Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Tancerze nagrodzeni

Była rywalizacja, pot a czasami nawet i łzy. Dziś podczas gali wręczenia wyróżnień i nagród łez również nie brakowało. Aplauzy trafiły do najlepszych z najlepszych. Gratulujemy! Oto wyniki:

 
Komisja artystyczna w składzie:
Katarzyna Skawińska, przewodnicząca jury         
Iwona Ciok                                                   
Aleksandra Dziurosz                         
Dita Hejnikova                                                         
Julie Livia Pecquet                                       
Giancarlo Tarabella               
Dariusz Intrys, sekretarz jury
po obejrzeniu 135 prezentacji w eliminacjach i zakwalifikowaniu 83 prezentacji do finału, postanowiła przyznać następujące wyróżnienia i aplauzy w 12 kategoriach:
 
MALI DEBIUTANCI DO 8 LAT
 
APLAUZ UŚMIECHU OTRZYMALI
 1. FART Kids
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
Trenerzy: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
„MAGICZNY OGRÓD”
 
2. AFERKA LALA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak
Trener: Izabela Filipiak
„ABC”
  
3. ATOM BZYK
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk
Trener: Edyta Jerończuk
„DLA MARYSI”
 
4. MINI ŻABKI
Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku
Choreografia: Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
Trenerki: Alina Lis, Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
„KSIĘŻNICZKA I ŻABY””
 
5. SZYK MINI TWIST SP7 
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Choreografia: Marzena Koszykowska
Trener: Marzena Koszykowska
„ŚPIOCHY”

 
ETIUDA TANECZNA DO 12 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
WYRÓŻNIENIE OTRZYMALI
SPACE 2
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Klaudia Dutkiewicz
Trener: Klaudia Dutkiewicz
„YOU CAN'T STOP THE BEAT”
 
BRĄZOWY APLAUZ OTRZYMAŁ
HAND to HAND Dzieci
Klub Sportowy HAND to HAND 1 w Warszawie
Choreografia: Małgorzata Grzywińska
Trener: Jacek Sennewald
„JAZZ DANCE”
 
SREBRNY APLAUZ OTRZYMAŁ
JOY KIDS ONE JAZZ
Studio Tańca JOY DANCE w Szczecinie
Choreografia: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
Trenerzy: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
„HIT THE ROAD JACK”

ZŁOTY APLAUZ OTRZYMAŁ
ЮНОСТЬ - 1
Брянский областной губернаторский Дворец детского и юношеского творчества имени Гагарина
Briańsk (Россия)
Choreografia: Алена Клещевникова
Trener: Елена Адарченко
„БАБОЧКИ”

 
ETIUDA TANECZNA DO 16 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁ ZESPÓŁ
SPACE 1
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Klaudia Dutkiewicz
Trener: Klaudia Dutkiewicz
„KIERUNEK”
 
BRĄZOWY APLAUZ OTRZYMAŁ
ALUZJA grupa 2
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim
Choreografia: Agnieszka Krawczyk-Oziewicz
Trener: Agnieszka Krawczyk-Oziewicz
„PUSTE POLE NA PODOLE”

SREBRNY APLAUZ OTRZYMAŁ
KLEKS
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” w Staszowie
Choreografia: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
Trenerzy: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
„KLUCZ” 
 
 ZŁOTY APLAUZ OTRZYMAŁ
MAMI
Studio Tańca MK w Tarnowskich Górach
Choreografia: Marzena Kobryń
Trener: Marzena Kobryń
„BEZDROŻA”

 
INSCENIZACJA TANECZNA  DO 12 LAT
 
WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁ ZESPÓŁ
JUST FEELINGS
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Małgorzata Rychlewicz
Trener: Małgorzata Rychlewicz
„NA PŁÓTNIE”
 
BRĄZOWY APLAUZ OTRZYMAŁ
MAŁA REAKTYWACJA
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trenerki: Ewa Rak, Ewa Golicz
„BĘDZIE WRESZCIE TEN CZAS NA KAWĘ”
 
