Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Ogólnopolskie Kwalifikacje Dzieci Śpiewających 2018 - kolejność przesłuchań

Prezentujemy program i kolejność przesłuchań Ogólnopolskich Kwalifikacji Dzieci Śpiewających do 39. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.


PROGRAM
 

1 marca 2018 – czwartek

od godz. 7.30 – przyjazd uczestników do Konina
Biuro Organizacyjne: Koniński Dom Kultury, plac Niepodległości 1
próby i przesłuchania konkursowe – sala widowiskowa                             
8.00-9.20 – próby akustyczne (kategoria wiekowa: 9-11 lat)
9.30-14.00 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 9-11 lat)
kolejność od 1-58
15.00-19.30 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 9-11 lat)
kolejność od 59
 

2 marca 2018 – piątek

8.00-9.20 – próby akustyczne (kategoria wiekowa: 12-13 lat)
9.30-13.30 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 12-13 lat)
kolejność od 1-54
15.00-19.30 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 12-13 lat)
kolejność od 55
 

3 marca 2018 – sobota

7.30-8.50 – próby akustyczne (kategoria wiekowa: 14-16 lat)     
9.00-14.00 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 14-16 lat)
kolejność od 1-70
15.00-20.45 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: 14-16 lat)
kolejność od 71
 

4 marca 2018 – niedziela

7.30-8.50 – próby akustyczne (kategoria: zespoły wokalne oraz kategoria wiekowa: do 8 lat)
9.00-12.15 – przesłuchania konkursowe
(kategoria: zespół wokalny do 12 lat)
(kategoria: zespół wokalny 13-16 lat)
12.20-14.30 – przesłuchania konkursowe (kategoria wiekowa: do 8 lat).
 


KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ

1 marca 2018 r. – czwartek

KATEGORIA WIEKOWA    9 - 11 LAT

 
1. MAYA ZYSKOWSKA (11 lat)
Stowarzyszenie „PARTITA” w Grajewie
 
2. TYTUS MAJEWSKI (10 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

3. OLIWIA TRZEŚNIEWSKA (10 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

4. PAWEŁ SZYMAŃSKI (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim
 
5. ZUZANNA BURZYŃSKA (9 lat)
Mogilno

6. ANTONI KARAŚ (11 lat)
Warszawa
 
7. SANDRA WAWER (11 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strzelnie

8. NATALIA KUBIAK (11 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

9. FILIP BAJRON (10 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
10. HANNA BŁACHUT (10 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
11. ANNA DWORNICKA (10 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
12. MAJA ZIELIŃSKA (10 lat)
Mogilno
 
13. KINGA KACZMAREK (11 lat)
Mogilno
 
14. BLANKA DOBROWOLSKA (10 lat)
Centrum Kultury w Pieszycach
 
15. DOMINIKA BEDNAREK (10 lat)
Studio Piosenki przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Trzciance i Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance

16. KAMIL MARSZAŁ (10 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
17. JULIA BIGIELIS (10 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

18. SEBASTIAN WALENTO (11 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

19. MAJA KAŁĘKA (11 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

20. MATYLDA WISZNIEWSKA (9 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
21. LAURA BOGUSKA (9 lat)
Elbląg
 
22. DUET: Julia Bigielis i Sebastian Walento (10, 11 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
23. LENA NIEWIADA (11 lat)
Studio Piosenki przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Trzciance i Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance
 
24. OLIVIA BANASZAKOVA (11 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie
 
25. AXEL DROP (11 lat)
Szkoła Muzyczna YAMAHA w Inowrocławiu
 
26. KLAUDIA KUTYBA (11 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

27. ARTUR DROŚ (9 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
28. ZUZANNA TALKOWSKA (9 lat)
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Komornikach
 
29. ALEKSANDRA STRZĄDAŁA (9 lat)
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
 
30. NIKOLA WĄDOŁOWSKA (11 lat)
Centrum Muzyki VOC Szkoła Dźwięków w Białymstoku

31. MARCELINA LITWIN (11 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
32. CORNELIA ANDRZEJAK (11 lat)
Szkoła Artystyczna FortePiano w Stawiszynie
 
33. NIKOLA FIEDOR (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
34. LILIANA RYDEL (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
35. ALEKSANDRA KOCENKO (11 lat)
Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie
 
36. ZOFIA BASEK (9 lat)
Studio Piosenki Klubu „Maciuś I” przy Administracji Osiedla Nr 1 Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przymorze” w Gdańsku
 
37. NIKOLA KOZIOŁ (10 lat)
Studio Piosenki Klubu „Maciuś I” przy Administracji Osiedla Nr 1 Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przymorze” w Gdańsku
 
38. PIOTR KOWALCZYK (11 lat)
Studio Piosenki Klubu „Maciuś I” przy Administracji Osiedla Nr 1 Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przymorze” w Gdańsku
 
