Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Kolejność przesłuchań wokalnych 5-8 marca

Ogólnopolskie Kwalifikacje Dzieci Śpiewających do 41. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie odbędą się od 5 do 8 marca tego roku w sali widowiskowej KDK. Jury w składzie: Beata Bednarz, Wojciech Myrczek, Jerzy Petersburski Jr., Paweł Zielak i Małgorzata Kazuś przesłucha 437 wokalistów, duetów i zespołów wokalnych. Poniżej lista przesłuchań.


UWAGA: Kolejność przesłuchań jest ostateczna.
Wokaliści z poszczególnych kategorii rejestrują się w dniu przesłuchań w biurze festiwalu na parterze KDK. Rejestracja musi zakończyć się przed rozpoczęciem przesłuchań podanych w programie szczegółowym kwalifikacji. Program kwalifikacji znajdziecie tutaj: https://bit.ly/39uN5OF
Do zobaczenia.
 

Czwartek
5 marca 2020 r.
 
Kategoria wiekowa:
12-13 lat
 
1. JULIA DERA (12 lat)
Ostrowskie Centrum Kultury w Ostrowie Wlkp.
 
2. MARTA LEWANDOWSKA (13 lat)
Stowarzyszenie „Aktywny Kowal” w Kowalu
 
3. KALINA TOMYSEK (12 lat)
Międzyrzecz
 
4. AMELIA GRZELACZYK (12 lat)
Talent Studio w Kaliszu
 
5. SANDRA MICHALAK (13 lat)
Zespół Szkół w Chociczy
 
6. SANDRA WAWER (13 lat)
Dom Kultury w Strzelnie
 
7. ALEKSANDRA OSTROWSKA (13 lat)
Yamaha - Szkoła Muzyczna w Kole
 
8. ZUZANNA IGNACZUK (13 lat)
Ośrodek Kultury w Swarzędzu
 
9. MARTYNA LEŚNIEWSKA (12 lat)
Miejski Dom Kultury w Czarnkowie
 
10. LENA NIEWIADA (13 lat)
Studio Piosenki przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Trzciance i Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance
 
11. KORNELIA PAWŁOWICZ (12 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
12. MARCELINA GRAJEK (13 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
13. MAJA ŻYLIŃSKA (12 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
 
14. MAJA BIERNAT (12 lat)
Kórnik
 
15. JULIA ŁĘGOSZEWSKA (12 lat)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzegorzewie
 
16. ALICJA GÓRZYŃSKA (13 lat)
Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi
 
17. BARTOSZ DYRDA (12 lat)
Zespół Szkół w Sulęcinku
 
18. AMELIA RUMIŃSKA (13 lat)
Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Czernikowie
 
19. ADAM SKALSKI (13 lat)
Studio Piosenki „Rezonans” przy Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze
 
20. AMELIA JAGIELSKA (13 lat)
Bydgoszcz
 
21. AXEL DROP (13 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
22. NADIA NOWACZYK (13 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
23. MARIA KOWALSKA (13 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
24. MARCELINA LITWIN (13 lat)
Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki w Warszawie
 
25. WIKTORIA PRZĘCZEK (13 lat)
Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej w Olsztynie
 
26. KAROLINA DAWID (13 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
27. OLIWIA ŚWIERKOWSKA (13 lat)
Pniewy
 
28. PAWEŁ SZYMAŃSKI (13 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim
 
29. ALICJA WOŹNIAK (13 lat)
Szkoła Podstawowa w Raciążku
 
30. CORNELIA ANDRZEJAK (13 lat)
Szkoła Muzyczno-Artystyczna FORTEPIANO w Stawiszynie
 
31. GABRYSIA MARSZAŁ (12 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
32. OLIWIA DŁUGOSZ (13 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Czerminie
 
33. KAMIL MARSZAŁ (12 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
34. MATYLDA JODDA (13 lat)
„Studio ESTI” Estera Naczk-Suska w Wałczu
 
35. ZUZANNA GRYGLAS (13 lat)
„Studio ESTI” Estera Naczk-Suska w Wałczu
 
36. ANNA ROZYNEK (13 lat)
Studio Piosenki – Klub Raszyn w Poznaniu
 
37. WIKTORIA KUCZYŃSKA (13 lat)
Zespół „Wesołe nutki” przy Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach
 
38. ZUZANNA JUSZCZAK (12 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
39. ANNA DANIELUK (13 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
40. MICHAŁ BORYS HRYCIUK (12 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
41. JULIA GŁUCHOWSKA (12 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
42. DOMINIKA GŁĄB (12 lat)
Wrocławska Pracownia Wokalna we Wrocławiu
 
