Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Grand Prix 44. MDFPiT Konin 2024

 

Duet wokalny Two Voices oraz zespół taneczny Lemono 4 otrzymały Grand Prix 44. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Gratulujemy!

 

 

 

Grand Prix w konkursie tanecznym, jury Festiwalu przyznało dwójce młodych utalentowanych ludzi, którzy tworzą duet Two Voices.

Nagrodę SAWP Stowarzyszenie Artystów Wykonawców odebrali  Polina Babii i Denys Hryshchuk. Artyści reprezentują Słowację i Ukrainę. Nagrodę w imieniu SAWP wręczył laureatom Robert Glapa, dyrektor Konińskiego Domu Kultury.

Na MDFPiT w Koninie Polina i Denys wykonali utwór ,,Shallow”. Ich instruktorkami są Lenka Pailikova i Viktoria Venediktova

 

Grand Prix w konkursie tanecznym trafiło do tancerzy z Warszawy. Laur 44. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie otrzymała formacja

Lemono 4 z Lemono Dance Center z Warszawy. Jury narodziło tancerzy za choreografię „Widownia”. Instruktorem zespołu jest Klara Twardowska. Podczas konkursu tanecznego zespół Lemono 4 występował w kategorii Etiuda Taneczna do 16 lat. Nagrodę wręczył Piotr Korytkowski, Prezydent Miasta Konina.

 

Gratulujemy i życzymy Wam samych sukcesów!

 

 

serv kdkkonin