39. NICOLA SZYMAŃSKA (11 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
40. IGA KASPEROWICZ (11 lat)
Studio Piosenki Klubu „Maciuś I” przy Administracji Osiedla Nr 1 Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przymorze” w Gdańsku
 
41. ALEKSANDRA WRÓBLEWSKA (11 lat)
Studio Piosenki Klubu „Maciuś I” przy Administracji Osiedla Nr 1 Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przymorze” w Gdańsku
 
42. JAGODA URBAN (10 lat)
Czarnkowski Dom Kultury w Czarnkowie
 
43. STANISŁAW KUKULSKI (11 lat)
Warszawa
 
44. NELA ZAWADZKA (11 lat)
Studio Doskonalenia Głosu „Voice and More” w Węgrowie
 
45. GABRYSIA MARSZAŁ (10 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
46. AMELIA AUGUŚCIŃSKA (9 lat)
Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Czernikowie
 
47. AMELIA RUMIŃSKA (11 lat)
Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Czernikowie
 
48. EMILIA MAĆKIEWICZ (10 lat)
Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Czernikowie
 
49. MAJA RYBSKA (9 lat)
Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Czernikowie
 
50. KAROLINA MAĆKIEWICZ (10 lat)
Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Czernikowie
 
51. DUET: Anna Kubica i Julia Mizera (10 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy
 
52. MARTYNA FRAŃCZAK (11 lat)
Studio Piosenki ESTI w Wałczu
 
53. FILIP KNYR-STAŚ (9 lat)
Studio Piosenki ESTI w Wałczu

54. DUET: Róża Sawicz i Szymon Lubicki (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
55. MARTA POPIEL (11 lat)
Stowarzyszenie „TRYTON” przy Państwowej Szkole Muzycznej w Kaliszu

56. POLA GĄGAŁA (9 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
 
57. SANDRA MICHALAK (11 lat)
Zespół Szkół w Chociczy
 
58. DUET: Marta Popiel, Oskar Gomółka (11 lat)
Akademia Gwiazd w Przygodzicach, Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu
 

PRZERWA
Dalszy ciąg
KATEGORIA WIEKOWA    9 - 11 LAT


59. ANHELINA LUHOVA (11 lat)
Klub Piosenki „Debiut” we Wrocławiu
 
60. OTYLIA DURAJ (10 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

61. ROZALIA PIĄTKOWSKA (11 lat)
Zbiersk
 
62. ZUZANNA JUSZCZAK (10 lat)
Studio My Voice Beata Michalak-Górna w Starym Mieście

63. DUET: Nel i Zuzia (9 lat)
Nel Cyps i Zuzanna Wadecka
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

64. ANNA DANIELUK (11 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
65. AMELIA BOCIAN (10 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
66. MONIKA KRAJEWSKA (11 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie
 
67. NATALIA SZYMAŃSKA (9 lat)
Studio Piosenki przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Trzciance
 
68. MAGDALENA PILANOWSKA (10 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni
 
69. DUET: Amelia Bocian i Oliwia Trześniewska (10 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
70. HANNA CZAPP (11 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni
 
71. KACPER KITA (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
72. ZOFIA SMAKOWSKA (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
73. CARMEN KOSTAŃSKA (9 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
 
74. HANIA LUDZKOWSKA (9 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
 
75. MAJA MŁODZIŃSKA (11 lat)
Centrum Artystyczne „Scena” w Warszawie
 
76. WIKTOR JABŁOŃSKI (10 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie
 
77. ANNA ROZYNEK (11 lat)
Zalasewo k/Poznania
 
78. GABRIELA SMUTEK (11 lat)
Ognisko Muzyczne przy Niepublicznej Szkole Muzycznej I st. im. Leona Dimant w Zawierciu
 
79. SZYMON WYPYCH (11 lat)
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim
 
80. ZUZANNA WSZĘDYBYŁ (9 lat)
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
 
81. MATEUSZ TARKOWSKI (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
82. ZUZIA GÓRECKA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

83. NATALIA GIERASIMOW (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

84. JAKUB ROGALA (11 lat)
Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” w Puławach
 
85. DUET: „Rupaki” - Karina Maślanka i Kornelia Sadowska (9, 8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
86. LILA WASSERMANN (11 lat)
Warszawa
 
87. ŁUCJA KRZYSZTOFORSKA (11 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Tłuchowie
 
88. ALEKSANDER RYŚ (11 lat)
Warmińska Szkoła Artystyczna w Braniewie
 
89. ANTONI MARZEC (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
90. MARTA RYCZKOWSKA (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
91. ANTONI ŁYSKAWA (9 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
92. JULIA ANDRZEJEWICZ (10 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
93. LENA WITKOWSKA (10 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
94. NATALIA RZEPECKA (10 lat)
Fundacja „Fotismos” w Strzelcach Krajeńskich
 
