Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

W piątkowych finałach zatańczą

Jury taneczne po długich i gorących obradach do piątkowych finałów (7 czerwca, start w KDK godz. 9.40) zakwalifikowało następujące zespoły:
 
MALI DEBIUTANCI DO 8 LAT
 
1.FART Mini
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
Trenerzy: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
„W SADZIE…”
 
2.POWIEM MAMIE
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: SOFA Zosia Plewa
Trener: SOFA Zosia Plewa
„ELEGANCI”
 
3.FLEX B
Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki we Wrocławiu
Choreografia: Izabela Adamiec
Trener: Izabela Adamiec
„ABRAKADABRA”
 
4.FART Mini Kids
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
Trenerzy: Justyna Szczap, Bartosz Dopytalski
„KOCIA POMOC”
 
5.JUST BRAVE
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia : Małgorzata Rychlewicz
Trener: Małgorzata Rychlewicz
„CITY OF STARS”
 
6.MINI JOY SZCZECIN
Studio Tańca JOY DANCE w Szczecinie
Choreografia: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
Trenerzy: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
„CZAS NA PRANIE !”
 
7.ATOM BZYK
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Małgorzata Makowska
Trenerki: Edyta Jerończuk, Małgorzata Makowska
„EVERYBODY DANCE NOW”
 
8.SUGAR KANE’S SCHOOL OF DANCE
Sugar Kane’s School of Dance – Pontefract (Wielka Brytania)
Choreografia: Claire Kane
Trener: Claire Kane
„THE UGLY BUG BALL”
 
 
TANIEC TOWARZYSKI DO 16 LAT
 
1.BAILA GIRLS
Studio Tańca Bailamos w Bydgoszczy
Choreografia: Robert Linowski
Trener: Karolina Linowska
„LATIN MIX”
 
2.AQUA Dance
Miejskie Centrum Kultury w Żywcu
Choreografia: Anna Kamińska
Trener: Anna Kamińska
„MALI PIRACI”
 
3.BAILA FRIENDS
Studio Tańca Bailamos w Bydgoszczy
Choreografia: Robert Linowski
Trener: Karolina Linowska
„CUBA” - latynoski mix
 
4.GRACJA
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Choreografia: Anna Zielińska
Trener: Anna Zielińska
„CIOA ITALIA”
 
5.SUPER GIRLS
Szkoła Tańca „ASTRA” w Oświęcimiu
Choreografia: Wioletta Kowalczyk
Trenerzy: Wioletta Kowalczyk, Mateusz Zużałek, Adrian Pędziwiatr
„LADIES SHOW”
 
6.MBB
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe M. St. Warszawy
Choreografia: Michał Bartoń
Trenerzy: Michał Bartoń, Katarzyna Kocoń
„GLADIATOR”
 
7.BAILAMOS JUNIOR
Studio Tańca Bailamos w Bydgoszczy
Choreografia: Robert Linowski
Trener: Karolina Linowska
„CAFE LATINO”
 
8.MBB Family
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe M. St. Warszawy
Choreografia: Szymon Gniadkowski
Trenerzy: Michał Bartoń, Katarzyna Kocoń
„POMPEJE”
 
 
ETIUDA TANECZNA DO 12 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1.ALCHEMIA RUBINY
Szkoła Tańca Alchemia we Wrześni
Choreografia: Katarzyna Łapaj
Trener: Katarzyna Łapaj
„THE CRUSE–KLĄTWA”
 
2.JUNOST 2
Брянский областной губернаторский Дворец детского и юношеского творчества имени Ю. А. Гагарина - Брянск (Россия)
Choreografia: Анна Билибина
Trener: Елена Перешивкина
„ПЕРВЫЙ СНЕГ”
 
3.JUST BE CREATIVE 
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Małgorzata Rychlewicz
Trener: Małgorzata Rychlewicz
„MORSKIE OPOWIEŚCI”
 
4.TRIUMF DANCE CLUB
Triumf Dance Club we Lwowie (Ukraina)
Choreografia:  Анна Хюмак, Анна Довгановская
Trenerki: Анна Довгановская, Лариса Ефимова
„KONFRONTACJA”
 
5.D7
Atelier Taneczne Janicka Patrycja w Rzepinie
Choreografia: Patrycja Janicka
Trener: Patrycja Janicka
„REDY OR NOT”
 
