Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Kolejność przesłuchań zespołów tanecznych podczas 39. MDFPiT

Komisja artystyczna oceniająca zespoły taneczne podczas 39. MFPIT w Koninie rozpocznie pracę we czwartek 7 czerwca o godz. 9.30. Grupy taneczne po otwarciu Festiwalu (czwartek, godz. 9.00 plac przed KDK) proszeni są o stawienie się według listy startowej w Konińskim Domu Kultury. Pomocą służą inspicjenci: Jacek Szczepankiewicz, Grzegorz Ambroziak, Marta Konopacka, Klaudia Dutkiewicz i Małgorzata Ryszewska.
MALI DEBIUTANCI DO 8 LAT
 
1. GAMA Mini
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
Choreografia: Iwona Łagodzińska
Trenerki: Marta Tomczyk, Malwina Wojciechowska
„TOGETHER LET'S HAVE SOME FUN”
 
2. FART Kids
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
Trenerzy: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
„MAGICZNY OGRÓD”
 
3. AFERKA LALA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak
Trener: Izabela Filipiak
„ABC”
 
4. RYTMIX Konin Kids
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Wiesława Wolna, Martyna Wolna
Trenerki: Wiesława Wolna, Martyna Wolna
„PRZEBIŚNIEGI”
 
5. ATOM BZYK
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk
Trener: Edyta Jerończuk
„DLA MARYSI”
 
6. MINI ŻABKI
Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku
Choreografia: Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
Trenerki: Alina Lis, Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
„KSIĘŻNICZKA I ŻABY”
 
7. PULSIK
Street Dance Studio i Kutnowski Dom Kultury w Kutnie
Choreografia: Joanna Gąsiorowska
Trener: Joanna Gąsiorowska
„MAŁE ŁOBUZIAKI”
 
8. RESPEKCIK
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
Choreografia: Beata Klimecka
Trener: Beata Klimecka
„TROLLE”
 
9. VSDS COOL KIDZ
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu, Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe VIGOR w Kołobrzegu
Choreografia: Magdalena Łopucka
Trener: Magdalena Łopucka
„COOL SQUAD”
 
10. FART Mini
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
Trenerzy: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
„PAJĄKI”
 
11. SZYK MINI TWIST SP7
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Choreografia: Marzena Koszykowska
Trener: Marzena Koszykowska
„ŚPIOCHY”
 
 
TANIEC TOWARZYSKI DO 16 LAT
 
1. BŁYSK
Szkoła Tańca „ASTRA” w Oświęcimiu
Choreografia: Adrian Pędziwiatr
Trenerzy: Wioletta Kowalczyk, Adrian Pędziwiatr
„SENOR LOCO”
 
2. MBB Dzieciaki
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe w Warszawie
Choreografia: Michał Bartoń
Trener: Michał Bartoń
„PIĘKNA I BESTIA”
 
3. AKCENT
Szkoła Tańca „ASTRA” w Oświęcimiu
Choreografia: Wioletta Kowalczyk
Trenerzy: Wioletta Kowalczyk, Adrian Pędziwiatr, Kamil Pawlak
„CHRISTINA AGUILERA”
 
4. AQUA Dance
Klub „AKWARIUM” - filia Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu
Choreografia: Anna Kamińska
Trener: Anna Kamińska
„MADALATINO”
 
5. MBB
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe w Warszawie
Choreografia: Michał Bartoń
Trener: Michał Bartoń
„TITANIC”
 
6. BINGO
Szkoła Tańca „ASTRA” w Oświęcimiu
Choreografia: Adrian Pędziwiatr
Trenerzy: Wioletta Kowalczyk, Adrian Pędziwiatr
„UNIVERSE”
 
 
ETIUDA TANECZNA DO 12 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1. TUTU
Studio Tańca MK w Tarnowskich Górach
Choreografia: Anna Hampel
Trener: Anna Hampel
„OKRUCHY KSIĘŻYCA”
 
2. KOLOR Dzieci Dell'arte
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreografia: Magdalena Bielawska
Trener: Magdalena Bielawska
„WHAT A DOLL”
 
3. TĘCZOWE NUTKI
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
Choreografia: Alicja Paleta
Trenerki: Aldona Hijacent-Paleta, Magdalena Koim
„OBRAZEK BAROKOWY”
 
4. RYTMIX Konin 3Tap
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Martyna Wolna
Trener: Martyna Wolna
„TUPOT MAŁYCH STÓP”
 
5. BIESZCZADZKIE ŻABKI
Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku
Choreografia: Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
Trenerki: Alina Lis, Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
„A GDYBY TAK DOSIĘGNĄĆ GWIAZD...”
 
