Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Taneczne finały 39. Festiwalu

Zespoły taneczne z Polski i świata zgłosiły 180 prezentacji na tegoroczny 39. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie. Komisja artystyczna w kwietniu zakwalifikowała do udziału w dzisiejszych festiwalowych eliminacjach 121 zespołów tanecznych. Jutro, w piątek 8 czerwca 2018, w finałach siedmiu kategorii (podzielonych dodatkowo na grupy wiekowe) zatańczą:  



Prezentacje od godz. 9.30 sala KDK

 

MALI DEBIUTANCI DO 8 LAT
 
1. FART Kids
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
Trenerzy: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
„MAGICZNY OGRÓD”
 
2. AFERKA LALA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak
Trener: Izabela Filipiak
„ABC”
 
3. RYTMIX Konin Kids
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Wiesława Wolna, Martyna Wolna
Trenerki: Wiesława Wolna, Martyna Wolna
„PRZEBIŚNIEGI”
 
4. ATOM BZYK
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk
Trener: Edyta Jerończuk
„DLA MARYSI”
 
5. MINI ŻABKI
Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku
Choreografia: Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
Trenerki: Alina Lis, Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
„KSIĘŻNICZKA I ŻABY”
 
6. FART Mini
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
Trenerzy: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
„PAJĄKI”
 
7. SZYK MINI TWIST SP7 
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Choreografia: Marzena Koszykowska
Trener: Marzena Koszykowska
„ŚPIOCHY”
 

TANIEC TOWARZYSKI DO 16 LAT
 
1. BŁYSK
Szkoła Tańca „ASTRA” w Oświęcimiu
Choreografia: Adrian Pędziwiatr
Trenerzy: Wioletta Kowalczyk, Adrian Pędziwiatr
„SENOR LOCO”
 
2. MBB Dzieciaki
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe w Warszawie
Choreografia: Michał Bartoń
Trener: Michał Bartoń
„PIĘKNA I BESTIA”
 
3. AKCENT
Szkoła Tańca „ASTRA” w Oświęcimiu
Choreografia: Wioletta Kowalczyk
Trenerzy: Wioletta Kowalczyk, Adrian Pędziwiatr, Kamil Pawlak
„CHRISTINA AGUILERA”
 
4. AQUA Dance
Klub „AKWARIUM” - filia Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu
Choreografia: Anna Kamińska
Trener: Anna Kamińska
„MADALATINO”
 
5. MBB 
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe w Warszawie
Choreografia: Michał Bartoń
Trener: Michał Bartoń
„TITANIC”
 
6. BINGO
Szkoła Tańca „ASTRA” w Oświęcimiu
Choreografia: Adrian Pędziwiatr
Trenerzy: Wioletta Kowalczyk, Adrian Pędziwiatr
„UNIVERSE”
 
 
ETIUDA TANECZNA DO 12 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1. TUTU
Studio Tańca MK w Tarnowskich Górach 
Choreografi: Anna Hampel
Trener: Anna Hampel
,,OKRUCHY KSIĘZYCA"

2. TĘCZOWE NUTKI

Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
Choreografia: Alicja Paleta
Trenerki: Aldona Hijacent-Paleta, Magdalena Koim
„OBRAZEK BAROKOWY”
 
3. RYTMIX Konin 3Tap
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Martyna Wolna
Trener: Martyna Wolna
„TUPOT MAŁYCH STÓP”
 
4. BIESZCZADZKIE ŻABKI
Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku
Choreografia: Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
Trenerki: Alina Lis, Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
„A GDYBY TAK DOSIĘGNĄĆ GWIAZD...”
 