43. HANNA PAWEŁCZYK (13 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach
 
44. NICOL MUSIELAK (13 lat)
Zielona Łąka
 
45. ALICJA CZYŻEWSKA (12 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
46. MILENA SZYMULA (12 lat)
ART - Akademia Rozwoju Talentów w Świdnicy
 
47. MAJA MAZUREK
Studio Artystyczne „KEstrella”  Wioleta Kowalczyk w Lublinie
 
48. NATALIA GRZEJSZCZYK (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
 
49. BARBARA ZAWROTNIAK (13 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
50. DIANA JANKOWSKA-GEORGIEV (13 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
 
51. JOANNA DOMURAD (12 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
52. MAJA ZIELIŃSKA (12 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
53. MARTA MAJCHRZAK (12 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzemesznie
 
54. SARA EGWU-JAMES (12 lat)
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach
 
55. MAYA ZYSKOWSKA (13 lat)
Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia „Partita” w Grajewie
 
Przerwa
c.d. 12-13 lat
 
56. ZUZANNA GOŁĘBIOWSKA (13 lat)
Szkoła Muzyczna T.Burton w Poznaniu
 
57.OLIWIA TRZEŚNIEWSKA (12 lat)
Studio Wokale Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
58. SWIETŁANA BOGUSKA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
59. OLIWIA STEFANOWSKA (13 lat)
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w Lubinie
 
60. BARBARA WEINKOPF (12 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
61. JULIA BIGIELIS (12 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
62. SEBASTIAN WALENTO (13 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
63. MARIKA BRDĘKIEWICZ (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
64. DUET: „Diamenty”
Swietłana Boguska i Marceli Józefowicz (13, 12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
65. TYTUS MAJEWSKI (12 lat)
Studio Wokale Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
66. JULIA BURZYŃSKA (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
67. MAJA KAŁĘKA (13 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
68. DUET: „Julia i Sebastian”
Julia Bigielis i Sebastian Walento (12, 13 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
69. LENA GRYCZEWSKA (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
70. STASIEK KUKULSKI (13 lat)
Vocal Studio - Piotr Markowski w Warszawie
 
71. DUET: Tytus Majewski i Alicja Czyżewska (12 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
72. MIRIAM ELBIN (12 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
73. LENA NAWROCKA (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
74. JULIA SKWIERCZYŃSKA (12 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
75. NATALIA PIEKIELNY (13 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
76. WIKTORIA GIZIŃSKA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
77. ZUZANNA PAPIEWSKA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
78. WIKTOR PINDEL (13 lat)
Studio Muzyczne „Katharsis” w Świdnicy
 
79. DUET: Amelia Bocian i Oliwia Trześniewska (12 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
80. SZYMON LUBICKI (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
81. MARTYNA GĄSAK (12 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
82. NIKOLA FIEDOR (12 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
83. ANTONI MARZEC (12 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
84. GABRIELA KALINOWSKA (13 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
85. MAJA MŁODZIŃSKA (13 lat)
Warszawa
 
86. AMELIA BOCIAN (12 lat)
Studio Wokale Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
87. KACPER KITA (13 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
88. NELA ZAWADZKA (13 lat)
Węgrów
 
89. POLA PIŁAT (13 lat)
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
 
90. GABRIELA PIOTROWSKA (12 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
91. MAJA ANTKOWIAK (12 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie
 
92. AMELIA ZIELKE (12 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
93. MICHALINA RYBACKA (12 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
94. JAKUB ROGALA (13 lat)
Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” w Puławach
 
95. NATALIA GIERASIMOW (12 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
96. ZUZANNA GÓRECKA (12 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
97. NATALIA KOSMOWSKA (13 lat)
Vocal Studio - Piotr Markowski w Puławach
 
98. ZUZANNA GAJOR (12 lat)
Studio Muzyki Rozrywkowej – Aneta Dąbska w Lublinie
 
99. GABRIELA LITYŃSKA (13 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
100. KARINA GRADOMSKA (13 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
101. OLIWIA KONIECZNA (12 lat)
Jasionów
 
102. MIKOŁAJ GAJOWY (13 lat)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie
 
103. MARTA WARDAK (12 lat)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie
 
104. LENA MARZEC (12 lat)
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury w Dzierżoniowie
 
105. VANESA IDALIA ORMAN-BORUCKA (12 lat)
Warszawa
 
106. WIKTORIA SERAFIN (12 lat)
 
107. SZYMON WYPYCH (13 lat)
Gorzkowice
 
 
Piątek
6 marca 2020 r.
 
