Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Regulamin 42. MDFPiT w Koninie 2022

Oddajemy w Wasze ręce regulamin 42. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca. Zaglądajcie do poczty i sprawdzajcie maile. Regulamin pobierzecie również ze strony internetowej Festiwalu z zakładki REGULAMINY.
Znajdziecie tam także wersję ePUB.
 
Po dwóch latach Waszej nieobecności w Koninie, bardzo za Wami się stęskniliśmy i już nie możemy doczekać się spotkania. Za nami wszystkimi trudny czas. Udało się go przetrwać i mamy nadzieję, że w czerwcu 2022 roku spotkamy się w Koninie, by celebrować święto dziecięcej i młodzieżowej artystycznej twórczości.
W tym trudnym czasie otrzymaliśmy od Was dużo słów wsparcia, z których czerpaliśmy energię by móc przystąpić do organizacji kolejnego Festiwalu. Za wszystkie słowa wsparcia i uznania, bardzo Wam dziękujemy …

 

Drodzy Festiwalowicze 42. Edycja MDFPiT w Koninie rozpocznie się w marcu przesłuchaniami na żywo wokalistów. Także w marcu, jury taneczne, zdecyduje o tym, które spośród zgłoszonych duetów, formacji i zespołów, zatańczą w Koninie. Z wszystkimi Przyjaciółmi Festiwalu zobaczymy się w dniach 1-5 czerwca.

 

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w Festiwalu znajdziecie w regulaminie. Są w nim zawarte także informacje, począwszy od dat, kategorii wiekowych, po przesyłanie koniecznych do rejestracji materiałów. W sposób szczególny do zapoznania się z nim zachęcamy, instruktorów, opiekunów i rodziców.  

 

Jeżeli będziecie mieć pytania dotyczące uczestnictwa w Festiwalu, piszczcie do nas i dzwońcie.

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: +48 63 211 31 31 w. 22 i 29

 

 

Czekamy na Was w Koninie. Do zobaczenia
 

 
serv kdkkonin