Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

38. Festiwal w TVP ABC

Redakcja TVP ABC 30 lipca wyemituje czwarty z reportaży z 38. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Pierwsze trzy odcinki mieliśmy okazję obejrzeć 9, 16 i 23 lipca. Jak zapowiada TVP ABC, reportaże będą powtarzane. 
 

Materiał telewizyjny z tegorocznego festiwalu, szczególnie jego koncertu galowego, został zrealizowany przez Nowicki Film-Production z Warszawy. Możliwe było to dzięki wykorzystaniu wozu telewizyjnego firmy ATM sp. z o.o. z Wrocławia. Montażem zarejestrowanego materiału zajął się Robert Nowicki, nadzór merytoryczny sprawował Mateusz Polit, reżyser i kierownik artystyczny koncertu galowego festiwalu. Reportaże prezentują uczestników festiwalu z różnych krajów, przekonując, że muzyka i taniec mogą być uniwersalnym narzędziem w integracji młodych ludzi.
 
W czterech odcinkach Redakcja Publicystyki i Edukacji TVP 1 emituje reportaże w kanale TVP ABC w lipcowe niedziele. Trzy pierwsze ukazały się 9, 16 i 23 lipca (będą powtarzane), ostatni:
 
Odcinek 4 – 30 lipca, godz. 16.00
 
Zapraszamy do oglądania w TVP ABC konińskiego 38. Festiwalu. Jesteśmy przekonani, że uczestnikom festiwalowych zmagań reportaże przypomną szczególną atmosferę towarzyszącą finałom i gali, dla innych widzów staną się zachętą do wzmożonych wysiłków, by samemu stać się właścicielami festiwalowych Aplauzów.