Kategoria wiekowa:
9-11 lat
 
1. ALICJA LEŚNIEWSKA (10 lat)
Szkoła Podstawowa w Wichowie
 
2. ANNA MICHOŃ (11 lat)
Szkoła Podstawowa we Wleniu
 
3. SZYMON TOKARSKI (10 lat)
Ostrowskie Centrum Kultury w Ostrowie Wlkp.
 
4. ZOFIA DZIERGWA (10 lat)
Kępno
 
5. AURELIA RADECKA (11 lat)
Studio Artystyczne Banda Rabanda w Chorzowie
 
6. DAWID DZIEDZIC (10 lat)
Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie
 
7. MAJA PIETRZAK (11 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
8. HANIA FRYSIAK (10 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
9. MARTA FIBAKIEWICZ (9 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
10. SZYMON ŁUCZAK (10 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
11. NATASZA WIECHA (11 lat)
Studio Wokalne StolARTnia w Bąkowicach
 
12. ZUZANNA WADECKA (11 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
13. GABRYSIA ZALEWSKA (11 lat)
Warszawa
 
14. MARLENA MŁYŃSKA (10 lat)
Młodzieżowa Akademia Musicalowa we Wrocławiu
 
15. POLA GĄGAŁA (11 lat)
Szkoła Podstawowa nr 13 w Bełchatowie
 
16. HELENA ZALEWSKA (9 lat)
Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej w Olsztynie
 
17. ZUZANNA TALKOWSKA (11 lat)
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. O. Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu
 
18. LIDIA MACIASZCZYK (11 lat)
„Studio ESTI” Estera Naczk-Suska w Wałczu
 
19. NEL CYPS albo ZYPS (11 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
20. DOMINIKA RATKA (11 lat)
„Studio ESTI” Estera Naczk-Suska w Wałczu
 
21. LILIANNA LIGENZA (11 lat)
„Studio ESTI” Estera Naczk-Suska w Wałczu
 
22. JULIA KURNAL (10 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Czerminie
 
23. ANNA LASKOWSKA (11 lat)
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu
 
24. MAJA ZACHARSKA (10 lat)
„Studio ESTI” Estera Naczk-Suska w Wałczu
 
25. MARTA GOŁĘBIOWSKA (11 lat)
Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu
 
26. MARYSIA KURZYDLAK (9 lat)
Centrum Edukacji Artystycznej „MISS-ART” w Gałkowicach Starych
 
27. DUET: Anna Laskowska i Antonina Kraszewska (11, 10 lat)
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu
 
28. ANTONINA ZBYTNIEWSKA (9 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
29. ADA JAREK (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu
 
30. DOMINIK RAJMAN (9 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
31. MAJA GOLAŃSKA (10 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
32. HANNA CIEŚLAK (9 lat)
Studio My Voice Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
33. MILENA DYLA (10 lat)
Centrum Kultury w Sycowie
 
34. IZA KUBIAK (10 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
35. LAURA BOGUSKA (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
36. LILIANA RYDEL (11 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
37. HUBERT SARTANOWICZ (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
38. LENA OBUCHOWSKA (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
39. MAJA BUDZISZEWSKA (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
40. MICHALINA CEDRO (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
 
41. SANDRA GRABOWSKA (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
 
42. ANNA MALEWICZ (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
43. ZOFIA ANIOŁ (9 lat)
Szkoła Muzyczna w Kielcach
 
44. NADIA ROŻENTALSKA (11 lat)
Milejewo
 
45. LAURA WIERZBOWICZ (10 lat)
Samorządowe Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie
 
46. TOSIA KACZYŃSKA (11 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
47. ANIA LISIECKA (11 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
48. ZOSIA LISIECKA (11 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
49. PAWEŁ LUBICKI (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
50. LENA KLEMBALSKA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
51. JULIA CZAPIEWSKA (10 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
 
