Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

JURY taneczne 42. MDFPiT

Kochane tancerki, drodzy tancerze! W tym roku podczas przeglądu zespołów tanecznych 42. MDFPiT w Koninie, oceniać Was będzie wymagające jury.

 

Oto oni!

 

Katarzyna Migała – przewodnicząca

Polska

Choreograf teatralna i filmowa, pedagog, wykładowca tańca współczesnego i kompozycji. Założyciel Teatru Tańca DF, dla którego stworzyła ponad czterdzieści autorskich spektakli teatru tańca. Współpracuje z Zakładem Estetyki UJ w Krakowie, z Domem Norymberskim, Teatrem Grotowskiego, wykłada w Akademii Muzycznej w Łodzi.

 

Maciej Florek

Polska

Tancerz, choreograf. Zwycięzca I oraz juror IX polskiej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Twórca wielu prestiżowych projektów tanecznych i teatralnych w Polsce, Europie, Ameryce i Afryce. Występował i prowadził warsztaty w teatrach i przestrzeniach miejskich na czterech kontynentach. Współpracuje z wybitnymi twórcami teatrów tańca. Jest tancerzem i choreografem spektakli i koncertów, współtwórcą tanecznych show oraz wydarzeń teatralnych i plenerowych produkowanych dla telewizji i na potrzeby filmu.

 

Milena Jurczyk

Polska

Absolwentka Szkoły Baletowej w Gdańsku i Akademii Muzycznej w Warszawie. Konsultantka z zakresu techniki tańca klasycznego. Odznaczona za specjalny wkład w rozwój szkolnictwa artystycznego w Polsce przez Prezydenta Rzeczypospolitej oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Dita Hejnikova

Czechy

Trener, choreograf, założyciel Studia Tańca DIDEDance. Sędzia Czeskiej Organizacji Tańca, supervisor i przewodnicząca Międzynarodowej Organizacji Tańca w Czechach. 

 

Irena Bous

Ukraina

Prezydent Międzynarodowej Organizacji Tańca w Ukrainie. Arbiter i przewodnicząca Światowej Federacja Tańca Sportowego, Prezes Klubu Tańca Sportowego LIDER Lwów i Bousdanceclub w Kijowie. 

 

Jean Claude Marignale

Francja

Urodzony w Gwadelupie, francuski choreograf, tancerz i pedagog. Autor choreografii do francuskiej wersji Musicalu HAIR. Założyciel i dyrektor szkoły (TOUTENDANSE) oraz twórca autorskiego projektu JCM dance Project. Prowadzi zajęcia w Paryżu w Harmonic Studio i wielu innych szkołach. Uczestniczy również w międzynarodowych warsztatach tanecznych. Specjalizuje się m.in. w takich technikach jak modern jazz, salsa jazz, jazz rock, hip hop, afro jazz.

 

Dariusz Intrys – sekretarz

Polska

Tancerz, choreograf, absolwent Krakowskiej Szkoły Tańca im. Janiny Strzębosz. Choreograf zespołów tanecznych.

serv kdkkonin