Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Regulamin 43. MDFPiT już gotowy

Kochani Młodzi Artyści! Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem 43. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca. Regulamin pobierzecie z zakładki po lewej stronie: REGULAMINY.

 

Na przełomie maja i czerwca 2023 roku spotkamy się wszyscy w Koninie, by celebrować międzynarodowe święto dziecięcej i młodzieżowej twórczości artystycznej.

 

Drodzy Festiwalowicze, 43. edycja MDFPiT w Koninie rozpocznie się w marcu kwalifikacjami wokalistów. W kwietniu, jury taneczne, zdecyduje o tym, które spośród zgłoszonych, formacji i zespołów, zatańczą w Koninie. Z wszystkimi Przyjaciółmi Festiwalu zobaczymy się 31 maja.

 

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w Festiwalu znajdziecie w regulaminie. Są w nim zawarte informacje dotyczące dat, kategorii wiekowych, czy przesłania koniecznych do rejestracji materiałów. W sposób szczególny do zapoznania się z nim zachęcamy, instruktorów, opiekunów i rodziców.

 

Jeżeli będziecie mieć Państwo pytania dotyczące uczestnictwa w Festiwalu, piszczcie do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Bramki rejestracyjne ruszą na stronie festiwaldzieciecy.pl 1 grudnia. Wokaliści mogą się zgłaszać do 10 lutego, tancerze do 31 marca.

 

Do zobaczenia.

serv kdkkonin