52. PAULA KŁOSIŃSKA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
 
53. HANNA KORCZYŃSKA (11 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
 
54. DUET: „Od A do Z”
Ania Lisiecka i Zosia Lisiecka (11 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
55. WIKTORIA WRÓBLEWICZ (11 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
 
56. BLANKA MIRECKA (10 lat)
Szkoła Dźwięków VOC w Białymstoku
 
57. ANTONINA MAŁECKA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
 
58. MAJA RZEPIELA (10 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
59. ANNA GAUTADOTTIR (11 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
60. MAJA PIECHOWIAK (10 lat)
Szkoła Muzyczna „Muzza” w Swarzędzu
 
61. ROKSANA WOJTKOWSKA (11 lat)
Nowy Dwór Gdański
 
62. ANNA MAJCHRZAK (9 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzemesznie
 
Przerwa
c.d. 9-11 lat
 
63. ANTONINA FALKOWSKA (11 lat)
Szkoła wokalna „Voice by Yush” w Ciechanowie
 
64. KAJA GRZELAK (11 lat)
Szkoła wokalna „Voice by Yush” w Ciechanowie
 
65. MARTA GOSTKOWSKA (11 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
66. MICHALINA MICHALAK (11 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
67. OLGA WIDLARZ (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
 
68. ADAM DZIENDZIOŁ (10 lat)
Dom Kultury „Koźle” w Kędzierzynie-Koźlu
 
69. HANNA SKWIERCZYŃSKA (10 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
70. ALEKSANDRA MICHALSKA (10 lat)
Spółdzielczy Ośrodek Kultury „Stokrotka” w Świeciu
 
71. WIKTORIA JANISZEWSKA (10 lat)
Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie
 
72. MALWINA LEBOK (9 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
73. ANTONINA MIRASZEWSKA (10 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
74. AURELIA KLASS (10 lat)
Szkoła Podstawowa w Śmiłowicach
 
75. LAURA NADOLNA (10 lat)
Koniński Dom Kultury w Koninie
 
76. ZUZANNA BURZYŃSKA (11 lat)
Prywatna Szkoła Śpiewu w Mogilnie
 
77. PATRYCJA KRUSZEWSKA (9 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy
 
78. NATASZA KOZAK (10 lat)
Sianożęty
 
79. KORNELIA SADOWSKA (10 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
80. MILENA LICZBIŃSKA (9 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Wilczynie
 
81. ANTEK ŁYSKAWA (11 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
82. ALEKSANDRA KOPIJ (9 lat)
Wrocław
 
83. LAURA BĄCZKIEWICZ (9 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
84. CARMEN KOSTAŃSKA (11 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
85. GABRIELA BARTNIK (9 lat)
Stowarzyszenie „Galiarda” w Poznaniu
 
86. ALICJA ZIELIŃSKA (9 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
87. HANNA WŁODARCZYK (11 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
 
88. JULIA WARDAK (10 lat)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie
 
89. MALWIAN FILIPCZAK (11 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
90. MAJA BIERNACKA (10 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
91. MALWINA TOMCZAK (10 lat)
Pomorskie Studio Artystyczne PULS w Gdańsku
 
92. JOANNA ŁUCZAK (10 lat)
Zespół Szkół SzkołaPodstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole w Kobylinie 

93. ZOFIA ŚCIEGIENNA (9 lat)
Piekoszów
 
94. PIOTR KLIMA (11 lat)
Katowice
 
95. KAROLINA RUBASZEK (10 lat)
Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu
 
96. JULIA STEFANOWSKA (10 lat)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 3 im. prof. Marii Zduniak we Wrocławiu
 
97. DIANA VIKTORIA CEL (11 lat)
Gminna Szkoła Muzyczna I stopnia w Trzebnicy
 
Przerwa
Kategoria wiekowa:
14-16 lat
 
1. KINGA LIS (15 lat)
Odolanowski Dom Kultury w Odolanowie
 
2. AMELIA CIESIELSKA (14 lat)
Szkoła Muzyczna T.Burton w Poznaniu
 
3. KARINA SKWARCZYŃSKA (14 lat)
Porąbka
 
4. ANNA ZARYCKA (15 lat)
Raczyce
 
5. JUSTYNA GALASZEWSKA (16 lat)
Sulejówek
 
6. KLAUDIA CHWASTEK (14 lat)
Studium Wokalne „Art Voice Studio” w Poznaniu
 
7. NATALIA AMBROSIEWICZ (16 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
8. WIKTORIA ZATORSKA (15 lat)
Voice Complete- Prywatna Szkoła Emisji Głosu Marta Jakubowska w Poznaniu
 
