Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Kwalifikacje w kategorii 14-16 lat

To trzeci, najdłuższy i pełen emocji dzień Ogólnopolskich Kwalifikacji Dzieci Śpiewających do 41. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Dziś w Konińskim Domu Kultury aż do późnego wieczora będą się prezentować najstarsi wokaliści.
 

Kategoria wiekowa 14-16 lat co roku jest najbardziej oblegana. Jurorzy ocenią ponad 150 prezentacji w tej kategorii. Poziom wykonań jest zróżnicowany, a na scenie można obejrzeć prawdziwy pokaz mody, co jest niezwykle ciekawe. Są więc suknie wieczorowe, małe czarne, niektóre wokalistki występują w szpilkach, inne w glanach, jeszcze inne boso. Jesteśmy pewni, że będzie to bardzo ciekawy dzień, który dostarczy wielu artystycznych wrażeń. Dziś warto przygotować się na niespodziewane zachwyty i mnóstwo pozytywnych emocji.

Niedziela (8 marca) będzie ostatnim dniem tegorocznych kwalifikacji. Na scenie KDK od godz. 9.00 będą się prezentować zespoły wokalne w dwóch kategoriach: do 12 lat oraz 13-16 lat. Następnie rozpoczną się przesłuchania w najmłodszej i najsłodszej kategorii do 8 lat.serv kdkkonin