osipiuk
„Terapia tańcem”
 
5. KLEKS
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” w Staszowie
Choreografia: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
Trener: Małgorzata Szmyrgała
„Na obrzeżach świadomości”
 
6. FART 2a
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Adrianna Patłaszyńska
Trenerki: Justyna Szczap, Adrianna Patłaszyńska
„Ucieczka”
 
7. NOWINKA II
Stowarzyszenie Przyjaciół Skwierzyńskiego Zespołu Tanecznego „Nowinka” w Skwierzynie
Choreografia: Manuela Mamys
Trener: Manuela Mamys
„W świecie Nibylandii”
 
8. ЮНОСТЬ-1
Junost-1
Briańsk (Россия, Rosja))
Choreografia: Елена Адарченко
Trener: Сергей Пастушенко
„А зори здесь тихие”
 
9. SZYK MIX SP42
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Kierownictwo artystyczne: Marzena Koszykowska
Choreografia: Marzena Koszykowska, Marta Bryłka, Aleksandra Bryłka
Trenerki: Marta Bryłka, Aleksandra Bryłka
„Gwiezdny pył”
 
10. VSDS MOONLIGHTS
Centrum Tańca VSDS, Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe „VIGOR” w Kołobrzegu
Choreografia: Magdalena Łopucka
Trener: Magdalena Łopucka
„Internet addiction”
 
11. Dance Studio PAA JUNIOR TEAM
Szczecińskie Stowarzyszenie Tańca Sportowego Dance Studio „PAA” w Szczecinie
Choreografia: Paula Pilarska, Adam Pilarski
Trener: Paula Pilarska
„Dark vs. Light”
 
12. RYTMIX Konin 2A
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Jakub Jóźwiak
Trenerzy: Martyna Wolna, Jakub Jóźwiak
„Wiadomość”
 
13. DANCE-CLUB
Міський Палац Культури ім. Г. Хоткевича – Lwów (Україна, Ukraina)
Choreografia: YuliyaVusach
Trener: Tatyana Poltseva
„Коли він не твій”