95. LENA TUŹNIK (11 lat)
Starachowickie Centrum Kultury w Starachowicach
 
96. AURELIA RADECKA (9 lat)
Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie
 
97. VANESSA SZANTER (10 lat)
Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej „Music Intro” w Głogowie
 
98. AGATA KONIECZKA (11 lat)
Prywatna Szkółka Muzyczna „Kontrapunkt” w Mogilnie
 
99. DUET: Hania & Magda (11, 10 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni
 
100. MAŁGORZATA WIERZBOWSKA (10 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
 
101. BLANKA ŻURAWSKA (10 lat)
Dom Kultury w Górze
 
102. NATASZA MISZKIEWICZ (10 lat)
Dom Kultury w Górze
 
103. OLIWIA PAŁASZ (11 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
104. DOMINIKA MIJALSKA (10 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
105. MARYSIA SZYMCZYK (10 lat)
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu

106. AMELIA BEREŻAŃSKA (9 lat)
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu

107. KATARZYNA KOŁAKOWSKA (11 lat)
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu

108. MICHALINA RYBACKA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

109. AMELKA ŁĘTOWSKA (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

110. ANNA LASKOWSKA (9 lat)
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu

111. KAMIL OGŁY (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

112. IGA NOWICKA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 
113. MICHALINA BUKOWSKA (10 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
 
114. OLIWIA PŁOTKA (11 lat)
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku

115. MARCELINA MIRASZEWSKA (11 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
116. ZOFIA DZIEWANOWSKA (10 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

117. JULIA SKWIERCZYŃSKA (10 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

118. NATALIA PIEKIELNY (11 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

119. WIKTORIA DZIUBA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu
 
120. JULIA KAPUSTA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu
 
121. WIKTORIA PRZĘCZEK (11 lat)
Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej w Olsztynie
 
122. AMELIA SOBCZYK (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku
 
123. SWIETŁANA BOGUSKA (11 lat)
Elbląg
 

2 marca 2018 r. – piątek

KATEGORIA WIEKOWA    12 - 13 LAT

 
1. MAJA BANASIAK (13 lat)
Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie
 
2. MACIEJ GOLIAN (12 lat)
Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie
 
3. GABRIELA SZEWCZYK (13 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
4. ANIELA NOWACKA (12 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
5. SONJA SADOWSKA (13 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
6. AGNIESZKA LETNIOWSKA (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
7. GABRYSIA GRZYB (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wlkp.
 
8. ANGELIKA KOWYNIA (13 lat)
Strzelce
 
9. JAGODA RATAJ (12 lat)
Społeczne Towarzystwo Edukacyjne „OMEGA” w Katowicach
 
10. JULIA PŁOCHARCZYK (12 lat)
Fundacja Kreolia – Kraina Kreatywności w Jerutkach
 
11. KALINA KUSTERSKA (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
12. MAŁGORZATA STAWICKA (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
13. WIKTORIA MUSZYŃSKA (12 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
 
14. ALICJA HORDYJ (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

15. MATEUSZ SUBOCZ (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
16. AURELIA DURAJ (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
17. KINGA WOŁOSZYN (12 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
 
18. MARTYNA MACIĄG (12 lat)
Ognisko Artystyczne „PARTES” w Złocieńcu
 
19. ZUZIA DUDEK (12 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
20. NATALIA MATUSIAK (13 lat)
Pałac Młodzieży w Koszalinie
 
21. DUET: Aurelia Duraj i Aleksandra Brzuskiewicz (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
22. KARINA SKWARCZYŃSKA (12 lat)
Porąbka
 
23. OLIWIA WALICKA (13 lat)
Centrum Kultury w Pieszycach
 
24. JULIA JASKOWSKA (13 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
 
25. SONIA BARBARA BILIŃSKA (13 lat)
GOOD VOICE Studio w Lesznie
 
26. EMILIA NOWAK (12 lat)
Szkoła Podstawowa nr 10 w Lesznie
 
27. JULIA BELTER (13 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

28. MICHALINA CHMIELEWSKA (13 lat)
Konin

29. ERYK WASZCZUK (12 lat)
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Międzyrzecu Podlaskim
 
30. MARTYNA MAJCHRZAK (13 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli

31. NATALIA OCHMAŃSKA (13 lat)
Kłobuck
 
32. GABRIELA ŁAZARSKA (13 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
33. KINGA KANATEK (12 lat)
Musica Universalis w Strzyżewie
 
34. WERONIKA CYBULSKA (12 lat)
Elbląg
 
35. MAJA SMOLIŃSKA (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

36. MAGDALENA GNYL (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

37. EMILIA SENTKOWSKA (13 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie

38. DARIA KOMOŃ (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
39. ZOSIA ZIELONKA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
40. MAGDALENA LESZCZYŃSKA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
41. WIKTORIA MATEUSIAK (12 lat)
Elbląg
 
