Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

A za kulisami...

- Festiwal jest super, atmosfera jest świetna, dobrze się bawimy! Podoba nam się, że jest tak kolorowo i wesoło – mówią młodzi uczestnicy 40. Festiwalu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zza kulis festiwalowych scen.
 

Na Festiwal do Konina przyjeżdżają młodzi zdolni wokaliści i tancerze z całej Polski i Europy. W tym roku są u nas reprezentanci 15 krajów. Do występu w Koninie przygotowują się od wielu miesięcy. To, co widzimy na scenie to efekt intensywnych treningów, często ciężkiej pracy, bez której nawet największy talent nie jest w stanie się rozwinąć. Co dzieje się za kulisami? Przygotowania do występu to makijaż, fryzura, strój, ostatnie ćwiczenia, ostatnie rady od instruktorów, rozśpiewanie, skupienie.

Dla uczestników występ na festiwalowych scenach jest oczywiście najważniejszy, ale to nie wszystko co oferuje młodym artystom spotkanie w Koninie. To przede wszystkim międzynarodowa integracja, to radość, uśmiech i świetna zabawa. To również nauka i możliwość obserwowania jak rozwijają się poszczególne zespoły, jakie nowe rozwiązania i pomysły wprowadzają instruktorzy.

Uczestnikom Festiwalu proponujemy również sporo atrakcji. Mogą chodzić na basen i kręgielnię w Obiekcie Sportowo-Rekreacyjnym Rondo, do Trampolandii, Fabryki Wrażeń, wyjechać na wycieczkę do Muzeum Okręgowego w Gosławicach. W czwartek wszyscy bawili się na koncercie Michała Szpaka, a w piątek będą uczestniczyć w ognisku i dyskotece nad jeziorem – to jest punkt programu ulubiony przez wielu młodych artystów.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony_WWW/festiwaldzieciecy.pl/components/com_igallery/views/category/tmpl/default_main.php on line 18

serv kdkkonin