Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Kwalifikacje zespołów tanecznych do festiwalu

108 zespołów tanecznych zaprezentuje 127 choreografii na 40. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca Konin 2019. W Konińskim Domu Kultury obradowała (9 kwietnia) Komisja Konkursowa, która zakwalifikowała zespoły na podstawie nadesłanych materiałów.
 

Komisja w składzie: Katarzyna Migała, przewodnicząca jury zespołów tanecznych podczas festiwalu oraz Danuta Nowicka, kierownik Biura Festiwalu i Dariusz Intrys, instruktor tańca w Konińskim Domu Kultury, sędzia freestyle i jazz dance, obradowała przez cały dzień. Obejrzała 180 prezentacji nadesłanych przez 150 zespołów.

- Poziom jest bardzo wysoki, zresztą jak co roku. Jednak jest więcej zespołów chętnych do udziału w festiwalu i naprawdę mamy problem, żeby wybrać te najlepsze – mówiła przewodnicząca jury Katarzyna Migała. - Bardzo wysoki poziom prezentują zespoły w kategoriach: inscenizacja do 16 i do 12 lat czy etiuda taneczna do 16 lat. W tych kategoriach jest też najwięcej zgłoszeń. Wybrać tych, którzy będą mogli zaprezentować się na fantastycznym festiwalu w Koninie, to duże wyzwanie.

   

Poniżej lista zespołów tanecznych zakwalifikowanych do 40. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca Konin 2019.

1. CYKADY - Przemków
2. AQUA DANCE – Żywiec
3. PIRUET - Żary (1 choreografia)
4. GAMA KIDS TEAM - Kłodawa
5. GAMA DANCE TEAM - Kłodawa           
6. LEMONO 2 - Warszawa
7. LEMONO 1 - Warszawa
8. BŁYSK - Oświęcim
9. SUPER GIRLS- Oświęcim
10. CODA 2 - Konin
11. CODA 1 – Konin (2 choreografie)
12. TOP DANCE TEAM - Konin
13. MAŁY DETAL- Brzeg(2 choreografie)
14. KOLOR DELL’ARTE - Białystok
15. KOLOR STREET DZIECI - Białystok
16. KOLOREK STREET - Białystok
17. KOLOR DELL’ARTE DZIECI - Białystok
18. KOLOR DELL’ARTE JUNIORZY - Białystok
19. KOLORK STREET - Białystok
20. PULSIK - Kutno
21. LUZIK - Kutno
22. BEAT KILLERS- Kutno
23. FOX 2 - Jabłonna
24. RYTMIX KONIN JUNIORZY 1- Golina (2 choreografie)
25. RYTMIX KONIN 2C - Golina (1 choreografia)
26. RYTMIX KONIN 3A - Golina (1 choreografia)
27. POTWORAKI - Pyskowice
28. NEW KIDS - Gorzów Wlkp.
29. PARADISE - Karsin
30. GRACJA - Sławno
31. KLEKS II - Staszów
32. MAMI - Tarnowskie Góry (2 choreografie)
33. MAŁA REAKTYWACJA - Żory
34. SPACE - Konin
35. TAKT IA - Konin (2 choreografie)
36. PROMYCZKI - Ruda Śląska
37. ALCHEMIA RUBINY - Września
38. LDA JUNIOR TEAM – Warszawa (2 choreografie)
39. FUKS JUNIORS TEAM - Konin
40. VSDS CUKSY - Kołobrzeg
41. VSDS BOUNCE - Kołobrzeg
42. MBB DZIECIAKI - Warszawa
43. MBB - Warszawa
44. MBB FAMILY - Warszawa
45. FART MINI - Konin
46. FART KIDS – Konin  (2 choreografie)
47. FART MINI KIDS - Konin
48. FART JUNIOR – Konin (1 choreografia)
49. DREAM TEAM KIDS  - Konin
50. DREAM TEAM - Konin
51. POWIEM MAMIE - Poznań
52. JUST BRAVE - Poznań
53. JUST BE CREATIV - Poznań
54. AFERA WACK - Poznań
55. AFERKA OCZKO - Poznań
56. NA DWA - Poznań
57. DOMINO - Poznań
58. NA RAZ - Poznań
59. HICIORKI - Poznań
60. H2 - Poznań
61. LEMONIADA - Poznań
62. BAILA GIRLS - Bydgoszcz
63. BAILA FRIENDS - Bydgoszcz
64. BAILAMOS JUNIOR - Bydgoszcz
65. TRANS 5 – Skwierzyna (2 choreografie)
66. TRANS 1 – Skwierzyna (1 choreografia)
67. TRANS 3 – Skwierzyna (1 choreografia)
68. FOX 3 - Jabłonna
69. FLEX B - Wrocław
70. FLEX A - Wrocław
71. FLEX S STREET - Wrocław
72. D7 - Rzepin
73. TĘCZOWE NUTKI - Bielsko-Biała (2 choreografie)
74. SZOK DZIECI - Jastrzębie-Zdrój
75. SZOK FRESH DZIECI - Jastrzębie-Zdrój
76. SZOK JUNIORZY - Jastrzębie-Zdrój
77. SZOK FRESH JUNIORZY - Jastrzębie-Zdrój
78. SZOKOBONS - Jastrzębie-Zdrój
79. SZOK TEAM- Jastrzębie-Zdrój
80. MINI JOY SZCZECIN - Szczecin
81. JOY JUNIOR ONE - Szczecin
82. ATOM BZYK- Białystok
83. ATOMIZER - Białystok
84. ATOM MINI- Białystok  (2 choreografie)
85. SZYK TWIST SP7 - Szczecin
86. SZYK FLASH 2 SP PRZECŁAW- Szczecin
87. SHOCK DANCE KIDS- Szczecin           
88. SHOCK DANCE JUNIORS Team - Szczecin (2 choreografie)
89. DANCE STUDIO PAA JUNIOR TEAM- Szczecin (2 choreografie)
90. DANCE STUDIO PAA KIDS TEAM - Szczecin (2 choreografie)
91. DANCE STUDIO PAA KIDS SMILE - Łosino/Słupsk
92. HAND to HAND Dzieci - Warszawa (2 choreografie)
93. HAND to HAND Juniorzy - Warszawa (2 choreografie)
94. SURPRIZ - Odessa (Ukraina)(2 choreografie)
95. DANCEART (młodsza grupa)- Berlin (Niemcy)                            
96. DANCEART (starsza grupa) - Berlin (Niemcy)
97. TRIUMF DANCE CLUB (młodsza grupa) - Lwów (Ukraina)
98. TRIUMF DANCE CLUB (starsza grupa) - Lwów (Ukraina) (1 choreografia)
99. SUGAR KANE’S SCHOOL OF DANCE - Pontefract (Wielka Brytania)
100. SUGAR KANE’S SCHOOL OF DANCE - Pontefract (Wielka Brytania)
101. SUGAR KANE’S SCHOOL OF DANCE - Pontefract (Wielka Brytania)
102. JUNOST 2 - Briańsk (Rosja)
103. JUNOST 1 - Briańsk (Rosja)
104. JUNOST - Briańsk (Rosja)
105. CLIS GALANTA 1 -  Miloslavov (Słowacja) (2 choreografie)
106. CLIS GALANTA 2 - Miloslavov (Słowacja) (2 choreografie)
107. CLIS DUNAJSKA LUZNA - Miloslavov (Słowacja) (2 choreografie)
108. CLIS DUNAJSKA LUZNA - Miloslavov (Słowacja) (1 choreografia – starsza grupa)

Wszystkie zgłoszone zespoły zostaną zawiadomione o kwalifikacjach e-mailem.