42. MARCELINA FURMANIAK (12 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie

43. MARTA KOCENKO (13 lat)
Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie
 
44. MAŁGOSIA GWIAZDA (13 lat)
Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie
 
45. ZUZANNA KOTUS (13 lat)
Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdańsku
 
46. ALEKSANDRA BRZUSZKIEWICZ (12 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

47. DUET: FERMATA - Emilia Nowak i Sonia Bilińska (12, 13 lat)
GOOD VOICE Studio w Lesznie
 
48. ZUZANNA POLAŃSKA (13 lat)
Szkoła Podstawowa w Pogórzu
 
49. AMELIA KURANTOWICZ (12 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy
 
50. ZUZANNA RAJMAN (12 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
51. OLIWIA KOPIEC (12 lat)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku
 
52. DUET: Gabriela Borys i Zuzanna Polańska (12, 13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
53. MICHAŁ SŁOBODZIAN (13 lat)
Centrum Kultury 105 w Koszalinie
 
54. ROKSANA BŁASZAK (12 lat)
Studium Piosenkarskie „Media Studio” w Inowrocławiu
 

PRZERWA
Dalszy ciąg
KATEGORIA WIEKOWA    12 - 13 LAT

 
55. ZOSIA TYMA (12 lat)
Studio Piosenki ESTI w Wałczu
 
56. GABRIELA BORYS (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
57. DUET: „H and M” (13 lat)
Rokietnica, Koszalin
 
58. PAULA BISKUP (12 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku
 
59. ANASTAZJA ADASZAK (12 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
60. DUET: Agnieszka Letniowska i Mateusz Subocz (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

61. SARA MAJCHRZAK (12 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
62. WIKTORIA ROZENKO (13 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni
 
63. ANGELIKA TYBUŚ (12 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni
 
64. WIKTORIA WIECZOREK (13 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni
 
65. AGATA KUBIAK (12 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
66. ALEKSANDER KLEMBALSKI (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
67. NATALIA LEWANDOWSKA (12 lat)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
 
68. FILIP SZNURA (13 lat)
Szkoła Podstawowa nr1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku
 
69. ALEKSANDRA GĄSIOROWSKA (13 lat)
Poznań
 
70. WIKTORIA DOŁŻONEK (12 lat)
Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wlkp.
 
71. DUET: Kacper Blaźniak i Marcel Blaźniak (12 lat)
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim
 
72. JULIA RĄCZKA (12 lat)
Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Włóczykije” w Kozach
 
73. OLIWIER ANDRZEJEWICZ (12 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
74. WERONIKA MICHALSKA (12 lat)
Prywatna Szkoła Muzyczna „Kontrapunkt” w Mogilnie
 
75. NATALIA KŁOSIŃSKA (13 lat)
Łódź
 
76. WANESA ADAMSKA (13 lat)
Centrum Kultury w Chojnie
 
77. MAJA TOKARSKA (13 lat)
Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury w Międzyborzu i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu
 
78. GABRIELA WSZĘDYBYŁ (13 lat)
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
 
79. ADRIANNA BORUCKA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
80. ARETA PAWLICKA (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 
81. WIKTORIA SKOWRON (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 
82. FAUSTYNA GOERICK (12 lat)
Miejski Dom Kultury w Elblągu
 
83. AMELIA BAKALARZ (13 lat)
Szkoła Podstawowa nr 2 w Opolu Lubelskim
 
84. KORNELIA CIEŚLEWICZ (12 lat)
Gminny Ośrodek Kultury im. A. Szułczyńskiego w Wilczynie
 
85. ALENA TOMASZEWSKA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie
 
86. NATALIA KAŁUZIŃSKA (12 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
 
87. ADRIANNA WŁODARCZYK(13 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
 
88. ZUZA SZLACHETKA (12 lat)
Kraków
 
89. HANIA SZTACHAŃSKA (13 lat)
Rokietnica
 
90. MAGDA RUDŹ (13 lat)
Warmińska Szkoła Artystyczna w Braniewie
 
91. MARIA MILER (13 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
92. ANGELIKA PILARSKA (13 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
93. ALICJA ROSIAK (12 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
94. WIKTORIA URBANIAK (12 lat)
Fundacja „Fotismos” w Strzelcach Krajeńskich
 