5. HAND to HAND Dzieci
Klub Sportowy HAND to HAND 1 w Warszawie
Choreografia: Małgorzata Grzywińska
Trener: Jacek Sennewald
„JAZZ DANCE”
 
6. SPACE 2
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Klaudia Dutkiewicz
Trener: Klaudia Dutkiewicz
„YOU CAN'T STOP THE BEAT”
 
7. JOY KIDS ONE JAZZ
Studio Tańca JOY DANCE w Szczecinie
Choreografia: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
Trenerzy: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
„HIT THE ROAD JACK”
 
8. JUST BE CREATIV  (JBC)
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Małgorzata Rychlewicz
Trener: Małgorzata Rychlewicz
„ROSA”
 
9. FART 3a
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Przemysław Gizak
Trenerzy: Justyna Szczap, Przemysław Gizak
„ŁOSIOWISKO”
 
10. ЮНОСТЬ - 1
Брянский областной губернаторский Дворец детского и юношеского творчества имени Гагарина
Briańsk (Россия)
Choreografia: Алена Клещевникова
Trener: Елена Адарченко
„БАБОЧКИ”
 
 
ETIUDA TANECZNA DO 16 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1. WAM Junior 
Warsztatowa Akademia Musicalowa w Warszawie
Choreografia: Kinga Biegańska, Anna Matysiak
Trenerki: Kinga Biegańska, Anna Matysiak
„SILENCE”
 
2. MAMI
Studio Tańca MK w Tarnowskich Górach
Choreografia: Marzena Kobryń
Trener: Marzena Kobryń
„BEZDROŻA”
 
3. JOY JUNIOR ONE JAZZ
Studio Tańca JOY DANCE w Szczecinie
Choreografia: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
Trenerzy: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
„BE”
 
4. FART 2a
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Przemysław Gizak
Trenerzy: Justyna Szczap, Przemysław Gizak
„THE HEAT IS ON”
 
5. ALUZJA grupa 2
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim
Choreografia: Agnieszka Krawczyk-Oziewicz
Trener: Agnieszka Krawczyk-Oziewicz
„PUSTE POLE NA PODOLE”
 
6. FENOMEN
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
Choreografia: Alicja Paleta
Trenerki: Alicja Paleta, Magdalena Koim
„KONSTELACJE”
 
7. KLEKS
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” w Staszowie
Choreografia: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
Trenerzy: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
„KLUCZ”
 
8. SPACE 1
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Klaudia Dutkiewicz
Trener: Klaudia Dutkiewicz
„KIERUNEK”
 
9. RYTMIX Konin 2A
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Kinga Furmaniak
Trener: Kinga Furmaniak
„DON'T STOP ME NOW”
 
10. Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca – klasa III 
Fundacja Rozwoju Sztuki Tańca w Białymstoku
Choreografia: Karolina Garbacik
Trener: Karolina Garbacik
„ZATAŃCOWANIE”
 
11. RYTMIX Konin 1A
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Kinga Furmaniak
Trener: Kinga Furmaniak
„MAGALENHA”
 
 
DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 12 LAT
 
1. SHOCK DANCE Kids
Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Shock Dance” w Szczecinie
Choreografia: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
Trenerzy: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
„VIVA EL AMOR”
 
2. Klub Tańca OMEN
Usługi Artystyczne Iwona Kruk w Świdwinie
Choreografia: Iwona Kruk
Trener: Iwona Kruk
„YOBBA DABBA DOO”
 
3. GAMA KIDS TEAM
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
Choreografia: Małgorzata Szulc
Trenerki: Iwona Łagodzińska, Marta Tomczyk
„YOU KNOW WE LOOK GOOD”
 
4. SZOKOBONS
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Marzena Hink
Trener: Marzena Hink
„SHOW TIME”
 
 
DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 16 LAT
 
1. FUKS Juniors Team
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Jacek Szczepankiewicz
Trener: Jacek Szczepankiewicz
„FOREVER YOUNG”
 
2. SHOCK DANCE Juniors Team 
Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Shock Dance” w Szczecinie
Choreografia: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
Trenerzy: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
„EVACUATE THE DANCEFLOOR”
 
3. CLIS DunajskáLužná
Iveta Baloghová - Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Marcela Ondrejková
Trenerki: Marcela Ondrejková, Iveta Baloghová
„ROCK GIRLS”
 
4. LDA JUNIOR TEAM
Love Dance Academy w Warszawie
Choreografia: Monika Sawicka
Trenerki: Monika Sawicka, Anna Cichocka
„QUEENS”
 
 

