Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Kolejność prób do sobotniego Koncertu Galowego

Próby przed Koncertem Galowym 40. MDFPiT w Koninie rozpoczną się w sobotę 8 czerwca o godz. 10.00. Próba sceny odbędzie się według publikowanego harmonogramu. Reżyser koncertu Mateusz Polit, przypomina, że każdy uczestnik oraz zespół wokalny i taneczny na próbę ma półtorej minuty.


1.            EWELINA STRZĄDAŁA  „ZUZIA LALKA NIEDUŻA”
2.            ATOM BZYK „EVERYBODY DANCE NOW”
3.            NA RAZ „ROSA”
4.            KASIA KACZYŃSKA ,,PRZETRWAMY HURAGANY”
5.            FLEX B „ABRAKADABRA”
6.            Dance Studio Paa KIDS TEAM „LATINO DANCE”
7.            PAULINA KNAPIK „PIOSENKA NA CZTERY KOPYTA I WIATR”
8.            MINI JOY SZCZECIN „CZAS NA PRANIE !”
9.            TĘCZOWE NUTKI „WIELKIE SPRZĄTANIE”
10.          LAURA BĄCZKIEWICZ „JESTEM KOTEM”
11.          SUPER GIRLS „LADIES SHOW”
12.          KEBERIOKŠT Junior „JOYFUL NOISE”
13.          FART Mini Kids „KOCIA POMOC”
14.          KOLOR Street Dzieci „PO MARZENIA”
15.          ZUZANANA STARZYŃSKA „FADED”
16.          POWIEM MAMIE „ELEGANCI”
17.          TĘCZOWE NUTKI „LAWINA”
18.          CLIS Dunajská Lužná „BLAH BLAH BLAH”
19.          MAMI „DRUGIE DRZWI”
20.          SZALONE „GDZIE TEN, KTÓRY POWIE MI”
21.          TRIUMF DANCE CLUB „PRZECZUCIE"
22.          SZOK Team
23.          FLEX S STREET„PERON 25 I PÓŁ"
24.          NA DWA „TO THE MOON”
25.          SHOCK DANCE Kids „ENERGY KIDS”
26.          AFERKA OCZKO „W ZAMKNIĘCIU”
27.          BAILA GIRLS „LATIN MIX”
28.          SZALONE MAŁOLATY „DZIECI ZIEMI”
29.          LEMONIADA „SAFARI”
30.          SUGAR KANE’S SCHOOL OF DANCE „LEAVE A LIGHT ON”
31.          Dance Studio Paa JUNIOR TEAM DISCO POWER
32.          SURPRIZ „ВЫБОР ЗА ТОБОЙ”
33.          KEBERIOKŠT Senior „WANNA BE HAPPY?”
34.          AFERA WAAC „TANGO”
35.          SZOK Juniorzy „TWO WORLDS”
36.          ATOM MINI „AFRO”
37.          CLIS Galanta „PLAY SOME OLD SCHOOL BEATS!”
38.          CLIS Dunajská Lužná „WHAT ABOUT US”
39.          CLIS Dunajská Lužná  „DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI”
40.          MBB „GLADIATOR”
41.          SZALONE MAŁOLATY „OJCIEC ABRAHAM”
42.          ATOMIZER „WHO RUN THE WORLD?”
43.          HAND to HAND Dzieci „CHICAGO”
44.          SHOCK DANCE Juniors Team „DEM BEATS”
45.          DanceArt „CITY OF PEOPLE IN LOVE”
46.          ASMki „BARBIE GIRL”
47.          MAMI „POD POWIERZCHNIĄ”
48.          HICIORKI „BABY”
49.          KOLOR Street „PROCES GRUPOWY”
50.          TRIUMF DANCE CLUB „KONFRONTACJA”