95. MACIEJ MACIASZEK (12 lat)
Fundacja „Fotismos” w Strzelcach Krajeńskich
 
96. OLIVIA KLINKE (13 lat)
Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie
 
97. ALEKSANDRA BIELEWICZ(13 lat)
Dom Kultury „Komorowice” w Bielsku-Białej
 
98. ANNA JANULEK (13 lat)
Zespół wokalny „Wiolinki” przy Szkole Podstawowej nr 12 w Jastrzębiu-Zdroju
 
99. MARIA PRZYBYLSKA (12 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
 
100. EMILIA GRĄZIK (13 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
 
101. HANIA ZABŁOCKA (13 lat)
Plewiska
 
102. ALEKSANDRA PANOCHA (13 lat)
Dom Kultury w Górze
 
103. HANNA GÓRECKA (12 lat)
Dom Kultury w Górze
 
104. OLIWIA KĘDZIERSKA (12 lat)
Dom Kultury w Górze
 
105. WIKTORIA TOMASZEWSKA (13 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
106. ZUZANNA MICHALEWSKA (12 lat)
Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy
 
107. AMELIA KASPRZYCKA (12 lat)
Nowe Miasto Lubawskie
 
108. DUET: Karolina Mikołajczak i Anna Prałat (11, 13 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
109. NATALIA BEHR (13 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
110. MARYSIA CEBULA (12 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
111. MARTYNA GAJDZICA (12 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
112. ANNA PRAŁAT (13 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie

 
3 marca 2018 r. – sobota

KATEGORIA WIEKOWA  14 – 16 LAT


1. ŁUKASZ PIEKARZEWSKI (15 lat)
Klub Kultury „Gocław” – Filia Centrum Promocji Kultury w Warszawie
 
2. JULIA JARZĄBEK (15 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
 
3. ALICJA ARMATA (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
4. MAJA NOWICKA (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

5. NATALIA PAWLIKOWSKA (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

6. OSKAR KORAB (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

7. PATRYCJA SZATAN (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

8. DUET: Natalia Pawlikowska i Alicja Armata (14, 15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

9. AMELIA ZDUŃCZYK (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

10. ANNA KUGEL (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

11. JULIA SŁONECKA (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

12. BARBARA GIERASIMOWICZ (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

13. MICHAŁ KUSOWSKI (15 lat)
Spółdzielcze Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie
 
14. NATALIA MINKINA (15 lat)
Spółdzielcze Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie
 
15. JULIA WÓJCIK (15 lat)
Fundacja Rozwoju Artystycznego „Fabryka Muzyki” w Gorzowie Śląskim
 
16. MARCELINA STANIÓW (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

17. MAŁGORZATA PIETRYNIAK (14 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

18. NATALIA SKWAREK (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
19. JUSTYNA SITAREK (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
20. EWELINA WOŹNIAK (14 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
21. IDA SZEBLA (14 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
22. JULIA GĄSKA (14 lat)
Pawłowice
 
23. JULIA GALIN (14 lat)
Stowarzyszenie „Galiarda” w Luboniu
 
24. WERONIKA NOWACKA (14 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
 
25. DOMINIKA DĄBROWSKA (15 lat)
Lubawa
 
26. NATALIA KAWSZYN (14 lat)
Szkoła Podstawowa nr 5 w Płocku
 
27. IZABELA KARCZEWSKA (16 lat)
Hajnowski Dom Kultury w Hajnówce
 
28. ALICJA KOCHAŃSKA (15 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
29. JULIA NYKIŚ (16 lat)
Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie
 
30. JAKUB RAJMAN (15 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
31. MARTYNA STAWSKA (14 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
 
32. ZUZANNA ŁAZARSKA (15 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
33. JAKUB WALENDYKIEWICZ (14 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
34. NATALIA AMBROSIEWICZ (14 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
35. ALEKSANDRA KRYGIER (16 lat)
Brodnicki Dom Kultury w Brodnicy
 
36. MARTYNA ZIELIŃSKA (16 lat)
Brodnicki Dom Kultury w Brodnicy
 
37. NATALIA WOŹNIAK (15 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
38. DUET: Zuzanna Łazarska i Jakub Walendykiewicz (15, 14 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
39. HUBERT OBRĄCZKA (15 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
40. JAGODA BEKSIAK (15 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
 
41. DUET: Natalia Ambrosiewicz i Natalia Woźniak (14, 15 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
42. EMILIA RYCERZ (14 lat)
Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży
 
43. DUET: Julia Roman i Kludia Jackowska (13, 16 lat)
Zespół Szkół w Gromniku
 
44. JULIA DROŚ (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
45. JULIA DUDEK (16 lat)
Starachowickie Centrum Kultury w Starachowicach
 
46. KAROLINA PUCHALA (16 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
47. DUET: Ula Zubek i Gabriela Kurzac (14, 15 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
48. SARA LEWANDOWSKA (14 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
49. DONATA STOŁOWSKA (16 lat)
Ośrodek Kultury w Środzie Wlkp.
 
