Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Festiwal Miastu - koncert Michała Szpaka

O spełnianiu marzeń, pragnieniach i o tym, że najważniejsze to być sobą śpiewał Michał Szpak. Koncert pod hasłem Festiwal Miastu odbył się 6 czerwca 2019 przed Konińskim Domem Kultury. 
 

Koncerty gwiazd są tradycją Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. W tym roku dla uczestników Festiwalu, mieszkańców miasta i gości zaśpiewał Michał Szpak. To był wyjątkowy koncert tak jak wyjątkowy jest charyzmatyczny artysta. Publiczność szalała, a Michał Szpak pokazał wszystkie swoje wokalne możliwości. Było mocno, rockowo, nie zabrakło coverów i znanych hitów Michała Szpaka.

Przypomnijmy, że wokalista wydał dwie płyty: w 2016 ,,Byle Być Sobą”, a w 2018 ,,Dreamer”. Reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie w 2016 roku, gdzie z piosenką ,,Color Of Your Life” zdobył trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. W ogólnej klasyfikacji 8 miejsce. Został uznany za najlepszego wokalistę Eurowizji 2016, a jego piosenka zyskała ogromną popularność. Dodajmy, że szerokiej publiczności jest znany od 2011 roku, kiedy wziął udział w telewizyjnym show X-Factor. Za wykonanie piosenki ,,Dziwny jest ten świat” z repertuaru Czesława Niemena został wtedy nagrodzony owacjami na stojąco, zapadł głęboko w pamięć publiczności i zyskał rzesze fanów w całym kraju. Michał Szpak jest też bardzo lubiany przez widzów jako juror w programie The Voice of Poland. W ubiegłym roku otrzymał Telekamerę dla najlepszego jurora. 

Artysta bardzo dużo koncertuje w Polsce i na świecie, w Koninie przyznał, że od kilku tygodni jest w trasie, ale niesamowicie cieszy się, że przyjechał do uczestników Festiwalu. Ze sceny pozdrowił też bliskich ze Śląska, którzy uczestniczą w konińskiej imprezie. 

serv kdkkonin