Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

ulotnie Olka Klembalskiego

 
Takie wiadomości to miód na nasze serca. Olek Klembalski, uczestnik i laureat Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie nagrał singiel.
 
Premiera utworu ,,ulotnie" odbędzie się we czwartek 24 marca o północy. Olka posłuchacie we wszystkich serwisach streamingowych. Teledysk obejrzycie natomiast od godz. 17.00 na YouTube.
Olku gratulujemy i czekamy na premierę.
 
Oto co o swoim utworze mówi Olek.
 

- Wydanie własnej piosenki od zawsze było moim marzeniem i choć zajęło to trochę czasu bardzo się cieszę, że właśnie singlem ,,ulotnie” mogę zadebiutować na polskim rynku muzycznym w wieku 16 lat! Komponować próbowałem już jakiś czas temu, powstawały pewne melodie, pewien wstęp - wtedy nie wiedziałem, że kiedyś usłyszę go w moim pierwszym singlu! Ponieważ wszystko wziąłem we własne ręce potrzebowałem wsparcia w pisaniu i produkcji piosenki. Wtedy z pomocą przyszła moja dobra koleżanka Maya Wasserman, z którą napisałem muzykę i która zrobiła aranżację i wyprodukowała utwór. Gdyby nie ona, nie wiem, czy mógłbym teraz mówić o jakiejkolwiek piosence. Tekst specjalnie dla mnie napisała Aleksandra Potrykus, opowiedziałem jej o swoich planach, przeprowadziliśmy wiele rozmów, tak aby wszystko co chciałem przekazać znalazło się w piosence. Opowiada ona o ulotnych chwilach, momentach, które chcemy, aby trwały wiecznie. Niestety upływający czas nam na to nie pozwala. Chcemy zachować wspomnienia i zawarte znajomości jak najdłużej w naszej pamięci, ponieważ często mimo pojawiających się sporów, pamiętamy wspólnie przeżyte chwile. Myślę, że ten tekst ma bardzo uniwersalny charakter, taki, z którym odbiorcy mogą się utożsamiać. Jeśli chodzi o sam singiel, utrzymany jest on w dość poważnej stylistyce, chciałem, żeby był on zgodny ze mną i moim gustem muzycznym. Lubię taką podniosłą, a zarazem spokojną muzykę. Słychać w niej wiele instrumentów, a motyw przewodni to pianino i skrzypce. Nie chcę się ograniczać do jednego stylu muzycznego, a przy następnych utworach na pewno spróbuję czegoś innego. Jedno jest pewne, w każdy z nich włożę włożę całe swoje serce.

 

serv kdkkonin