Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Koncert Michała Szpaka

Michał Szpak zaśpiewa 6 czerwca dla uczestników jubileuszowego 40. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie oraz dla mieszkańców miasta i gości! 

To będzie z pewnością wyjątkowy koncert, tak jak wyjątkowy jest Michał Szpak. Przypomnijmy, że wokalista wydał dwie płyty: w 2016 ,,Byle Być Sobą”, a w 2018 ,,Dreamer”. Reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie w 2016 roku, gdzie z piosenką ,,Color Of Your Life” zdobył trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. W ogólnej klasyfikacji 8 miejsce. Został uznany za najlepszego wokalistę Eurowizji 2016, a jego piosenka zyskała ogromną popularność. Dodajmy, że szerokiej publiczności jest znany od 2011 roku, kiedy wziął udział w telewizyjnym show X-Factor. Za wykonanie piosenki ,,Dziwny jest ten świat” z repertuaru Czesława Niemena został wtedy nagrodzony owacjami na stojąco, zapadł głęboko w pamięć publiczności i zyskał rzesze fanów w całym kraju. Michał Szpak jest też bardzo lubiany jako juror w programie The Voice of Poland. W ubiegłym roku otrzymał Telekamerę dla najlepszego jurora. 

Dziś artysta bardzo dużo koncertuje w Polsce i na świecie, a 6 czerwca przyjedzie do Konina i spotka się z uczestnikami 40. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca! Zapraszamy na plac przed Konińskim Domem Kultury, początek koncertu o 20.30. Wstęp wolny!