Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Tomasz zastąpi Tomasza

Tomasz Kammel, dziennikarz i prezenter telewizyjny, poprowadzi galę 34. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Tomasz Kammel zastąpi Tomasza Karolaka, który zrezygnował z prowadzenia gali.


Tomasz Kammel od 1997 jest związany jest z Telewizją Polską ( z kilkumiesięczną przerwą na przełomie lat 2007-2008); pracę w TVP rozpoczął od przygotowywania i współprowadzenia z Karoliną Korwin-Piotrowską magazyn filmowy „Filmidło”. Później był gospodarzem wielu show TVP1. TVP pożegnała się z nim po raz kolejny w maju 2009 roku. Jesienią 2010 roku wraz z Mariuszem Kałamagą prowadził w Telewizji Polsat program „Zabij mnie śmiechem”, w marcu 2011 roku powrócić do TVP2 i poprowadzi
„Pytanie na śniadanie”. W tym roku w tej stacji prowadził, wraz Mariką, drugą edycję show „The Voice of Poland”. W międzyczasie Tomasz Kammel prowadzi (od 2011 r.) w Radiu Złote Przeboje program „Kammel Show”. Ważna częścią jego działalności jest bycie wykładowcą metodyki dziennikarstwa telewizyjnego oraz autoprezentacji i wystąpień publicznych w Instytucie Dziennikarstwa Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. Jest także autorem książki „Jak występować...Nie tylko w telewizji” oraz współautorem (z Piotrem Kraśko i Robertem Kroolem) „Dyskretny urok wystąpień publicznych”.


foto: www.tomaszkammel.pl


Kammel jest także znany z prowadzenia bardzo wielu największych imprez festiwalowych, m.in. Festiwal Jedynki, Sopot Festival i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Jest też twórcą kampanii medialnej „Zwolnij. Szkoda życia” organizowanej przez Program 1 TVP i Stowarzyszenie Misie Ratują Dzieci.

serv kdkkonin