9. LAURA BUKALSKA (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Bydgoszczy
 
10. JULIA BLANK (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
11. KLAUDIA HEJMAN (16 lat)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
 
12. EWELINA JAŚNIAK (16 lat)
Poznań
 
13. NATALIA KŁOSIŃSKA (15 lat)
Bałucki Dom Kultury „LUTNIA” w Łodzi
 
14. JAKUB WALENDYKIEWICZ (16 lat)
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
15. AMELIA KACZMARCZYK (14 lat)
Vocalmania - Studium Wokalne Marceliny Woźnej w Józefowie
 
Przerwa
c.d. 14-16 lat
 
16. WIKTORIA MUSZYŃSKA (14 lat)
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wilkowicach
 
17. SONJA SADOWSKA (15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
18. KLAUDIA TOMCZYK (16 lat)
Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy
 
19. JULIA DROŻDŻYŃSKA (16 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach
 
20. IGA WOJTCZAK (15 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
21. EMILIA SENTKOWSKA (15 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
22. JULIA PŁOCHARCZYK (14 lat)
Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej w Olsztynie
 
23. SARA LOBNIG (14 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
24. SARA LEWANDOWSKA (16 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
25. DUET: Wiktoria i Julia
Wiktoria Serafin i Julia Blank (12, 15 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
 26. ZUZANNA DUDEK (14 lat)
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
27. WIKTORIA CELMER (16 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
28. WIKTORIA NIEDŹWIEDZIŃSKA (15 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
29. ALEKSANDRA ULKOWSKA (15 lat)
Centrum Kultury w Sycowie
 
30. ULA ZUBEK (16 lat)
Warszawa
 
31. ANIELA NOWACKA (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
32. NATALIA PRZEKORACKA (16 lat)
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach
 
33. AMELIA BAKALARZ (15 lat)
Janowski Ośrodek Kultury w Janowie Lubelskim
 
34. JUSTYNA WISŁA (14 lat)
Instytut Rozwoju Artystycznego w Żywcu
 
Sobota
7 marca 2020 r.
 
Kategoria wiekowa:
14-16 lat
 
35. MAŁGORZATA STOPCZYŃSKA (14 lat)
Warszawa
 
36. VANESSA SIWY (16 lat)
Krapkowicki Dom Kultury w Krapkowicach
 
37. JULIA BIŁEK (16 lat)
Czeladź
 
38. DUET: Kamila Tylek i Wiktoria Gnot (16, 15 lat)
Akademia Wokalna „Sound of Voice” w Krakowie
 
39. OLIWIA KRAWCZYK (14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
40. ZUZANNA PAŁASZEWSKA (16 lat)
Pomorskie Studio Artystyczne PULS w Gdańsku
 
41. ANTONI SZYDŁOWSKI (15 lat)
Kopalnia Talentów w Myślenicach
 
42. WERONIKA ZIEMLEWSKA (14 lat)
Pomorskie Studio Artystyczne PULS w Gdańsku
 
43. MARTYNA BĄKOWSKA (14 lat)
Pomorskie Studio Artystyczne PULS w Gdańsku
 
44. ROKSANA NOWOKUŃSKA (15 lat)
„Studio ESTI” Estera Naczk-Suska w Wałczu
 
45. ZOFIA TYMA (14 lat)
„Studio ESTI” Estera Naczk-Suska w Wałczu
 
46. LILA GRZESIAK (14 lat)
„Studio ESTI” Estera Naczk-Suska w Wałczu
 
47. DUET: Sonja Sadowska i Aniela Nowacka (15, 14 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
48. ALEKSANDRA PASTOR (15 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
49. MARTYNA JANEK (15 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
50. NADIA MIAZGA (15 lat)
„Studio ESTI” Estera Naczk-Suska w Wałczu
 
51. JULIANNA NOWOSAD (16 lat)
„Studio ESTI” Estera Naczk-Suska w Wałczu
 
52. KINGA BARWICKA (14 lat)
Szkoła Estradowa im. Anny German w Białymstoku, Państwowa Szkoła Muzyczna w Białymstoku
 
53. DIANA BĄCZKOWSKA (15 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
54. ZUZANNA RAJMAN (14 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
55. EMILIA PAUL (16 lat)
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu
 
