Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Choreograf publiczności

Jeśli każdy zespół taneczny posiada choreografa, to czy publiczność festiwalowej gali też potrzebuje choreografa? W tę rolę w tym roku wcieli się Michał Zawadka, dziennikarz, konferansjer, lektor, tancerz.


Michał Zawadka ze sceną związany od 1999 roku jako aktor musicalowy, tancerz, mim i akrobata. Główne produkcje teatralne to „Fairy Queen”, „Dancing”, „Wozzeck”, „Władza”, „Dama Pikowa”, „Opętaniec”, „Azzuro – piosenki Paolo Conte”, „Otello”, „Miss Sajgon”, „Piotruś Pan” i musical „Metro”, w którym występuje do dziś.
Zawodowo także kaskader filmowy, artysta estradowy i telewizyjny. Występował w obsadzie aktorskiej serialu „Czas honoru” („Oddział do zadań specjalnych”, 29 odc.), wykonywał też ewolucje kaskaderskie w filmach „Wenecja” i „Sprawiedliwi”. Przez ponad dziesięć lat trenował sztuki walki. Jego hobby są retoryka i sztuka słowa, wspinaczka i osiąganie założonych celów. Podpisuje się pod słowami Einstein'a że „wyobraźnia jest wszystkim, pokazuje jakie atrakcje czekają nas w życiu”. Pasją stepowania i rytmu zarażony nieuleczalnie około dziesięciu lat temu. (informacja za: www.peyotl.pl/tahe-prisoners/160-micha-zawadkai www.filmpolski.pl).Foto: Agencja Aktorska GUDEJKO 
serv kdkkonin