Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Rusza rejestracja wokalistów do marcowych kwalifikacji

Rejestracja solistów, duetów oraz zespołów wokalnych do Ogólnopolskich Kwalifikacji Dzieci Śpiewających do 39. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie ruszy w piątek 5 stycznia o godz. 16.00.

Opiekunowie, rodzice lub instruktorzy rejestrujący swoich podopiecznych w Systemie Rejestracji Uczestników KDK logują się przez stronę www.festiwaldzieciecy.pl

W zakładce REJESTRACJA, umieszczonej po lewej stronie ekranu, zgłaszacie państwo uczestników Przesłuchań. By sprawnie przejść przez proces rejestracji prosimy przygotować następujące dane: nazwisko i imię uczestnika, rok urodzenia, nazwiska i imiona autorów tekstu i piosenki, długość utworu oraz półplayback i playbeck w formacie mp3. Pilk opiszcie nazwiskoimiękategoriawiekowatytułczasutworu.mp3 np: kwiatkowskanatalia911adatoniewypada215.mp3

System rejestracji wymaga również podania danych opiekunów uczestnika: nazwisko i imię, adres oraz nr dowodu osobistego a także adresu mail, na który otrzymacie państwo link aktywacyjny.
Rejestracja uczestników kończy się 29 stycznia o północy.

Przypomnijmy, że tegoroczne Ogólnopolskie Kwalifikacje Dzieci Śpiewających odbędą się w Konińskim Domu Kultury od 1 do 4 marca.
Szczegóły dotyczące przesłuchań na żywo otrzymacie państwo na wskazanego maila.