Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Tworzą HITY!

 

Pamiętacie piosenkę ,,Kim jesteś” w wykonaniu Stasia Kukulskiego? Chcemy Wam ją przypomnieć z dwóch powodów. Po pierwsze, to cudowna piosenka o istocie własnej tożsamości w świecie, w którym tak trudno jest być sobą... Po drugie, Staś nagrał ją w 2020 roku w wytwórni Delphy Records, partnera MDFPiT w Koninie. Wyprodukowanie singla było nagrodą wytwórni na 40. MDFPiT w Koninie.

Podobnie będzie i w tym roku!

 

Delphy Records, spośród wszystkich wokalistów biorących udział w Festiwalu, wybierze solistę, duet lub zespół z którym wytwórnia ,,stworzy” kolejny HIT list przebojów!

Laureata nagrody poznamy podczas Koncertu Galowego, 4 czerwca.

Podczas przesłuchań konkursowych wokalistów 2 i 3 czerwca będzie mieli także okazją spotkać się z przecudnymi producentami.

Zapraszamy do stoiska Delphy Records do Domu Kultury Oskard.

 

To jeszcze kilka słów o wytwórni od nich samych:

Jesteśmy zgranym zespołem złożonym z kreatywnych i doświadczonych na rynku muzycznym osób, które nie wyobrażają sobie życia bez codziennego tworzenia i słuchania muzyki. W 2014 roku założyliśmy innowacyjny inkubator artystyczny Delphy Records, jedyną taką wytwórnię muzyczną w Polsce. Naszym celem było stworzenie miejsca przyjaznego początkującym, aspirującym wokalistom, którzy pragną odnaleźć się w tym skomplikowanym, muzycznym świecie, bez podpisywania trudnych do zrozumienia umów i kontraktów. Nasza ekipa stworzy dla Ciebie Twoją autorską piosenkę w najwyższej jakości, wyda ją na Spotify i Tidal, nakręci profesjonalny teledysk oraz pomoże Ci z promocją muzyki w mediach społecznościowych i tradycyjnych.

Zespół Delphy Records

 

KIM JESTEŚ

WYKONANIE: Stasiek Kukulski

TEKST: Dominika Szcześniak

KOMPOZYCJA: Stasiek Kukulski, Dominika Szcześniak, Patrick Multan

NAGRANIA STUDYJNE: Marcin Cisło / Studio Gagarin

PRODUKCJA WYKONAWCZA: Rafał Konieczny

MASTERING: Szymon Kurek / Spox Music Studio

OKŁADKA: Oliwia Fajdek

PROJECT MANAGER: Jakub Szulc

PRODUKCJA: Delphy Records 2020

serv kdkkonin