50. VANESSA SIWY (14 lat)
Klub Wokalisty przy Krapkowickim Domu Kultury w Krapkowicach
 
51. GABRIELA KURZAC (15 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
52. IGA LEWANDOWSKA (14 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie
 
53. KLARA KWIECIEŃ (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
54. ZUZANNA LIETZ (14 lat)
Centrum Artystyczne „Scena” w Warszawie
 
55. MICHALINA JÓZEFOWICZ (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
56. KINGA MIELCAREK (15 lat)
Stradomia Wierzchnia 
 
57. JULIA WŁODARCZYK (16 lat)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Siemkowicach
 
58. MICHAŁ KAMIŃSKI (16 lat)
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Lipnie
 
59. WIKTORIA JANKOWSKA (15 lat)
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Lipnie
 
60. NATALIA MATECKA (16 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
61. WIKTORIA ZWOLIŃSKA (14 lat)
Studio Piosenki Kids ART. w Krakowie
 
62. JULIA GRACZYK (16 lat)
Szkoła Artystyczna FortePiano w Stawiszynie
 
63. NIKOLA LEWANDOWSKA (14 lat)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Kraśniku
 
64. MARTYNA ĆWIK (14 lat)
Centrum Kultury 105 w Koszalinie
 
65. JULIA WALASZCZYK (16 lat)
Studio Wokalne w Gidlach
 
66. DUET: Magdalena Gnyl i Julia Droś (12, 16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
67. MARIA SAWICKA (15 lat)
Hajnowski Dom Kultury w Hajnówce
 
68. DOMINIKA POPEK (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
69. DUET: Martyna Ćwik i Patrycja Nykiel (14, 12 lat)
Centrum Kultury 105 w Koszalinie
 
70. AMELIA RYDZYŃSKA (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
 

PRZERWA
DALSZY CIĄG      
KATEGORIA WIEKOWA  14 – 16 LAT

 
71. KINGA ŻELICHOWSKA (14 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
 
72. EWELINA JAŚNIAK (14 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
73. MICHALINA MATUSZAK (14 lat)
Społeczne Ognisko Muzyczne im. Alfonsa Kowalskiego w Jarocinie
 
74. DUET: Amelia Rydzyńska i Gabriela Borys (15, 12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
75. ALICJA SPOREK (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
76. DUET: Arek Płonczyński i Jakub Rajman (16, 15 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
77. MAJA OLSZOWIEC (15 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy
 
78. HALSZKA KOŚCIELSKA (16 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie
 
79. DUET: Martyna Śpiewak i Magdalena Łaciok (15 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy
 
80. KATARZYNA IZYDOR (16 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie
 
81. JULIA ŁAWNICZEK (14 lat)
Studio Piosenki ESTI w Wałczu
 
82. JULIA ZIELIŃSKA (14 lat)
Studio Piosenki ESTI w Wałczu
 
83. MAKSYMILIAN SKAWIŃSKI (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
84. MARIA URBAN (14 lat)
Leszno
 
85. WIKTORIA GAWRON (15 lat)
Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Tarnowie Podgórnym
 
86. ALICJA PAKUŁA (14 lat)
Klub Piosenki „DEBIUT” we Wrocławiu
 
87. DUET: Ida Szebla i Ewelina Woźniak (14 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
88. DIANA PRENTKA (14 lat)
Szamotuły
 
89. MARTYNA PIETRZYK (14 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
 
90. DUET: Justyna Sitarek i Marcelina Staniów (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
91. DARIA FLEŚMAN (15 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
92. EMILIA ANDRZEJEWSKA (15 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
93. DUET: Martyna Pietrzyk i Emilia Rycerz (14 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
 
94. ALEKSANDRA ROGALSKA (16 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
95. BERNARD LEWANDOWSKI (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
96. KATARZYNA STANISZEWSKA (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
97. ALEKSANDRA KOZARSKA (14 lat)
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Kurpińskiego w Kutnie
 
98. DARIA SKWARCZYŃSKA (14 lat)
Porąbka
 
99. DUET: Sonja Sadowska i Bernard Lewandowski (13, 15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
100. AREK PŁONCZYŃSKI (16 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
101. OLIWIA BYCZKOWSKA (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
102. KORNELIA RAŹNIEWSKA (16 lat)
Studio Edukacji Wokalnej „Happy Singers” w Kaliszu
 
