Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Kto zatańczy i zaśpiewa w gali

Dwudniowe eliminacje i finały wyłoniły laureatów 33. Edycji festiwalu – w tańcu i piosence. Jutro w amfiteatrze „Na skarpie” rozpoczną się próby z orkiestrą, reżyserem, które przygotują artystów do efektownego pokazu w czasie gali. Znamy już nazwy zespołów i wokalistów, którzy zaprezentują się podczas najważniejszego i najbardziej prestiżowego koncertu tej imprezy. Mamy też mały dreszczyk emocji i element zaskoczenia. Wymienione poniżej grupy, zespoły wokalne i soliści dopiero jutro, 2 czerwca dowiedzą się, jakie nagrody i jakie miejsca przyznali im ich jurorzy. Usłyszymy więc 6 zespołów wokalnych, 13 solistów i 34 zespoły tańca!

 

FESTIWAL PIOSENKI
 
SOLIŚCI

JULIA SOBIERAJ (9 lat)
reprezentująca Centrum Kultury 105 w Koszalinie
ALICJA JACIUBEK (6 lat)
reprezentująca Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
KINGA ŻELICHOWSKA (8 lat)
reprezentująca Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
ZUZANNA STOLAREK (11 lat)
reprezentujący/a  Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach                          
MARYSIA LEWANDOWSKA (11 lat)
reprezentująca Społeczne Ognisko Muzyczne w Koninie
PIOTR ZUBEK (11 lat) z Warszawy
EMILIA NIKIEL (10 lat)                                      
reprezentująca  Centrum Kultury w Sycowie
ALEKSANDRA GOLEC (13 lat)
reprezentująca  Zespół Szkół nr 14 w Gdyni
KAROLINA KAMIŃSKA (13 lat)
reprezentująca  Studio Piosenki „Beciaki” w Suwałkach
ZUZANNA ROSA (12 lat)
reprezentująca  Klub Osiedlowy „Wola Duchacka” w Krakowie
EMILIA HAMERLIK (16 lat)
reprezentująca  Studio Piosenki Tańca FART w Bielawie
AGATA WILANT (15 lat)
reprezentująca  Trzcianecki Dom Kultury w Trzciance
MAJA GAWŁOWSKA (15 lat)
reprezentująca  Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wlkp.

ZESPOŁY WOKALNE

„DO RE MI” z Ungheni (Mołdawia)
„BUZIAKI”
reprezentujące Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
„FANTAZJA”
reprezentująca Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
„GRANDA”
reprezentująca Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
THE SONG STUDIO „KEBERIOKST”
reprezentujące Centrum Młodzieży – Klaipeda (Litwa)
„RYTMOS”
reprezentujący Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach  
 
 
 
FESTIWAL TAŃCA
 
SHOW DANCE DO 11 LAT
 
Студия Танца „ДЕТСТВО”
Briańsk (Rosja)
Choreograf: Сергей Леонтьев, Instruktor: Вероника Форостенко
„ЛАСТОЧКИ”
 
Studio Tańca „FART III”
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
Choreograf: Justyna Szczap-Morkowska
Instruktor: Justyna Szczap-Morkowska, Iwona Ratajczak
„POWIEW JESIENI”
 
AFERKA
Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
Choreograf: Izabela Filipiak
Instruktor: Izabela Filipiak
„BITWA W OGRODZIE”
 
 
SHOW DANCE  12-15 LAT
 
KOLOR
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych K. M. Garbacik w Białymstoku
Choreograf: Klaudia Nierodzik
Instruktor: Klaudia Nierodzik
„BLUSZCZ”
 
KLEKS A
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych "Kleks" w Staszowie
Choreograf: Małgorzata Szmyrgała, Jan Szmyrgała
Instruktor: Małgorzata Szmyrgała
„WIKINGOWIE”
 
RYTMIX 2A
Studio Tańca „Rytmix” w Koninie
Choreograf: Wiesława Wolna, Instruktor: Wiesława Wolna
„NIETOLERANCJA”
 
ЮНОСТЬ
Briańsk (Rosja)
Choreograf: Сергей Новиков
Instruktor: Сергей Пастушенко      
Kierownik: Елена Адарченко
„СИЯНИЕ ДУШИ”
 
 
SHOW DANCE 16-19 LAT
 
Studio Tańca „REMIX”
Stowarzyszenie Przyjaciół Studia Tańca „Remix” w Skwierzynie
Choreograf: Wioletta Robak-Gabarkiewicz
Instruktor: Wioletta Robak-Gabarkiewicz
„BOGOWIE I HEROSI”
 
ATOM
Uczniowski Klub Sportowy "Hubal" w Białymstoku
Choreograf: Edyta Jerończuk
Instruktor: Edyta Jerończuk
„TCHNIENIE”
 
RYTMIX 1A
Studio Tańca „Rytmix” w Koninie
Choreograf: Wiesława Wolna
Instruktor: Martyna Wolna
„ŚWIĘTO WIOSNY”
 

TANIEC TOWARZYSKI
 
MBB
Centrum Edukacji Bartoń w Warszawie
Choreograf: Szymon Gniadkowski, Michał Bartoń, Instruktor: Michał Bartoń
„SZALONE LATA 60-te”
 