6.TĘCZOWE NUTKI
Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej
Choreografia: Alicja Paleta
Trenerki: Aldona Hijacent-Paleta, Magdalena Koim
„LAWINA”
 
7.SUGAR KANE’S SCHOOL OF DANCE
Sugar Kane’s School of Dance – Pontefract (Wielka Brytania)
Choreografia: Saffron Broad
Trener: Claire Kane
„LEAVE A LIGHT ON”
 
8.HAND to HAND Dzieci
Klub Sportowy HAND to HAND w Warszawie
Choreografia: Małgorzata Grzywińska
Trener: Jacek Sennewald
„CHICAGO
 
 
ETIUDA TANECZNA DO 16 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1.LEMONO 1
Szkoła Tańca Lemono Dance Center w Warszawie
Choreografia: Agnieszka Czubak
Trener: Agnieszka Czubak
„ŻYCIE”
 
2.CODA 1
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Marta Merdzińska
Trener: Marta Merdzińska
„PO DRUGIEJ STRONIE...”
 
3.SURPRIZ
Dom Kultury „Dominanta” w Odessie (Ukraina)
Choreografia: Tereza Fernandu Delfina
Trenerki: Olena Gulida, Tereza Fernandu Delfina
„В ПОИСКАХ...”
 
4.TOP DANCE TEAM
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Agnieszka Łapaj, Katarzyna Łapaj
Trenerki: Agnieszka Łapaj, Katarzyna Łapaj
„KOŁYSANKA”
 
5.RYTMIX Konin Juniorzy 1
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Kinga Furmaniak
Trener: Martyna Wolna
„HE'S A DREAM”
 
6.MAMI
Studio Tańca MK w Tarnowskich Górach
Choreografia: Marzena Kobryń
Trener: Marzena Kobryń
„POD POWIERZCHNIĄ”
 
7.SPACE
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Aleksandra Fydryszewska
Trener: Aleksandra Fydryszewska
„CIENIE SNÓW”
 
8.HAND to HAND Juniorzy
Klub Sportowy HAND to HAND  w Warszawie
Choreografia: Małgorzata Grzywińska
Trener: Jacek Sennewald
„OPĘTANI”
 
9.AFERA WAACK
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Dominika Jałoszyńska
Trener: Dominika Jałoszyńska
„TANGO”
 
10.JOY JUNIOR ONE
Studio Tańca JOY DANCE w Szczecinie
Choreografia: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
Trenerzy: Małgorzata Łuczak, Roko Łuczak
„HANKY PANKY”
 
11.TRIUMF DANCE CLUB
Triumf Dance Club we Lwowie (Ukraina)
Choreografia: Анна Довгановская
Trenerki: Анна Довгановская, Лариса Ефимова, Марта Билецька
„PRZECZUCIE”
 
 
DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 12 LAT
 
1.SZOKOBONS
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Marzena Hink
Trener: Marzena Hink
„F1”
 
2.GAMA Kids Team
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
Choreografia: Małgorzata Szulc, Iwona Łagodzińska
Trenerki: Iwona Łagodzińska, Marta Tomczyk
„HEJ HO!”
 
3.SHOCK DANCE Kids
Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Shock Dance” w Szczecinie
Choreografia: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
Trenerzy: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
„ENERGY KIDS”
 
4.Dance Studio Paa KIDS TEAM
Szczecińskie Stowarzyszenie Tańca Sportowego w Szczecinie
Choreografia: Paula Pilarska-Korowiec
Trener: Paula Pilarska-Korowiec
„LATINO DANCE”
 
5.CLIS Dunajská Lužná
Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Marcela Ondrejková
Trener: Iveta Baloghová
„WHAT ABOUT US”
 
 
DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 16 LAT
 
1.LDA JUNIOR TEAM
Stowarzyszenie Love Dance Academy w Warszawie
Choreografia: Monika Sawicka
Trenerki: Monika Sawicka, Anna Cichocka
„LOVE”
 
2.FUKS Juniors Team
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Jacek Szczepankiewicz
Trener: Jacek Szczepankiewicz
„TRICKY DISCO”
 
3.Dance Studio Paa JUNIOR TEAM
Szczecińskie Stowarzyszenie Tańca Sportowego w Szczecinie
Choreografia: Paula Pilarska-Korowiec
Trener: Paula Pilarska-Korowiec
„DISCO POWER”
 
4.CLIS Dunajská Lužná
Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Marcela Ondrejková
Trener: Iveta Baloghová
„BLAH BLAH BLAH”
 