6. HAND to HAND Dzieci
Klub Sportowy HAND to HAND 1 w Warszawie
Choreografia: Małgorzata Grzywińska
Trener: Jacek Sennewald
„JAZZ DANCE”
 
7. SPACE 2
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Klaudia Dutkiewicz
Trener: Klaudia Dutkiewicz
„YOU CAN'T STOP THE BEAT”
 
 
8. TEAM KROPKI
UKS TEAM w Suwałkach
Choreografia: Anna Śliżewska
Trener: Anna Śliżewska
„OCEAN”
 
9. CODA 2
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Marta Konopacka
Trener: Marta Konopacka
„FRIEND LIKE ME”
 
10. JOY KIDS ONE JAZZ
Studio Tańca JOY DANCE w Szczecinie
Choreografia: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
Trenerzy: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
„HIT THE ROAD JACK”
 
11. RYTMIX Konin 3B
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Wiesława Wolna, Martyna Wolna
Trenerki: Wiesława Wolna, Martyna Wolna
„JABŁOŃ”
 
12. JUST BE CREATIV  (JBC)
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Małgorzata Rychlewicz
Trener: Małgorzata Rychlewicz
„ROSA”
 
13. FART 3a
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Przemysław Gizak
Trenerzy: Justyna Szczap, Przemysław Gizak
„ŁOSIOWISKO”
 
14. ЮНОСТЬ - 1
Брянский областной губернаторский Дворец детского и юношеского творчества имени Гагарина
Briańsk (Россия)
Choreografia: Алена Клещевникова
Trener: Елена Адарченко
„БАБОЧКИ”
 
 
ETIUDA TANECZNA DO 16 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1. FART 2b
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Sylwia Piotrowska, Maria Janikowska
Trenerki: Sylwia Piotrowska, Maria Janikowska, Justyna Szczap
WAITING ON THE WORLD TO CHANGE”
 
2. WAM Junior
Warsztatowa Akademia Musicalowa w Warszawie
Choreografia: Kinga Biegańska, Anna Matysiak
Trenerki: Kinga Biegańska, Anna Matysiak
„SILENCE”
 
3. CODA 1
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Marta Konopacka
Trener: Marta Konopacka
„GREEDY”
 
4. MAMI
Studio Tańca MK w Tarnowskich Górach
Choreografia: Marzena Kobryń
Trener: Marzena Kobryń
„BEZDROŻA”
 
5. JOY JUNIOR ONE JAZZ
Studio Tańca JOY DANCE w Szczecinie
Choreografia: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
Trenerzy: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
„BE”
 
6. KOLOR Juniorzy Dell'arte
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreografia: Karolina Garbacik
Trener: Klaudia Nierodzik
„THE FLAPPERS”
 
7. FART 2a
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Przemysław Gizak
Trenerzy: Justyna Szczap, Przemysław Gizak
THE HEAT IS ON”
 
8. ALUZJA grupa 2
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim
Choreografia: Agnieszka Krawczyk-Oziewicz
Trener: Agnieszka Krawczyk-Oziewicz
„PUSTE POLE NA PODOLE”
 
9. FENOMEN
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
Choreografia: Alicja Paleta
Trenerki: Alicja Paleta, Magdalena Koim
„KONSTELACJE”
 
10. RYTMIX Konin 2B
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Martyna Wolna
Trener: Martyna Wolna
„LA LA LAND”
 
11. KLEKS
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” w Staszowie
Choreografia: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
Trenerzy: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
„KLUCZ”
 
12. HAND to HAND Juniorzy
Klub Sportowy HAND to HAND 1 w Warszawie
Choreografia: Małgorzata Grzywińska
Trener: Jacek Sennewald
„JAZZ DANCE”
 
13. SPACE 1
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Klaudia Dutkiewicz
Trener: Klaudia Dutkiewicz
„KIERUNEK”
 
14. TEAM MOTYLE
UKS TEAM w Suwałkach
Choreografia: Anna Śliżewska, Aleksandra Radziwonowicz
Trener: Anna Śliżewska
„DNA”
 
15. JUST DETAILS (JD)
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Małgorzata Rychlewicz
Trener: Małgorzata Rychlewicz
„EGOIZM”
 