56. KRYSTIAN GONTARZ (14 lat)
Szkoła Podstawowa nr 76 we Wrocławiu
 
57. AGATA KUBIAK (14 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
58. LAURA GOŁĘBIOWSKA (15 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
59. MIKOŁAJ PRZYBYLSKI (16 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
60. KINGA ŻELICHOWSKA (16 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
61. ANASTAZJA ADASZAK (14 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
62. MIKOŁAJ KURTAS (16 lat)
Studio My Voice  Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
63. KAMILA TYLEK (16 lat)
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
 
64. WERONIKA CYBULSKA (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
65. DARIA KOMOŃ (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
66. MICHALINA JÓZEFOWICZ (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
67. WIKTORIA MATEUSIAK (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
68. MARTYNA MARSZAŁEK (16 lat)
Poznań
 
69. WIKTORIA GNOT (15 lat)
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie
 
70. NATALIA KAWSZYN (16 lat)
Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Płocku
 
71. NADIA KAMECKA (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
72. ZOSIA ZELONKA (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
73. LAURA KAMECKA (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
74. NATALIA CZARNOTA (14 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy
 
75. WIKTORIA SMOLEŃSKA (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
76. JULIA GĄSKA (16 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy
 
77. DARIA DOMITRZ (15 lat)
XXXIV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa w Warszawie
 
78. ALEKSANDRA BRZUSZKIEWICZ (14 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
79. MAŁGORZATA PIETRYNIAK (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
80. DUET: Zosia Zelonka i Wiktoria Smoleńska (15, 16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
81. JULIA GALIN (16 lat)
Luboń
 
82. MICHALINA GRZYBOWSKA (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
 
83. TATIANA ZAWROTNIAK (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
84. MATEUSZ SUBOCZ (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
85. KAROLINA NAJDEK (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
86. ESTERA KMIECIK (16 lat)
School of Music w Łodzi
 
87. SONIA BILIŃSKA (15 lat)
Leszno
 
88. MACIEJ ANTOŃCZAK (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
89. ANNA KOWALEWSKA (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
90. DUET: Mateusz Subocz i Karolina Najdek (15 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
Przerwa
c.d. 14-16
 
91. WIKTORIA ROZENKO (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
92. ALEKSANDER KLEMBALSKI (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
93. MARCELINA FURMANIAK (14 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
94. SARA MAJCHRZAK (14 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
95. ZUZANNA POLAŃSKA (15 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
96. EWELINA WOŹNIAK (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
97. IDA SZEBLA (16 lat)
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
98. ZOFIA ANDRZEJCZAK (14 lat)
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
99. GABRIELA BORYS (14 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
100. WERONIKA JANAS (16 lat)
Tyrawa Wołoska
 
101. MARTYNA MAJCHRZAK (15 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
 
102. DUET: Maja Majchrzak i Miłosz Majchrzak (14, 13 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
 
103. ANNA JANULEK (15 lat)
Szkoła Podstawowa nr 12 w Jastrzębiu-Zdroju
 
104. DOMINIKA TYLKIE (16 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
105. FAUSTYNA GOERICK (14 lat)
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
106. DUET: Martyna Majchrzak i Nikodem Turkiewicz (15 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
 
107. LENA KACZOROWSKA (15 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
 
108. BARBARA STAUDT (15 lat)
Wolskie Centrum Kultury w Warszawie
 
109. MAYA WASSERMAN (16 lat)
Warszawa
 
110. NATALIIA BAGAIEVA (14 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
111. EMILIA NOWAK (14 lat)
Leszno
 
112. OLIWIA ZALEWSKA (16 lat)
Stowarzyszenie Centrum Edukacji Muzycznej K-Kwarta w Kędzierzynie-Koźlu
 
113. MACIEJ GOLIAN (14 lat)
Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie
 
114. MONIKA BOGDANOWICZ (16 lat)
Suwalski Ośrodek Kultury w Suwałkach
 
115. JULIA ROMAN (15 lat)
Szkoła Podstawowa w Gromniku
 
116. MARCEL PARUS (15 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
117. MICHALINA CHMIELEWSKA (15 lat)
Konin
 
118. JAN MAJEWSKI (16 lat)
Radom
 
119. AGNIESZKA LETNIOWSKA (15 lat)
Bielawa
 
120. WIKTORIA MIŁKOWSKA (16 lat)
Włocławek
 
121. IGA LEWANDOWSKA (16 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
122. WIKTORIA GRYLEWICZ (14 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
123. ARETA PAWLICKA (14 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
124. JULIA MOLICKA (15 lat)
Fundacja Centrum Sztuki Integracja w Lesznie
 
