Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

System rejestracji dla wokalistów ruszył

Soliści, duety i zespoły wokalne mogą rejestrować się już do Ogólnopolskich Kwalifikacji Dzieci Śpiewających 42. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Bramka w systemie rejestracyjnym jest już aktywna. Termin zgłoszeń upływa 25 stycznia o północy.

 

Opiekunowie, rodzice lub instruktorzy rejestrujący swoich podopiecznych w Systemie Rejestracji Uczestników logują się tutaj REJESTRACJA

 

W zakładce REJESTRACJA, umieszczonej po lewej stronie ekranu, zgłaszacie państwo uczestników przesłuchań. By sprawnie przejść przez proces rejestracji prosimy przygotować następujące dane: nazwisko i imię uczestnika, rok urodzenia, nazwiska i imiona autorów tekstu i piosenki, długość utworu oraz półplayback i playback w formacie mp3. Prosimy także dołączyć link do materiału video z zarejestrowanym występem. System rejestracji wymaga również podania danych opiekunów uczestnika.

 

Przypomnijmy, że Ogólnopolskie Kwalifikacje Dzieci Śpiewających odbędą się w Konińskim Domu Kultury od 3 do 6 marca. Z powodu wciąż panującej pandemii Organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia Kwalifikacji na podstawie nadesłanego materiału.

Szczegóły dotyczące przesłuchań na żywo otrzymacie państwo na maila.

 

UWAGA: zanim przystąpicie do rejestracji, przeczytajcie uważniej Regulamin 42. MDFPiT w Koninie.

Do zobaczenia w Koninie.

serv kdkkonin