Prezentacje od godz. 15.00 - sala KDK

INSCENIZACJA TANECZNA  DO 12 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1. MAŁA REAKTYWACJA
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trenerki: Ewa Rak, Ewa Golicz
„BĘDZIE WRESZCIE TEN CZAS NA KAWĘ”
 
2. BIESZCZADZKIE ŻABKI
Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku
Choreografia: Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
Trenerki: Alina Lis, Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
„WYSTRZAŁOWA KUKURYDZA”
 
3. SZYK PULS SP42
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Choreografia: Marta Bryłka, Aleksandra Bryłka, Marzena Koszykowska – kierownictwo artystyczne
Trenerki: Marta Bryłka, Aleksandra Bryłka
„OSTATNI POWIEW JESIENI” 
 
4. HAND to HAND Dzieci
Klub Sportowy HAND to HAND 1 w Warszawie
Choreografia: Lenka Brečková-Krčová
Trenerzy: Małgorzata Grzywińska, Jacek Sennewald
„MOJE JABŁKO”
 
5. JUST FEELINGS
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Małgorzata Rychlewicz
Trener: Małgorzata Rychlewicz
„NA PŁÓTNIE”
 
6. ATOM MINI
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Natalia Madejczyk
Trenerki: Edyta Jerończuk, Małgorzata Makowska, Natalia Madejczyk
„PUSZŁASOWY STRAŻNIK”
 
7. SZYK TWIST SP7
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Choreografia: Marzena Koszykowska
Trener: Marzena Koszykowska
„SIŁA NATURY”
 

INSCENIZACJA TANECZNA  DO 16 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
 
1. ALUZJA grupa 2
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim
Choreografia: Agnieszka Krawczyk-Oziewicz
Trener: Agnieszka Krawczyk-Oziewicz
„RZECZ O NIEBIESKIM BALONIKU”
 
2. FENOMEN
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
Choreografia: Alicja Paleta
Trenerki: Alicja Paleta, Magdalena Koim
„BALLADYNA”
 
3. LDA JUNIOR TEAM
Love Dance Academy w Warszawie
Choreografia: Bartosz Dopytalski
Trenerzy: Bartosz Dopytalski, Anna Cichocka
„HISZPAŃSKA SIESTA”
 
4. KLEKS II
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” w Staszowie
Choreografia: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
Trenerzy: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
„GNIAZDO”
 
5. RYTMIX Konin 2A
Studio Tańca „Rytmix” Wiesławy Wolnej w Golinie
Choreografia: Martyna Wolna, Jakub Jóźwiak
Trenerki: Wiesława Wolna, Martyna Wolna
„UKWIAŁ”
 
6. HZA „KRAJKI” 
Pałac Młodzieży im. J. Tuwima w Łodzi
Choreografia: Martyna Jagodyńska
Trenerzy: Radosław Klimecki, Martyna Jagodyńska
„NOLIFE”
 
7. HAND to HAND Juniorzy
Klub Sportowy HAND to HAND 1 w Warszawie
Choreografia: Aneta Bury
Trenerzy: Małgorzata Grzywińska, Jacek Sennewald
„CZEKAJĄC W KORKU”
 
8. KLEKS 
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” w Staszowie
Choreografia: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
Trenerzy: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
„WŁADCA MARIONETEK”
 
9. PRYZMAT MINI
Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA w Olsztynie
Choreografia: Katarzyna Grabińska
Trener: Katarzyna Grabińska
„POTĘGA SŁÓW”
 
10. ЮНОСТЬ - 1
Брянский областной губернаторский Дворец детского и юношеского творчества имени Гагарина
Briańsk (Россия)
Choreografia: Сергей Пастушенко
Trener: Елена Адарченко
„МАМА”
 
11. ATOM
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Natalia Madejczyk
Trenerki: Edyta Jerończuk, Natalia Madejczyk
„ENVY”
 
 
HIP HOP – oldschool hip hop, newschool hip hop, locking, 
popping, bboyingdo 12 lat
 
 
1. KOLOR Street Dzieci
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreografia: Katarzyna Daszuta
Trener: Katarzyna Daszuta
„WE JUST WANNA DANCE”
 
