Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Kolejność prób przed koncertem galowym w Amfiteatrze

Reżyser Koncertu Galowego 39. MDFPiT w Koninie informuje wokalistów i zespoły taneczne o kolejności sobotnich prób w Amfiteatrze ,,Na skarpie”. Próby rozpoczną się o godz. 10.00. 

 
1. AFERKA LALA „ABC”
2. FART Kids  „MAGICZNY OGRÓD”
3. ATOM BZYK „DLA MARYSI”
4. MINI ŻABKI „KSIĘŻNICZKA I ŻABY””
5. SZYK MINI TWIST SP7 „ŚPIOCHY”
 6. WŁADYSŁAW GĄGAŁA  „ZACZAROWANY FORTEPIAN”
7. ALICJA BARTNIK „KOCI WESOŁY ŚWIAT”
8. LAURA BĄCZKIEWICZ „CHOĆ MASZ MAŁO LAT”
9. ALEKSANDRA ZIEMNIAK  „TĘCZA”
10. MARLENA MŁYŃSKA  „JESTEM KOTEM”
11.NA DWA „KONICZIŁA”
12.LEMONIADA„MONOPOL NA LEMONIADĘ”
13.SZOK Dzieci „MICKEY MOUSE”
14. SZOKOBONS „SHOW TIME”
15. Klub Tańca OMEN „YOBBA DABBA DOO”
16. SHOCK DANCE  Kids  „VIVA EL AMOR”
17. MATEUSZ TARKOWSKI  „MAŁY MĘŻCZYZNA” - BEZ PRÓBY PORANNEJ
18. STANISŁAW KUKULSKI „TO CO ŻYJE W NAS” - BEZ PRÓBY PORANNEJ
19. NELA ZAWADZKA  „KARNAWAŁ RAZ W ŻYCIU” - BEZ PRÓBY PORANNEJ
20.MAŁA REAKTYWACJA „BĘDZIE WRESZCIE TEN CZAS NA KAWĘ”
21.SZYK TWIST SP7 „SIŁA NATURY”
22.ATOM MINI „PUSZŁASOWY STRAŻNIK”
23. AKCENT „CHRISTINA AGUILERA”
24. BINGO „UNIVERSE”
25. MBB „TITANIC”
26. FAMA ,,RĘCE W GÓRĘ”
27. SONATKA „BIEGNIJ PRZED SIEBIE”
28. RUPAKI „POZNAJ SWOJE MORZE”
29.KOLOREK Street „TALENT SHOW”
30. AFERKA OCZKO „WE LOVE MICHAEL”
31.ATOM Mini „THE KING OF POP”
32. HAND to HAND Dzieci „JAZZ DANCE”
33. JOY KIDS ONE JAZZ „HIT THE ROAD JACK”
34. ЮНОСТЬ- 1„БАБОЧКИ”
35. SUZAN OSELOFF „FLY ME TO THE MOON” - BEZ PRÓBY PORANNEJ
36. AMELIA KURANTOWICZ  „FEELING GOOD” - BEZ PRÓBY PORANNEJ
37. AGNIESZKA LETNIOWSKA „WHEN WE WERE YOUNG” - BEZ PRÓBY PORANNEJ
38. CLIS Dunajská Lužná „ROCK GIRLS”
39. SHOCK DANCE Juniors Team „EVACUATE THE DANCEFLOOR”
40. LDA JUNIOR  TEAM „QUEENS”
41.FENOMEN „BALLADYNA”
42.KLEKS „WŁADCA MARIONETEK”
43.ЮНОСТЬ- 1„МАМА”
44. FANTAZJA „KRĄG ŻYCIA”
45. FORTE„BOHEMIAN RHAPSODY”
46. GRANDA „ADIEMUS”
47. ALUZJA grupa 2 „PUSTE POLE NA PODOLE”
48. KLEKS „KLUCZ”
49. MAMI „BEZDROŻA”
50.ODS„NEW BEGINNING”
51.HICIORKI„IN LOVE”
52.SZOK Juniorzy „TIME”
53. MARTYNA ĆWIK „WHEN WE WERE YOUNG” - BEZ PRÓBY PORANNEJ
54. MARTYNA STAWSKA  „UCISZ SERCE”- BEZ PRÓBY PORANNEJ
55. ALICJA SZEMPLIŃSKA „GET HERE”- BEZ PRÓBY PORANNEJ
56. CLIS Galanta „ZAGADKA KRYMINALNA”
57. AFERA „SOUNDS”
58. ATOM „ONLY HOPE”
59. SZALONE „HENIEK”
60.ALUZJA grupa 2„RZECZ O NIEBIESKIM BALONIKU”