5.SHOCK DANCE Juniors Team
Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Shock Dance” w Szczecinie
Choreografia: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
Trenerzy: Andrzej Kuźnicki, Sylwia Staszak
„DEM BEATS”
 
 
INSCENIZACJA TANECZNA  DO 12 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1.MAŁA REAKTYWACJA
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trenerki: Ewa Rak, Monika Sabadasz
„DROGA DO MROWISKA”
 
2.FART Kids
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Przemysław Gizak, Justyna Szczap
Trenerzy: Justyna Szczap, Przemysław Gizak
„WARTOŚĆ CZASU”
 
3.AFERKA OCZKO
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: Izabela Gryko-Filipiak, SOFA Zosia Plewa, Małgorzata Makowska
Trener: Izabela Gryko-Filipiak
„W ZAMKNIĘCIU”
 
4.TĘCZOWE NUTKI
Miejski Dom Kulturyw Bielsku-Białej
Choreografia: Alicja Paleta
Trenerki: Aldona Hijacent-Paleta, Magdalena Koim, Alicja Paleta
„WIELKIE SPRZĄTANIE”
 
5.SZYK TWIST SP7 Szczecin
Klub Tańca „SZYK” Marzena Koszykowska w Szczecinie
Choreografia: Marzena Koszykowska
Trenerki: Marzena Koszykowska, Ewelina Gocłowska
„BŁĘKITNY ŻYWIOŁ”
 
6.CLIS Dunajská Lužná
Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Iveta Baloghová
Trener: Iveta Baloghová
„DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI”
 
7.Dance Studio Paa KIDS TEAM
Szczecińskie Stowarzyszenie Tańca Sportowego w Szczecinie
Choreografia: Paula Pilarska-Korowiec
Trener: Paula Pilarska-Korowiec
„PODWODNA KRAINA”
 
8.DanceArt
Tanzschule „DanceArt” w Berlinie (Niemcy)
Choreografia: Marina Khramova
Trener: Aleksandr Soldatkin
„HALLELUJA”
 
9.HAND to HAND Dzieci
Klub Sportowy HAND to HAND  w Warszawie
Choreografia: Lenka Brečková-Krčová
Trener: Jacek Sennewald
„SPOSÓB NA KOMARY”
 
10.CLIS Galanta
Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Iveta Baloghová
Trener: Iveta Baloghová
„LA LA LAND”
 
 
INSCENIZACJA TANECZNA  DO 16 LAT
(jazz, modern, contemporary, balet)
 
1.CODA 1
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreografia: Marta Merdzińska
Trener: Marta Merdzińska
„CAŁUN ZIMY”
 
2.KOLOR Dell’arte
Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia w Białymstoku
Choreografia: Olesia Sheremet
Trener: Olesia Sheremet
„WSPÓŁBRZMIENIE”
 
3.RYTMIX Konin Juniorzy 1
Studio Tańca „Rytmix” Wiesława Wolna w Golinie
Choreografia: Wiesława Wolna, Martyna Wolna, Jakub Jóźwiak
Trenerzy: Martyna Wolna, Jakub Jóźwiak
„SIŁA ŻYCIA”
 
4.KLEKS II
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” w Staszowie
Choreografia: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
Trenerzy: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
„W MOCY PIERŚCIENIA”
 
5.MAMI
Studio Tańca MK w Tarnowskich Górach
Choreografia: Marzena Kobryń
Trener: Marzena Kobryń
„DRUGIE DRZWI”
 
6.TRANS 1
Stowarzyszenie Przyjaciół i Zespołu Tanecznego „TRANS” w Skwierzynie
Choreografia: Anna Bubnowska
Trenerki: Anna Bubnowska, Katarzyna Piechowiak, Nadzieja Szczepaniak
„NIEPODLEGŁA”
 
7.ATOM MINI
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Sandra Rzeźniczak
Trener: Edyta Jerończuk
„WILLY WONKA”
 
8.SURPRIZ
Dom Kultury „Dominanta” w Odessie (Ukraina)
Choreografia: Tereza Fernandu Delfina
Trenerki: Olena Gulida, Tereza Fernandu Delfina
„ВЫБОР ЗА ТОБОЙ”
 
9.DanceArt
Tanzschule „DanceArt” w Berlinie (Niemcy)
Choreografia: Marina Khramova
Trener: Aleksandr Soldatkin
„CITY OF PEOPLE IN LOVE”
 