16. RYTMIX Konin 2A
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Kinga Furmaniak
Trener: Kinga Furmaniak
„DON'T STOP ME NOW”
 
17. Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca – klasa III
Fundacja Rozwoju Sztuki Tańca w Białymstoku
Choreografia: Karolina Garbacik
Trener: Karolina Garbacik
„ZATAŃCOWANIE”
 
18. SZYK MIX SP7/SP42
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Choreografia: Marta Bryłka
Trenerki: Marta Bryłka, Marzena Koszykowska – kierownictwo artystyczne
„SZUKAJĄC SIEBIE”
 
19. RYTMIX Konin 1A
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Kinga Furmaniak
Trener: Kinga Furmaniak
„MAGALENHA”
 
 
DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 12 LAT
 
1. SHOCK DANCE Kids
Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Shock Dance” w Szczecinie
Choreografia: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
Trenerzy: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
„VIVA EL AMOR”
 
2. Klub Tańca OMEN
Usługi Artystyczne Iwona Kruk w Świdwinie
Choreografia: Iwona Kruk
Trener: Iwona Kruk
„YOBBA DABBA DOO”
 
3. GAMA KIDS TEAM
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
Choreografia: Małgorzata Szulc
Trenerki: Iwona Łagodzińska, Marta Tomczyk
„YOU KNOW WE LOOK GOOD”
 
4. SZOKOBONS
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Marzena Hink
Trener: Marzena Hink
„SHOW TIME”
 
 
DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 16 LAT
 
1. FUKS Juniors Team
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Jacek Szczepankiewicz
Trener: Jacek Szczepankiewicz
„FOREVER YOUNG”
 
2. SHOCK DANCE Juniors Team
Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Shock Dance” w Szczecinie
Choreografia: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
Trenerzy: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
„EVACUATE THE DANCEFLOOR”
 
3. GAMA Dance Team
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
Choreografia: Małgorzata Szulc
Trener: Iwona Łagodzińska
„BRING IT ON!”
 
4. CLIS DunajskáLužná
Iveta Baloghová - Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Marcela Ondrejková
Trenerki: Marcela Ondrejková, Iveta Baloghová
„ROCK GIRLS”
 
5. LDA JUNIOR TEAM
Love Dance Academy w Warszawie
Choreografia: Monika Sawicka
Trenerki: Monika Sawicka, Anna Cichocka
„QUEENS”
 
 
INSCENIZACJA TANECZNA  DO 12 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1. FART 3a
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Justyna Szczap, Katarzyna Leszczyńska
Trenerki: Justyna Szczap, Katarzyna Leszczyńska
4 PORY ROKU”
 
2. JOY KIDS
Studio Tańca JOY DANCE w Szczecinie
Choreografia: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
Trenerzy: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
„ESKIMOSI”
 
3. LEMONO 2
Szkoła Tańca Lemono Dance Center w Warszawie
Choreografia: Agnieszka Czubak
Trener: Agnieszka Czubak
„JEDNOROŻCE”
 
4. MAŁA REAKTYWACJA
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trenerki: Ewa Rak, Ewa Golicz
„BĘDZIE WRESZCIE TEN CZAS NA KAWĘ”
 
5. TĘCZOWE NUTKI
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
Choreografia: Alicja Paleta
Trenerki: Aldona Hijacent-Paleta, Magdalena Koim
„URODZINY”
 
6. BIESZCZADZKIE ŻABKI
Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku
Choreografia: Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
Trenerki: Alina Lis, Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
„WYSTRZAŁOWA KUKURYDZA”
 
7. RYTMIX Konin 3A
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Wiesława Wolna, Martyna Wolna
Trenerki: Wiesława Wolna, Martyna Wolna
„PERŁA”
 
8. SZYK PULS SP42
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Choreografia: Marta Bryłka, Aleksandra Bryłka, Marzena Koszykowska – kierownictwo artystyczne
Trenerki: Marta Bryłka, Aleksandra Bryłka
„OSTATNI POWIEW JESIENI”
 
9. KLUB TAŃCA OMEN
Centrum Kultury w Połczynie Zdroju
Choreografia: Iwona Kruk
Trener: Iwona Kruk
„O PORANKU”
 
10. HAND to HAND Dzieci
Klub Sportowy HAND to HAND 1 w Warszawie
Choreografia: Lenka Brečková-Krčová
Trenerzy: Małgorzata Grzywińska, Jacek Sennewald
„MOJE JABŁKO”
 
