Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Biuro organizacyjne kwalifikacji

Sprawy organizacyjne, rejestracja uczestników oraz biuro informacji dotyczące Ogólnopolskich Kwalifikacji Dzieci Śpiewających od czwartku 28 lutego do niedzieli 3 marca mieścić się będzie na parterze budynku KDK.


Biuro Festiwalu podczas kwalifikacji przeniesione zostanie na parter. W ten sposób chcemy państwu ułatwić kontakt z nami. Przez cztery dni przesłuchań jesteśmy także do państwa dyspozycji pod nr tel: 63 211 31 33 w. 29.   

Przypominamy jednocześnie, że po przyjeździe do Konina, każdy uczestnik kwalifikacji powinien zgłosić swą obecność w biurze organizacyjnym. Prosimy także o przestrzeganie kolejności prezentacji. Te odbywać się będą według listy startowej zamieszczonej w informatorze (otrzyma go każdy uczestnik), na stronie internetowej festiwalu oraz Konińskiego Domu Kultury, a także w kulisach sceny. Pytania co do kolejności przesłuchań możecie państwo kierować również do inspicjentów (obecni bębą oni już podczas porannych prób).

Informację o zakwalifikowaniu poszczególnych wykonawców do 40. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, publikować będziemy na stronie internetowej Festiwalu i festiwalowym FB po zakończeniu przesłuchań w poszczególnych kategoriach. Nominacje do 40. MDFPiT w Koninie wyślemy pocztą.