103. JULIA CHMIELARSKA (14 lat)
Kraśnik
 
104. KLAUDIA BOREJKO (16 lat)
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łukowie
 
105. ALEKSANDRA WRONA (15 lat)
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim
 
106. ALEKSANDRA PIECHOCKA (16 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
 
107. MARTYNA MOCZYŃSKA (14 lat)
Konińskie Ognisko Artystyczne „Syntonia” w Koninie
 
108. EMILIA PIĄTKOWSKA (15 lat)
Studio Pro-Media w Tarnobrzegu
 
109. MARTYNA BARTOSEWICZ (15 lat)
Centrum Kultury w Chojnie
 
110. MAJA ZAMŁYŃSKA (15 lat)
Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych WŁÓCZYKIJE w Kozach
 
111. HANNA BUGAŁA (16 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sycowie
 
112. ŁUKASZ BRODOWSKI (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
113. NINA BŁASZCZYK (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 
114. JULIA WASIELEWSKA (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 
115. NAILAH VITHA (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
116. ALEKSANDRA MANTAJ (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance
 
117. ALICJA DEICKA (15 lat)
Lubień Kujawski
 
118. ALEKSANDRA CZAPLICKA (14 lat)
Grajewskie Centrum Kultury w Grajewie
 
119. ALEKSANDRA PŁATEK (14 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
 
120. PAULINA SZCZEPANIAK (16 lat)
Centrum Kultury w Śmiglu
 
121. MAYA WASSERMANN (14 lat)
Warszawa
 
122. ANNA KOWALEWSKA (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
123. AMELIA KŁANIECKA (15 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
124. MARTA JARZĄBEK (16 lat)
Fundacja „Fotismos” w Strzelcach Krajeńskich
 
125. AMELIA OLSZAK (14 lat)
Fundacja „Fotismos” w Strzelcach Krajeńskich
 
126. MARTYNA MARSZAŁEK (14 lat)
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia Art-Music w Ostrowitem
 
127. KATARZYNA MACIASZEK (15 lat)
Fundacja „Fotismos” w Strzelcach Krajeńskich
 
128. DOMINIKA SZCZEPANKIEWICZ (16 lat)
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia Art-Music w Ostrowitem
 
129. GRZEGORZ SZYMAŃSKI (16 lat)
Studio „Voice and More” w Łodzi
 
130. ALEKSANDRA MAĆKOWIAK (16 lat)
Czarnków
 
131. AGNIESZKA RACHALEWSKA (14 lat)
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
 
132. ZUZANNA BRONIEWICZ (16 lat)
Dom Kultury w Górze
 
133.WERONIKA SZYMAŃSKA (16 lat)
Dom Kultury w Górze
 
134. IGA BRZEZIŃSKA (15 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
135. EMILIA PAUL (14 lat)
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu
 
136. MICHAŁ MAKOWSKI (16 lat)
Studio Piosenki w Gidlach
 
137. KLAUDIA TOMCZYK (14 lat)
Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy
 
138. ALEKSANDRA KONIECZNA (16 lat)
Gimnazjum nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy
 
139. ZUZANNA PIASECKA (15 lat)
Szkoła Podstawowa w Śmiłowicach
 
140. JULIA BOJUR (16 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
141. NORBERT WRONKA (15 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
142. ALICJA SZEMPLIŃSKA (16 lat)
Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie
 
143. KINGA PŁOTKA (16 lat)
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku
 
144. OLIWIA ZALEWSKA (14 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
145. DOMINIKA PIEKIELNY (14 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
146. BARTOSZ ROCHNOWSKI (14 lat)
Studio Twórczości Artystycznej „Start” w Rypinie
 
147. DUET: Ula Zubek i Karolina Puchala (14, 16 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
148. AMELIA KAŁUŻA (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu
 
149. WIKTORIA KRAKOWSKA (15 lat)
Konińskie Ognisko Artystyczne „Syntonia”
 
150. ALEKSANDRA PLUTA (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
 

4 marca 2018 r. – niedziela

 
KATEGORIA: ZESPÓŁ WOKALNY  DO 12 LAT

 
1. FAMA
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

2. Dziecięcy Chórek PINOKIO
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
 
3. MALI SINGERS
Studio Edukacji Wokalnej HAPPY SINGERS w Kaliszu
 
4. MAŁE BECIAKI
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
5. KAGATI
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
6. SZALONE MAŁOLATY
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
7. BAŁAGAN
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
8. SONATKA MINI
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

9. SIMARE MINI
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim

10. SONATKA
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

11. WŁÓCZYKIJE – grupa młodsza
Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych WŁÓCZYKIJE w Kozach

12. Studio Wokalne SUKCES
Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży „SUKCES” w Mrągowie
 
13. RUPAKI
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
14. SIMARE KIDS
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim

15. RABAN
Dom Kultury ,,Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
16. HOKUS POKUS
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

17. PAUZA
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu

18. Akademia Wokalna MDK - Juniorzy
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 

 
KATEGORIA: ZESPÓŁ WOKALNY  13-16 LAT

 
1. ASMki
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

2. A’ VISTA
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
 
3. FORTE
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
4. WILD
Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim
 
5. BECIAKI
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach

6. FRAJDEJ
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
7. THE MINTS
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
8. 4GIRLS
Studio Pro-Media w Tarnobrzegu
 