11. JUST FEELINGS
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Małgorzata Rychlewicz
Trener: Małgorzata Rychlewicz
„NA PŁÓTNIE”
 
12. FART 3b
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Michał Łabuś
Trenerzy: Michał Łabuś, Maria Janikowska
DOROTKA Z KRAINY OZ”
 
13. ATOM MINI
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Natalia Madejczyk
Trenerki: Edyta Jerończuk, Małgorzata Makowska, Natalia Madejczyk
„PUSZŁASOWY STRAŻNIK”
 
14. SZYK TWIST SP7
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Choreografia: Marzena Koszykowska
Trener: Marzena Koszykowska
„SIŁA NATURY”
 
15. FOX 5
Fox Dance Studio w Jabłonnej
Choreografia: Katarzyna Leszczyńska 
Trener: Katarzyna Leszczyńska      
„ZACZAROWANA LAMPA”
 
16. JOY KIDS ONE SHOW
Studio Tańca JOY DANCE w Szczecinie
Choreografia: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
Trenerzy: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
„KONCERT ŚWIERSZCZY”
 
 
INSCENIZACJA TANECZNA  DO 16 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
 
1. RYTMIX Konin 1A
Studio Tańca „Rytmix” Wiesławy Wolnej w Golinie
Choreografia: Jakub Jóźwiak
Trenerzy: Martyna Wolna, Jakub Jóźwiak
„NIE W SWOJEJ SKÓRZE”
 
2. LEMONO 1
Szkoła Tańca Lemono Dance Center w Warszawie
Choreografia: Agnieszka Czubak
Trener: Agnieszka Czubak
„ANIOŁ STRÓŻ”
 
3. KOLOR Juniorzy Dell'arte
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreografia: Olesia Sheremet
Trener: Klaudia Nierodzik
„NOC KUPAŁY”
 
4. ALUZJA grupa 2
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim
Choreografia: Agnieszka Krawczyk-Oziewicz
Trener: Agnieszka Krawczyk-Oziewicz
„RZECZ O NIEBIESKIM BALONIKU”
 
5. FENOMEN
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
Choreografia: Alicja Paleta
Trenerki: Alicja Paleta, Magdalena Koim
„BALLADYNA”
 
6. LDA JUNIOR TEAM
Love Dance Academy w Warszawie
Choreografia: Bartosz Dopytalski
Trenerzy: Bartosz Dopytalski, Anna Cichocka
„HISZPAŃSKA SIESTA”
 
7. RYTMIX VIP
Studio Taneczno - Artystyczne „Rytmix” w Szczecinie
Choreografia: Dorota Żelechowska, Katarzyna Babiasz
Trenerki: Dorota Żelechowska, Katarzyna Babiasz
„CALINECZKA”
 
8. KLEKS II
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” w Staszowie
Choreografia: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
Trenerzy: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
„GNIAZDO”
 
9. RYTMIX Konin 2A
Studio Tańca „Rytmix” Wiesławy Wolnej w Golinie
Choreografia: Martyna Wolna, Jakub Jóźwiak
Trenerki: Wiesława Wolna, Martyna Wolna
„UKWIAŁ”
 
10. Klub Tańca OMEN
Usługi Artystyczne Iwona Kruk w Świdwinie
Choreografia: Iwona Kruk
Trener: Iwona Kruk
„KRAINA LODU”
 
11. HZA „KRAJKI”
Pałac Młodzieży im. J. Tuwima w Łodzi
Choreografia: Martyna Jagodyńska
Trenerzy: Radosław Klimecki, Martyna Jagodyńska
„NOLIFE”
 
12. HAND to HAND Juniorzy
Klub Sportowy HAND to HAND 1 w Warszawie
Choreografia: Aneta Bury
Trenerzy: Małgorzata Grzywińska, Jacek Sennewald
„CZEKAJĄC W KORKU”
 
13. KLEKS
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” w Staszowie
Choreografia: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
Trenerzy: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
„WŁADCA MARIONETEK”
 
14. PRYZMAT MINI
Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA w Olsztynie
Choreografia: Katarzyna Grabińska
Trener: Katarzyna Grabińska
„POTĘGA SŁÓW”
 
15. JOY JUNIOR ONE SHOW
Studio Tańca JOY DANCE w Szczecinie
Choreografia: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
Trenerzy: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
„LEGENDA O NIEZWYKŁYM DRZEWIE”
 