2. FUNKKIDS
Studio Tańca „Parkieciarnia” Tomasz Biernacki w Gorzowie Wielkopolskim
Choreografia: Tomasz Biernacki
Trener: Tomasz Biernacki
„TOP FLIGHT”
 
3. LEMONIADA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak, SOFA Zosia Plewa
Trener: Izabela Filipiak
„MONOPOL NA LEMONIADĘ”
 
4. NA DWA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: SOFA Zosia Plewa
Trener: SOFA Zosia Plewa
„KONICZIŁA”
 
5. SZOK Dzieci
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
„MICKEY MOUSE”
 
6. CLIS Galanta
Iveta Baloghová - Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Miroslav „Spunkey” Balogh
Trenerzy: Iveta Baloghová, Miroslav „Spunkey” Balogh
„THIS IS IT”
 
7. FLESZAKI
Studio Tańca Nowoczesnego „ETNA” w Krośnie Odrzańskim
Choreografia: Sylwia Szostak
Trener: Sylwia Szostak
„SEANS W KINIE”
 
 
HIP HOP – oldschool hip hop, newschool hip hop, locking, 
popping, bboyingdo 16 lat
 
 
1. FEEDBACK 
Szamotulskie Stowarzyszenie Tańca w Szamotułach
Choreografia: Jakub Kornalski
Trenerzy: Magdalena Traciłowska, Jakub Kornalski
„YIN YANG”
 
2. ODS
Opalenica Dance Studio w Opalenicy
Choreografia: Joanna Ratajczak, Piotr Szwarc
Trener: Joanna Ratajczak
„NEW BEGINNING”
 
3. CLIS Galanta
Iveta Baloghová - Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Miroslav „Spunkey” Balogh
Trenerzy: Iveta Baloghová, Miroslav „Spunkey” Balogh
„MORE BOUNCE TO THE WEST”
 
4. HICIORKI
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: SOFA Zosia Plewa
Trener: SOFA Zosia Plewa
„IN LOVE”
 
5. VSDS BOUNCE
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu, Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe „VIGOR” w Kołobrzegu
Choreografia: Paulina Harris, Sandra Radaszewska
Trenerki: Paulina Harris, Sandra Radaszewska  
„UNITY ON THE BEAT”
 
6. SZOK Juniorzy
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
„TIME”
 
7. FROM THE TOP Team
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Kamil Bukaty, Sylwia Piotrowska
Trenerzy: Kamil Bukaty, Sylwia Piotrowska
„EASY”
 

INSCENIZACJA STREET DANCE  DO 12 LAT
 
1. KOLOREK Street 
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreografia: Katarzyna Daszuta
Trener: Katarzyna Daszuta
„TALENT SHOW”
 
2. AFERKA OCZKO
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak, Una Wabinski, Paweł Mazur
Trener: Izabela Filipiak
„WE LOVE MICHAEL”
 
3. ATOM Mix
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Małgorzata Makowska
Trener: Małgorzata Makowska
„WELCOM TO THE HOTEL”
 
4. FLEX A
Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki we Wrocławiu
Choreografia: Izabela Adamiec, Patrycja Ryngwelska
Trener: Izabela Adamiec
„ALL ABOUT BOOKS”
 
5. ATOM Mini
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Sandra Rzeźniczak
Trener: Edyta Jerończuk
„THE KING OF POP”
 

 
INSCENIZACJA STREET DANCE  DO 16 LAT
 
1. CLIS Galanta
Iveta Baloghová - Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Miroslav „Spunkey” Balogh
Trenerzy: Iveta Baloghová, Miroslav „Spunkey” Balogh
„ZAGADKA KRYMINALNA”
 
2. AFERA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Dominika Jałoszyńska
Trener: Dominika Jałoszyńska
„SOUNDS”
 
3. ATOM
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Sandra Rzeźniczak
Trener: Edyta Jerończuk
„ONLY HOPE”
 
4. SZOK Juniorzy SDS
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
„BŁĄD W PRANIU”

Gratulujemy i do zobaczenia jutro :)