125. ALICJA KONIECZKA (16 lat)
Klub „Kopernik” w Inowrocławiu
 
126. KINGA WOŁOSZYN (14 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
 
127. WIKTORIA ROŻEK (14 lat)
Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzemesznie
 
128. MONIKA KUKAWKA (14 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
129. EMILIA RYCERZ (16 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
 
130. NATASZA KOPCZYŃSKA (14 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
131. JULIA GRADOMSKA (16 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
132. JULIA KURDZIEL (16 lat)
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
 
133. NIKOLA LEWANDOWSKA (16 lat)
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Kraśniku
 
134. WANESA ADAMSKA (15 lat)
Centrum Kultury w Chojnie
 
135. ALICJA ROSIAK (14 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
136. NATALIA KONIECZNA (15 lat)
Lednogóra
 
137. MARTYNA ĆWIK (16 lat)
Centrum Kultury 105 w Koszalinie
 
138. KACPER URBANIAK (14 lat)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy
 
139. ANGELIKA PILARSKA (15 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
140. KLAUDIA ŁACKA (15 lat)
Studio Kids ART. w Warszawie
 
Przerwa
c.d. 14-16
 
141. ADRIANNA WŁODARCZYK (15 lat)
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
 
142. ANNA GALICKA (16 lat)
Akademia Rozwoju Talentów w Świdnicy
 
143. ALEKSANDRA GRABOWSKA (16 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
 
144. GABRYSIA JELEŃ (16 lat)
Studio Kids ART. w Warszawie
 
145. ZUZA LIETZ (16 lat)
Studio Kids ART. w Warszawie
 
146. KINGA FIEBICH (15 lat)
Śrem
 
147. JULIA WIŚNIEWSKA (15 lat)
Santocko
 
148. MAGDA PAJĄK (14 lat)
Studio Kids ART. w Warszawie
 
149. OLA MAKOWSKA (14 lat)
Studio Kids ART. w Warszawie
 
150. IZABELLA DEPTA (16 lat)
Ostrołęckie Centrum Kultury - Klub ,,Oczko” w Ostrołęce
 
151. IZABELA PODGÓRSKA (15 lat)
Studio Kids ART. w Warszawie
 
152. MATYLDA SZKLARSKA (14 lat)
Miejskie Centrum Kultury, Studio Wokalne „Pandora” w Ostrowcu Świętokrzyskim
 
153. MARIA MILER (15 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
154. PIOTR ZIEMSKI (15 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
155. ZUZANNA SIECZKAREK (16 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
156. WIKTORIA DOŁŻONEK (14 lat)
Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych w Ostrowie Wlkp.
 
 
Niedziela
8 marca 2020 r.
Kategoria:
zespół wokalny do 12 lat
 
1. MAŁY RYTMOS
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach
 
2. MAŁE ASMki
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
3. MAŁA A VISTA
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
 
4. PAUZA
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu
 
5. ASMki
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
6. ETIUDA
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu
 
7. KAGATI
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
8. MAŁE DIAMENTY
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
9. Kwintet MY 5
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
 
10. FAMA CRAZY GIRLS
Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy
 
11. KROPKI
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
12. RABAN
Dom Kultury ,,Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
13. BAŁAGAN
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
14. SZALONE MAŁOLATY
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
15. MINI RUPAKI
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
 
Kategoria:
zespół wokalny  13-16 lat
 
1. KADENCJA
Pomorskie Studio Artystyczne PULS w Gdańsku
 
2. BECIAKI
Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
 
3. RYTMOS
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach
 
4. GANG P.S.A.
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
5. AJKI
Studio Piosenki „AJKI” w Ciechocinku
 
6. NOWE
Trele Morele Punkt Kultury w Warszawie
 
7. DIAMENTY
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
8. ARABESKA 2
Klub „Na Piętrze” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
 
9. ABRAKADABRA
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
10. SZALONE
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
11. INKOGNITO
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
12. HOKUS POKUS
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
13. SZALONE MAŁOLATY
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
14. LALALA
Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach
 
15. GRANDA
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
16. Trio „JEDYNECZKI”
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie
 