SREBRNY APLAUZ OTRZYMAŁ
SZYK TWIST SP7
Klub Tańca „SZYK” w Szczecinie
Choreografia: Marzena Koszykowska
Trener: Marzena Koszykowska
„SIŁA NATURY”

ZŁOTY APLAUZ OTRZYMAŁ
ATOM MINI
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Natalia Madejczyk
Trenerki: Edyta Jerończuk, Małgorzata Makowska, Natalia Madejczyk
„PUSZŁASOWY STRAŻNIK”

 
INSCENIZACJA TANECZNA  DO 16 LAT
 
WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁ ZESPÓŁ
PRYZMAT MINI
Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA w Olsztynie
Choreografia: Katarzyna Grabińska
Trener: Katarzyna Grabińska
„POTĘGA SŁÓW”
 
BRĄZOWY APLAUZ OTRZYMAŁ
FENOMEN
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
Choreografia: Alicja Paleta
Trenerki: Alicja Paleta, Magdalena Koim
„BALLADYNA”
 
SREBRNY APLAUZ OTRZYMAŁ
KLEKS 
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” w Staszowie
Choreografia: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
Trenerzy: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
„WŁADCA MARIONETEK”

ZŁOTY APLAUZ OTRZYMAŁ
ЮНОСТЬ - 1
Брянский областной губернаторский Дворец детского и юношеского творчества имени Гагарина
Briańsk (Россия)
Choreografia: Сергей Пастушенко
Trener: Елена Адарченко
„МАМА”

 
TANIEC TOWARZYSKI DO 16 LAT
 
WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁ ZESPÓŁ
MBB Dzieciaki
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe w Warszawie
Choreografia: Michał Bartoń
Trener: Michał Bartoń
„PIĘKNA I BESTIA”
 
BRĄZOWY APLAUZ OTRZYMAŁ
AKCENT
Szkoła Tańca „ASTRA” w Oświęcimiu
Choreografia: Wioletta Kowalczyk
Trenerzy: Wioletta Kowalczyk, Adrian Pędziwiatr, Kamil Pawlak
„CHRISTINA AGUILERA”
 
SREBRNY APLAUZ OTRZYMAŁ
BINGO
Szkoła Tańca „ASTRA” w Oświęcimiu
Choreografia: Adrian Pędziwiatr
Trenerzy: Wioletta Kowalczyk, Adrian Pędziwiatr
„UNIVERSE”
 
ZŁOTY APLAUZ OTRZYMAŁ
MBB 
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe w Warszawie
Choreografia: Michał Bartoń
Trener: Michał Bartoń
„TITANIC”
 
 
HIP HOP – funky hype (oldschool hip hop), locking, popping, bboying do 12 lat
 
WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁ ZESPÓŁ
FUNKKIDS
Studio Tańca „Parkieciarnia” Tomasz Biernacki w Gorzowie Wielkopolskim
Choreografia: Tomasz Biernacki
Trener: Tomasz Biernacki
„TOP FLIGHT”

BRĄZOWY APLAUZ OTRZYMAŁ
NA DWA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: SOFA Zosia Plewa
Trener: SOFA Zosia Plewa
„KONICZIŁA”

SREBRNY APLAUZ OTRZYMAŁ
LEMONIADA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak, SOFA Zosia Plewa
Trener: Izabela Filipiak
„MONOPOL NA LEMONIADĘ”
 
ZŁOTY APLAUZ OTRZYMAŁ
SZOK Dzieci
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
„MICKEY MOUSE”
 
 
HIP HOP – funky hype (oldschool hip hop), locking, popping, bboying do 16 lat
 
WYRÓZNIENIE OTRZYMAŁ ZESPÓŁ
VSDS BOUNCE
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu, Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe „VIGOR” w Kołobrzegu
Choreografia: Paulina Harris, Sandra Radaszewska
Trenerki: Paulina Harris, Sandra Radaszewska  
„UNITY ON THE BEAT”
 