MBB Kids
Centrum Edukacji Bartoń w Warszawie
Choreograf: Michał Bartoń, Beata Bartoń, Instruktor: Michał Bartoń, Beata Bartoń
„TANECZNYM KROKIEM W BAJEK ŚWIAT”
 
FLESZ
Szkoła Tańca „ASTRA” w Oświęcimiu
Choreograf: Wioletta Kowalczyk, Instruktor: Wioletta Kowalczyk
„LATINO CONTIGO”
 

DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE DO 11 LAT
 
ATOM KIDS
Uczniowski Klub Sportowy "Hubal" w Białymstoku
Choreograf: Edyta Jerończuk
Instruktor: Edyta Jerończuk
„ZWARIOWANA FILHARMONIA”
 
PARADISE
Dom Kultury w Karsinie
Choreograf: Iwona Laska
Instruktor: Iwona Laska, Alicja Miloch
„SŁONECZNY ŚWIAT”

SHOCK DANCE Kids
Studio Tańca „Shock Dance” w Szczecinie
Choreograf: Marta i Andrzej Kuźniccy
Instruktor: Marta i Andrzej Kuźniccy
„POWER DANCE”
 
DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE 12 - 16 LAT
 
SHOCK DANCE Juniors Team
Studio Tańca „Shock Dance” w Szczecinie
Choreograf: Marta i Andrzej Kuźniccy
Instruktor: Marta i Andrzej Kuźniccy
„BURLESQUE DANCE”
 
PARADISE
Dom Kultury w Karsinie
Choreograf: Iwona Laska
Instruktor: Iwona Laska, Alicja Miloch
„VOGUE”
 
FUKS I
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreograf: Jacek Szczepankiewicz, Joanna Łęcka
Instruktor: Jacek Szczepankiewicz, Joanna Łęcka
„SILVER STARS - mix 2012”
 
 
HIP HOP, BREAK DANCE, ELECTRIC BOOGIE, FUNKY DO 11 LAT
 
KOLOR
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych K. M. Garbacik w Białymstoku
Choreograf: Anna Sawicka
Instruktor: Anna Sawicka
„IN BLACK”
 
SZOK- dzieci
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jastrzębiu Zdroju
Choreograf: Katarzyna Nowak
Instruktor: Katarzyna Nowak
„NA POLIGONIE”
 
RELIESE Team Dzieci
Duet - Studio Tańca Edukacji i Usług w Warszawie
Choreograf: Darek Bujnowski, Instruktor: Darek Bujnowski
„BAUNCE”
 

HIP HOP, BREAK DANCE, ELECTRIC BOOGIE, FUNKY 12-15 LAT
 
KOLOR
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych K. M. Garbacik w Białymstoku
Choreograf: Anna Sawicka, Instruktor: Anna Sawicka
„MAGIC BALL”
 
SZOK- juniorzy
Zespół Szkół nr 5 w Jastrzębiu Zdroju
Choreograf: Katarzyna Nowak, Instruktor: Katarzyna Nowak
„TRANSFORMDANCE”
 
CLIS
Kultúrna Agentúra PANORÁMA – Dolna Streda (Słowacja)
Choreograf: Miroslav Balogh
Instruktor: Miroslav Balogh, Iveta Baloghová
„Y’ALL DON’T WANT IT”
 
 
HIP HOP, BREAK DANCE, ELECTRIC BOOGIE, FUNKY 16-19 LAT
 
GIRL-S-QUAD
Studio Tańca „Trans” w Zielonej Górze
Choreograf: Agnieszka Miś, Instruktor: Agnieszka Miś
„MY”
 
VSDS YO MAMA
Klub Wojskowy w Kołobrzegu
Choreograf: Paulina Gil
Instruktor: Paulina Gil
„VSDS THUGS”
 
FROM THE TOP CREW
Koniński Dom Kultury w Koninie
Choreograf: Sylwia Michalak
Instruktor: Sylwia Michalak
„ROCK THE BASS”
 
 
ETIUDA TANECZNA
 
RYTMIX 2A
Studio Tańca „Rytmix” w Koninie
Choreograf: Wiesława Wolna
Instruktor: Martyna Wolna
„FERGIE”
 
RELIESE Team Juniorzy
Duet - Studio Tańca Edukacji i Usług w Warszawie
Choreograf: Katarzyna Kubalska
Instruktor: Katarzyna Kubalska
„SIEROCINIEC”
 
АЛЛЕГРО
Czerniowce (Ukraina)
Choreograf: Марчак Анна
Instruktor: Марчак Светлана
„SERCE RADUJE SIĘ I BOLI”
 
 
INNE PROPOZYCJE TANECZNE DO 16 LAT
 
КАРНАВАЛ
Czerniowce (Ukraina)
Choreograf: Абрамович Юрий
Instruktor: Пискарёва Оксана, Галочкина Наталия
„BREATHING OF MUSIC”
 
ЮНОСТЬ
Briańsk (Rosja)
Choreograf: Сергей Пастушенко
Instruktor: Елена Ткачёва
Kierownik: Елена Адарченко
„ПЕСНЬ О СОЛДАТЕ”
 
CLIS
Kultúrna Agentúra PANORÁMA – Dolna Streda (Słowacja)
Choreograf: Iveta Baloghová
Instruktor: Iveta Baloghová, Miroslav Balogh
„LOST IN STATUSES”