9. EUREKA
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

10. SZALONE
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
11. MOKtoniki
Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
 
12. SZALONE MAŁOLATY
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
13. TERAZ MY
Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie
 
14. WIERCIPIĘTY
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
15. CYNAMON
Szkoła Podstawowa im. J. Gibowskiego w Grzebienisku
 
16. FANTAZJA
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

17. IMPRESJA
Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance
 
18. MUZOL
Gimnazjum nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie
 
19. ABRAKADABRA
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

20. SIMARE MAXI
Stowarzyszenie SimaRe „Edukacja przez sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim

21. WŁÓCZYKIJE
Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych WŁÓCZYKIJE w Kozach

22. MUZOLKI
Centrum Kultury w Śmiglu

23. CZARY MARY
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

24. GRANDA
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
25. Akademia Wokalna MDK
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 
26. VIVO
Młodzieżowy Dom Kultury „Fabryczna” we Wrocławiu
 
27. LUZZ BLUZZ
Fundacja „Fotismos” w Strzelcach Krajeńskich
 
28. DZIKIE WINO
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie

 
KATEGORIA WIEKOWA DO 8 LAT
 

1. BARTOSZ KUTYBA (8 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
2. ZUZANNA WRÓBLEWSKA (8 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

3. MARLENA MŁYŃSKA (8 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

4. ZUZANNA STARZYŃSKA (7 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
 
5. ZUZANNA ENOZEL (7 lat)
Centrum Kultury w Pieszycach
 
6. MARYSIA KURZYDLAK (7 lat)
Artystyczne Przedszkole „Świat Bajek” w Gorzkowicach
 
7. RÓŻA FELUSIAK (8 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

8. LAURA BĄCZKIEWICZ (7 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie

9. HANNA FERFET (8 lat)
Centrum Kultury w Chojnie
 
10. MILENA DYLA (8 lat)
Miechów 
 
11. MARTYNA DRZEWIECKA (7 lat)
Przedszkole Publiczne w Powierciu
 
12. AURELIA KLASS (8 lat)
Szkoła Podstawowa w Śmiłowicach
 
13. OLIWIER CIECHOLEWSKI (5 lat)
Studio Piosenki Klubu „Maciuś I”  przy Administracji Osiedla Nr 1 Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przymorze” w Gdańsku
 
14. AMELIA OTTOWICZ (5 lat)
Studio Piosenki Klubu „Maciuś I”  przy Administracji Osiedla Nr 1 Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przymorze” w Gdańsku
 
15. BLANKA MAŁOLEPSZA (8 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
16. MARTA FIBAKIEWICZ (6 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
17. JUSTYNA STEFAŃSKA (8 lat)
 Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdańsku
 
18. DAWID DZIEDZIC (6 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie
 
19.  HANIA FRYSIAK (8 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
20. ZUZANNA KRECHOWIECKA (8 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

21. ALEKSANDRA WALISZEWSKA (7 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
 
22. JOANNA KRUPA (7 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
 
23. HELENA POPIEL (8 lat)
Stowarzyszenie TRYTON przy Państwowej Szkole Muzycznej w Kaliszu

24. WŁADYSŁAW GĄGAŁA (5 lata)
Przedszkole Samorządowe nr 5 w Bełchatowie

25. MARIANNA JÓZEFINA PIĄTKOWSKA (8 lat)
Zbiersk
 
26. ADA BRENKO (8 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

27. ALEKSANDRA ZIEMNIAK (6 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
28. VICTORIA KONYS (6 lat)
Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów „Kuźnia Talentów” w Gdyni

29. IZA KUBIAK (8 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

30. LENA KLEMBALSKA (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

31. GABRIELA BARTNIK (7 lat)
Stowarzyszenie „Galiarda” w Poznaniu
 
32. MARTA DOMISZEWSKA (8 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
33. MILENA LICZBIŃSKA (7 lat)
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
 
34. JAN HAKAŁO (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
35. ALICJA BARTNIK (5 lat)
Stowarzyszenie „Galiarda” w Poznaniu
 
36. NATALIA KUBIŚ-MROSZCZYK (7 lat)
Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
 
37. ELŻBIETA SZTUKOWSKA (8 lat)
Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy
 
38. ANTONINA MIRASZEWSKA (8 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
39. HANNA SKWIERCZYŃSKA (8 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
40. JULIA KŁOSOWSKA (7 lat)
Kurzętnik
 
41. LENA ROCHNOWSKA (8 lat)
Studio Twórczości Artystycznej „Start” w Rypinie
 
42. MAJA ZACHARSKA (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury „ISKRA” w Pile
 
43. HANNA BASEK (5 lat)
Studio Piosenki Klubu „Maciuś I”  przy Administracji Osiedla Nr 1 Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przymorze” w Gdańsku