Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Zaczynamy 41. Festiwal!

Jak to: zaczynamy 41. Festiwal? Przecież dopiero zakończył się… Tak, tak, dopiero to znaczy kilka miesięcy temu a dzisiaj publikujemy regulamin już 41. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

 
Po zakończeniu jubileuszowego 40. Festiwalu od uczestników otrzymaliśmy wiele słów pełnych emocji. Za wszystkie serdeczności bardzo dziękujemy. Kolejny, 41. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca, odbędzie się 3-7 czerwca 2020 roku. Rozpoczynamy go od publikacji na naszej stronie festiwalowej nowego regulaminun - zakładka po lewej stronie REGULAMINY.
Są w nim zawarte wszystkie szczegóły, począwszy od dat, adresów, kategorii wokalnych i tanecznych, po sposób przesyłania koniecznych materiałów. Bardzo prosimy, szczególnie opiekunów i instruktorów, o dokładne przeczytanie regulaminu, zwłaszcza punktów dotyczących rejestracji uczestników.
 
Festiwal poprzedzą kwalifikacje. Od 2 grudnia rozpoczniemy rejestrację elektroniczną wokalistów, uczestników kwalifikacji „na żywo”, które zaplanowaliśmy na 5-8 marca przyszłego roku. Zarejestrować się będzie można po wejściu na specjalnie uruchomione zakładki na stronie www.festiwaldzieciecy.pl
 
Jeśli będziecie mieli pytania, prosimy kierować je do festiwalowego biura, którym kieruje Danuta Nowicka; adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (+48)63-211-31-30 w. 22 lub 29. Prosimy też o zaglądanie na www.festiwaldzieciecy.pl, gdzie zamieszczane są bieżące informacje festiwalowe.
 
Jak co roku na wszystkich uczestników 41. Festiwalu będziemy czekali z radością i ciekawością. Do zobaczenia.


 

serv kdkkonin