16. ЮНОСТЬ - 1
Брянский областной губернаторский Дворец детского и юношеского творчества имени Гагарина
Briańsk (Россия)
Choreografia: Сергей Пастушенко
Trener: Елена Адарченко
„МАМА”
 
17. FART 2a
Szkoła Tańca i Baletu "FART" Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Justyna Szczap, Katarzyna Leszczyńska
Trenerki: Justyna Szczap, Katarzyna Leszczyńska
„W SALONIE SUKIEN ŚLUBNYCH”
 
18. SZYK MIX SP7/SP42
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Choreografia: Marta Bryłka
Trenerki: Marta Bryłka, Marzena Koszykowska – kierownictwo artystyczne
„ŁAPACZ SNÓW”
 
19. ATOM
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Natalia Madejczyk
Trenerki: Edyta Jerończuk, Natalia Madejczyk
„ENVY”
 
 
HIP HOP – oldschool hip hop, newschool hip hop, locking,
popping, bboyingdo 12 lat
 
 
1. LUZIK
Street Dance Studio, Kutnowski Dom Kultury w Kutnie
Choreografia: Joanna Gąsiorowska
Trener: Joanna Gąsiorowska
„SHOW TIME”
 
2. LOFF CREW 2
Akademia Tańca LOFF w Warszawie
Choreografia: Magdalena Krasowska
Trener: Magdalena Krasowska
„LOFF CREW 2”
 
3. KOLOR Street Dzieci
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreografia: Katarzyna Daszuta
Trener: Katarzyna Daszuta
„WE JUST WANNA DANCE”
 
4. FUNKKIDS
Studio Tańca „Parkieciarnia” Tomasz Biernacki w Gorzowie Wielkopolskim
Choreografia: Tomasz Biernacki
Trener: Tomasz Biernacki
„TOP FLIGHT”
 
5. LEMONIADA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak, SOFA Zosia Plewa
Trener: Izabela Filipiak
„MONOPOL NA LEMONIADĘ”
 
6. KOLOREK RUBINY
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreografia: Julia Kaczorowska
Trener: Julia Kaczorowska
„BACK TO THE 80'S”
 
7. NEW KIDS
Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Pasji „Przez Taniec Do Serca” w Gorzowie Wlkp.
Choreografia: Bartłomiej Kobeszko, Łukasz Kukulski, Magdalena Surwiłło
Trener: Bartłomiej Kobeszko
„STREET DANCE 2”
 
8. MINI RESPEKT
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
Choreografia: Barbara Olech, Beata Klimecka
Trener: Beata Klimecka
„THE JACKSONS 5”
 
9. NA DWA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: SOFA Zosia Plewa
Trener: SOFA Zosia Plewa
„KONICZIŁA”
 
10. VSDS CUKSY
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu, Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe „VIGOR” w Kołobrzegu
Choreografia: Paulina Harris, Natalia Borowska
Trenerki: Paulina Harris, Natalia Borowska
„CUKSY ON THE FLOOR”
 
11. SZOK Dzieci
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
„MICKEY MOUSE”
 
12. CLIS Galanta
Iveta Baloghová - Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Miroslav „Spunkey” Balogh
Trenerzy: Iveta Baloghová, Miroslav „Spunkey” Balogh
„THIS IS IT”
 
13. FLESZAKI
Studio Tańca Nowoczesnego „ETNA” w Krośnie Odrzańskim
Choreografia: Sylwia Szostak
Trener: Sylwia Szostak
„SEANS W KINIE”
 
 
HIP HOP – oldschool hip hop, newschool hip hop, locking,
popping, bboyingdo 16 lat
 
 
1. LOFF CREW 1
Akademia Tańca LOFF w Warszawie
Choreografia: Magdalena Krasowska
Trener: Magdalena Krasowska
„LOFF CREW 1”
 
2. FEEDBACK
Szamotulskie Stowarzyszenie Tańca w Szamotułach
Choreografia: Jakub Kornalski
Trenerzy: Magdalena Traciłowska, Jakub Kornalski
„YIN YANG”
 
3. ODS
Opalenica Dance Studio w Opalenicy
Choreografia: Joanna Ratajczak, Piotr Szwarc
Trener: Joanna Ratajczak
„NEW BEGINNING”
 
4. CLIS Galanta
Iveta Baloghová - Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Miroslav „Spunkey” Balogh
Trenerzy: Iveta Baloghová, Miroslav „Spunkey” Balogh
„MORE BOUNCE TO THE WEST”
 