17. RUPAKI
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
 
18. SZALONE MAŁOLATY
Studio Artystyczne Katarzyny Panicz „Szalone i Szalone Małolaty” w Elblągu
 
19. FARCIARY
Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
 
Kategoria wiekowa:
do 8 lat
 
1. POLA KOWALCZYK (8 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
2. PAULINA KNAPIK (8 lat)
Studio Artystyczne Banda Rabanda w Chorzowie
 
3. HELENKA FRYSIAK (5 lat)
Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” w Koninie
 
4. ZOFIA DRAPIEWSKA (8 lat)
Studio Wokalne StolARTnia w Bąkowicach
 
5. JULIA KOPIJ (6 lat)
Wrocław
 
6. LENA OSTROWSKA (8 lat)
Spółdzielczy Ośrodek Kultury „Stokrotka” w Świeciu
 
7. MICHALINA PAWŁOWSKA (7 lat)
Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej w Olsztynie
 
8. WŁADYSŁAW GĄGAŁA
Przedszkole Samorządowe nr 5 w Bełchatowie
 
9. ROKSANA BOROŃSKA (6 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Czerminie
 
10. BARTŁOMIEJ CZUBAŁA (5 lat)
Artystyczne Przedszkole „Świat Bajek” w Gorzkowicach
 
11. MACIEJ KAROLCZAK (6 lat)
Artystyczne Przedszkole „Świat Bajek” w Gorzkowicach
 
12. KAROL CZUBAŁA (6 lat)
Artystyczne Przedszkole „Świat Bajek” w Gorzkowicach
 
13. HANNA KOPER (8 lat)
Szkoła Wokalna MusicalArt w Kaliszu
 
14. ADAM GÓRZYŃSKI (6 lat)
Studio Artystyczne MACIEJ w Zabrzu
 
15. OLIWIA GOLAŃSKA (6 lat)
Szkoła Musicalu „Erato”, Stowarzyszenie Artystyczne „Erato” im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
 
16. ZOFIA HELENA HRYCIUK (6 lat)
Studio My Voice Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
17. DOROTA BARTOSIK (7 lat)
Studio My Voice Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
18. Duet: „JULANT”
Julian Łojek, Antoni Łojek (5, 7 lat)
Artystyczne Przedszkole „Świat Bajek” w Gorzkowicach
 
19. LENA ANDRZEJEWSKA (8 lat)
Studio My Voice Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
20. ZUZANNA STASZAK (8 lat)
Studio My Voice Beata Michalak-Górna w Starym Mieście
 
21. ŁUCJA KACZMARCZYK (8 lat)
Elbląg
 
22. IDA RYDEL (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
 
23. KLAUDIA KALETA (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
 
24. AMELIA LEWANDOWSKA (8 lat)
Edukacja Artystyczna New Art w Toruniu
 
25. KASIA KACZYŃSKA (7 lat)
Dom Kultury „Orle Gniazdo” w Poznaniu
 
26. VICTORIA KONYS (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
27. WIKTORIA PLICHTA (8 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
 
28. MARIA HELENA WRĄBEL (5 lat)
Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
 
29. Duet: ZUZIA i HANIA
Zuzanna Jóźwiak, Hanna Frątczak (5, 4 lat)
Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
 
30. MAJA KMIECIAK (8 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
 
31. JULIA ŁECHTAŃSKA (7 lat)
Przedszkole Nr 2 w Koninie
 
32. KINGA ZIEMNIAK (6 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Kłodawie
 
33. NATALIA BIELAK (6 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
34. MICHALINA PECYNA (5 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
35. ALEKSANDRA ZIEMNIAK (8 lat)
Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
 
36. ZUZANNA GŁODEK (8 lat)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Oleśnicy
 
37. HANNA LUDKIEWICZ (8 lat)
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
 
38. HANNA SYTY (8 lat)
Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej „Akademia Dźwięku” w Stalowej Woli
 
39. LILIANNA MAŁEK (7 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
40. MARGOT OŻAREK-SZILKE (8 lat)
Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
 
41. LENA GRZELEWSKA (5 lat)
Studio Piosenki Estradowej HIT w Koninie
 
42. ALICJA BARTNIK (7 lat)
Stowarzyszenie „Galiarda” w Poznaniu
 
43. ANTONINA ŚWIĄTEK (8 lat)
Centrum Kultury „Muzyk” w Słupcy
 
Do zobaczenia.