 
HIP HOP – oldschool hip hop, newschool hip hop, locking,
popping, bboyingdo 12 lat
 
1.POTWORAKI
Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach
Choreografia: Kinga Pleban
Trener: Kinga Pleban
„EVIL ELVES”
 
2.LUZIK
Kutnowski Dom Kultury w Kutnie
Choreografia: Sylwia Myzia
Trenerki: Sylwia Myzia, Joanna Gąsiorowska
„CRAZY DANCE”
 
3.NA DWA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: SOFA Zosia Plewa
Trener: SOFA Zosia Plewa
„TO THE MOON”
 
4.SZOK Dzieci
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
„MY STYLE”
 
5.NA RAZ
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: SOFA Zosia Plewa
Trener: SOFA Zosia Plewa
„ROSA”
 
6.CLIS Galanta
Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Miroslav „Spunkey” Balogh
Trenerzy: Iveta Baloghová, Miroslav „Spunkey” Balogh
„PLAY SOME OLD SCHOOL BEATS!”
 
 
HIP HOP – oldschool hip hop, newschool hip hop, locking,
popping, bboyingdo 16 lat
 
1.VSDS BOUNCE
Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe „VIGOR”, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
Choreografia: Magdalena Sokołowska
Trener: Magdalena Sokołowska
„END OF STORY”
 
2.DREAM TEAM KIDS
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Sylwia Piotrowska
Trenerki: Sylwia Piotrowska, Justyna Szczap
„STOP END GO”
 
3.HICIORKI
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: SOFA Zosia Plewa
Trener: SOFA Zosia Plewa
„BABY” (czyt. bejbi)
 
4.DREAM TEAM
Szkoła Tańca i Baletu „FART” Justyna Szczap w Koninie
Choreografia: Sylwia Piotrowska
Trenerki: Sylwia Piotrowska, Justyna Szczap
„BACK TO THE OLDSCHOOL”
 
5.SZOK Juniorzy
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak
Trener: Katarzyna Nowak
„TWO WORLDS”
 
6.SZOK Team
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Roma Odroniec
Trener: Roma Odroniec
 
7.CLIS Galanta
Kultúrna a umelecká agentúra Panoráma -Miloslavov(Slowacja)
Choreografia: Miroslav „Spunkey” Balogh
Trenerzy: Iveta Baloghová, Miroslav „Spunkey” Balogh
„UPROAR”
 
 
INSCENIZACJA STREET DANCE  DO 12 LAT
 
1.KOLOR Street Dzieci
Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia w Białymstoku
Choreografia: Katarzyna Daszuta
Trener: Katarzyna Daszuta
„PO MARZENIA”
 
2.PROMYCZKI
Osiedlowy Dom Kultury „Matecznik” w Rudzie Śląskiej
Choreografia: Magdalena Riedel
Trener: Magdalena Riedel
„IMPERIUM KONTRATAKUJE”
 
3.LEMONIADA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreografia: SOFA Zosia Plewa, Una Wabinski
Trenerzy: SOFA Zosia Plewa, Una Wabinski
„SAFARI”
 
4.ATOMIZER
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Małgorzata Makowska
Trenerki: Edyta Jerończuk, Małgorzata Makowska
„WHO RUN THE WORLD?”
 
 
INSCENIZACJA STREET DANCE  DO 16 LAT
 
1.KOLOR Street
Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia w Białymstoku
Choreografia: Katarzyna Daszuta
Trener: Katarzyna Daszuta
„PROCES GRUPOWY” (fragment)
 
2.MAŁY DETAL
Coco Dance Center w Brzegu
Choreografia: Dariusz Mrowiec
Trener: Dariusz Mrowiec
„GODS WHSIPER”
 
3.FLEX S STREET
Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki we Wrocławiu
Choreografia: Izabela Adamiec
Trener: Izabela Adamiec
„PERON 25 I PÓŁ”
 
4.SZOK Fresh Juniorzy
Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju
Choreografia: Katarzyna Nowak, Klaudia Krzywda
Trenerki: Katarzyna Nowak, Klaudia Krzywda
„TRIBUTE TO BEYONCE”
 
5.ATOM MINI
Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL” w Białymstoku
Choreografia: Edyta Jerończuk, Sandra Rzeźniczak
Trener: Edyta Jerończuk
„AFRO”