Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Autorska piosenka dla laureata Festiwalu

Odsłaniamy kolejną z niespodzianek 40. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Laureat tegorocznego Festiwalu w kategorii dzieci śpiewających otrzyma skomponowanie oraz wyprodukowanie własnej autorskiej piosenki wraz z wydaniem i dystrybucją cyfrową na Spotify, iTunes, Tidal i innych platformach streamingowych, w ramach współpracy z wytwórnią muzyczną Delphy Records !!! 

Wytwórnia Delphy Records dołączyła w tym roku do znaczących partnerów Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie i liczymy na to, ze zostanie z nami na długie lata.

Profesjonalny zespół otoczy całościową opieką laureata naszego Festiwalu. Wspólnie z młodym wokalistą artyści działający w Delphy Records podczas konsultacji songwriterskiej w Warszawie napiszą tekst i melodię piosenki. Utwór zostanie następnie zaaranżowany i wyprodukowany, a po nagraniu wokalnym w profesjonalnym studiu, piosenka trafi do dystrybucji cyfrowej!
Dodatkowo, inkubator artystyczny Delphy Records pomoże młodemu wykonawcy w przygotowaniu się do premiery utworu w sieci oraz promocji w mediach.

Delphy Records to jedyna wytwórnia muzyczna, która jest inkubatorem artystycznym dla wokalistów z całej Polski. Tworzy ją kreatywny zespół ludzi, zaangażowany w proces tworzenia utworu na każdym jego etapie.

https://www.delphy.pl/

serv kdkkonin