Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

39. Festiwal czas zacząć!

Często mali artyści, wokaliści i tancerze, zadają nam pytanie: jak wygrać Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie. Niezmiennie odpowiadamy: najpierw trzeba przeczytać REGULAMIN festiwalu. Zatem – do lektury.


Opublikowaliśmy obok, w zakładce REGULAMINY/REGULATIONS, tekst regulaminu 39. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca. W tych dniach regulamin trafiać także będzie, w formie drukowanej, do ośrodków kultury, szkół itd.
 

W regulaminie 39. Festiwalu (6-10 czerwca 2018 r.) jest kilka ważnych informacji, określających warunki uczestnictwa w festiwalu. Dla nas, organizatorów, ale także dla Was ważne jest zwrócenie szczególnej uwagi na terminy i sposoby przesyłania zgłoszeń i materiałów festiwalowych.
 

Kwalifikacje wokalistów „na żywo” zaplanowaliśmy w Konińskim Domu Kultury na 1-4 marca 2018 r. Wszyscy wykonawcy zobowiązani są do przesłania zgłoszenia z wybraną piosenką i nagraniem podkładu muzycznego do 29 stycznia 2018 r. tylko drogą elektroniczną.
 

Zespoły taneczne kwalifikowane będą do uczestnictwa w 39. Festiwalu na podstawie przesłanych do Biura Organizacyjnego Festiwalu kart zgłoszeń i prezentacji przesłanych drogą elektroniczną; termin nadsyłania zgłoszeń zespołów tanecznych – do 26 marca 2018 r.
 

Zgłoszenia będzie można przesyłać korzystając z kart zgłoszeniowych, umieszczonych w zakładce ZGŁOSZENIA, oddzielnej dla zespołów tanecznych i wokalistów. Przestrzeganie zapisów regulaminowych zdecydowanie Wam ułatwi przygotowanie się do eliminacji i finałów, organizatorowi da szansę na maksymalnie sprawne i przyjazne artystom zorganizowanie całej imprezy. Do zobaczenia i usłyszenia wkrótce, za kilka miesięcy.