BRĄZOWY APLAUZ OTRZYMAŁ
ODS
Opalenica Dance Studio w Opalenicy
Choreografia: Joanna Ratajczak, Piotr Szwarc
Trener: Joanna Ratajczak
„NEW BEGINNING”
 
SREBRNY APLAUZ OTRZYMAŁ
HICIORKI
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: SOFA Zosia Plewa
Trener: SOFA Zosia Plewa
„IN LOVE”
 
ZŁOTY APLAUZ OTRZYMUJE
SZOK Juniorzy
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
„TIME”
 
 
DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 12 LAT
 
BRĄZOWY APLAUZ OTRZYMAŁ ZESPÓŁ
SZOKOBONS
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Marzena Hink
Trener: Marzena Hink
„SHOW TIME”

SREBRNY APLAUZ OTRZYMAŁ
Klub Tańca OMEN
Usługi Artystyczne Iwona Kruk w Świdwinie
Choreografia: Iwona Kruk
Trener: Iwona Kruk
„YOBBA DABBA DOO”

ZŁOTY APLAUZ OTRZYMAŁ
SHOCK DANCE Kids
Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Shock Dance” w Szczecinie
Choreografia: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
Trenerzy: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
„VIVA EL AMOR”

 
DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 16 LAT
 
WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁ ZESPÓŁ
FUKS Juniors Team
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Jacek Szczepankiewicz
Trener: Jacek Szczepankiewicz
„FOREVER YOUNG”
 
BRĄZOWY APLAUZ OTRZYMAŁ
CLIS DunajskáLužná
Iveta Baloghová - Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Marcela Ondrejková
Trenerki: Marcela Ondrejková, Iveta Baloghová
„ROCK GIRLS”

SREBRNY APLAUZ OTRZYMAŁ
SHOCK DANCE Juniors Team 
Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Shock Dance” w Szczecinie
Choreografia: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
Trenerzy: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
„EVACUATE THE DANCEFLOOR”

ZŁOTY APLAUZ OTRZYMAŁ
LDA JUNIOR TEAM
Love Dance Academy w Warszawie
Choreografia: Monika Sawicka
Trenerki: Monika Sawicka, Anna Cichocka
„QUEENS”
 
 
INSCENIZACJA STREET DANCE  DO 12 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁ ZESPÓŁ
ATOM Mix
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Małgorzata Makowska
Trener: Małgorzata Makowska
„WELCOM TO THE HOTEL”

BRĄZOWY APLAUZ OTRZYMAŁ
KOLOREK Street 
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
Choreografia: Katarzyna Daszuta
Trener: Katarzyna Daszuta
„TALENT SHOW”

SREBRNY APLAUZ OTRZYMAŁ
AFERKA OCZKO
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Filipiak, Una Wabinski, Paweł Mazur
Trener: Izabela Filipiak
„WE LOVE MICHAEL”
 
ZŁOTY APLAUZ OTRZYMAŁ
ATOM Mini
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Sandra Rzeźniczak
Trener: Edyta Jerończuk
„THE KING OF POP”
 
 
INSCENIZACJA STREET DANCE  DO 16 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁ ZESPÓŁ
SZOK Juniorzy SDS
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
„BŁĄD W PRANIU”

BRĄZOWY APLAUZ OTRZYMAŁ
CLIS Galanta
Iveta Baloghová - Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Miroslav „Spunkey” Balogh
Trenerzy: Iveta Baloghová, Miroslav „Spunkey” Balogh
„ZAGADKA KRYMINALNA”

SREBRNY APLAUZ OTRZYMAŁ
AFERA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Dominika Jałoszyńska
Trener: Dominika Jałoszyńska
„SOUNDS”

ZŁOTY APLAUZ OTRZYMAŁ
ATOM
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Sandra Rzeźniczak
Trener: Edyta Jerończuk
„ONLY HOPE”

 
GRATULUJEMY !