5. AHA Crew
Klub Sportowy „Szkoła Tańca Quest” w Kostrzynie Nad Odrą
Choreografia: Monika Czerniak, Agata Kuza
Trenerki: Ewelina Kostowiecka, Monika Czerniak, Agata Kuza
„TEMPO”
 
6. HICIORKI
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: SOFA Zosia Plewa
Trener: SOFA Zosia Plewa
„IN LOVE”
 
7. VSDS BOUNCE
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu, Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe „VIGOR” w Kołobrzegu
Choreografia: Paulina Harris, Sandra Radaszewska
Trenerki: Paulina Harris, Sandra Radaszewska  
„UNITY ON THE BEAT”
 
8. SZOK Juniorzy
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
„TIME”
 
9. FROM THE TOP Team
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Kamil Bukaty, Sylwia Piotrowska
Trenerzy: Kamil Bukaty, Sylwia Piotrowska
„EASY”
 
10. FLESZ 3
Studio Tańca Nowoczesnego „ETNA” w Krośnie Odrzańskim
Choreografia: Sylwia Szostak
Trener: Sylwia Szostak
„LINIA ŻYCIA”
 
 
INSCENIZACJA STREET DANCE  DO 12 LAT
 
1. CLIS Galanta
Iveta Baloghová - Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Iveta Baloghová
Trenerzy: Iveta Baloghová, Miroslav „Spunkey” Balogh
„MADAGASCAR”
 
2. HECA
Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
Choreografia: Małgorzata Szulc
Instruktor: Elżbieta Ożlańska
„W CYRKU”
 
3. KOLOREK Street
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreografia: Katarzyna Daszuta
Trener: Katarzyna Daszuta
„TALENT SHOW”
 
4. AFERKA OCZKO
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak, Una Wabinski, Paweł Mazur
Trener: Izabela Filipiak
WE LOVE MICHAEL”
 
5. ATOM Mix
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Małgorzata Makowska
Trener: Małgorzata Makowska
„WELCOM TO THE HOTEL”
 
6. FLEX A
Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki we Wrocławiu
Choreografia: Izabela Adamiec, Patrycja Ryngwelska
Trener: Izabela Adamiec
ALL ABOUT BOOKS”
 
7. MINI RESPEKT
Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
Choreografia: Beata Klimecka
Trener: Beata Klimecka
„BASKETBALL”
 
8. ATOM Mini
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Sandra Rzeźniczak
Trener: Edyta Jerończuk
THE KING OF POP”
 
9. SZOK Art Dzieci
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
KTO ZOSTANIE KRÓLEM DŻUNGLI?”
 
INSCENIZACJA STREET DANCE  DO 16 LAT
 
1. PAKA
Ośrodek Kultury i Rekreacji w Pakosławiu
Choreografia: Katarzyna Pląskowska, Anna Bartkowiak
Trenerki: Katarzyna Pląskowska, Anna Bartkowiak
„PIRACI Z KARAIBÓW”
 
2. CLIS Galanta
Iveta Baloghová - Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Miroslav „Spunkey” Balogh
Trenerzy: Iveta Baloghová, Miroslav „Spunkey” Balogh
„ZAGADKA KRYMINALNA”
 
3. PERFEKT
Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce
Choreografia: Katarzyna Pląskowska, Anna Bartkowiak
Trenerki: Katarzyna Pląskowska, Anna Bartkowiak
„ZAKAZANA KULA”
 
4. FEEDBACK
Szamotulskie Stowarzyszenie Tańca w Szamotułach
Choreografia: Magdalena Traciłowska
Trenerzy: Magdalena Traciłowska, Jakub Kornalski
„WORKERS”
 
5. SHOCK DANCE Juniors Team
Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Shock Dance” w Szczecinie
Choreografia: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
Trenerzy: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
„PIRACI”
 
6. FLEX S
Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki we Wrocławiu
Choreografia: Izabela Adamiec, Patrycja Ryngwelska
Instruktor: Izabela Adamiec
„MASQUERADE”
 
7. AFERA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Dominika Jałoszyńska
Trener: Dominika Jałoszyńska
„SOUNDS”
 
8. ATOM
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Sandra Rzeźniczak
Trener: Edyta Jerończuk
„ONLY HOPE”
 
9. SZOK Juniorzy SDS
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
„BŁĄD W PRANIU”
 
10. CLIS DunajskáLužná
Iveta Baloghová - Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Iveta Baloghová
Trenerki: Iveta Baloghová, Marcela Ondrejková
„THE HUNGER GAMES”