Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Termin zgłoszeń wokalistów przedłużony do 31 stycznia

Biuro organizacyjne Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie na prośbę wokalistów i instruktorów informuje o przedłużeniu terminu zgłaszania wokalistów do Ogólnopolskich Kwalifikacji Dzieci Śpiewających. Termin rejestracji uczestników przesunięto do 31 stycznia do północy.

Przypominamy o dołączeniu do zgłoszenia plików: playback, półplayback i link do wideo.

W związku z pytaniami dotyczącymi wprowadzonemu przez organizatora wymogu dołączenia do zgłoszeń pliku wideo, chcielibyśmy poinformować państwa, że decyzja ta zapadła w związku z coraz większą liczbą zachorowań na COVID-19.

Ministerstwo Zdrowia w każdej chwili może zmienić zasady dotyczące obostrzeń, co może skutkować ,,nagłą” decyzją o przeprowadzeniu Kwalifikacji online.

Organizator Festiwalu zdeterminowany jest jednak, aby Kwalifikacje odbyły się na żywo. W sytuacji rozwoju epidemii, zdarzyć się jednak może, że zgłoszony wokalista z przyczyn od niego niezależnych (udokumentowana kwarantanna, izolacja, choroba)  nie będzie mógł wziąć udziału w przesłuchaniach. Dołączony do karty zgłoszenia plik wideo daje możliwość przesłuchania wokalisty bez jego udziału w Kwalifikacjach.

Jak podkreśla Organizator Festiwalu, to jedyny sprawiedliwy sposób na to by Kwalifikacje przeprowadzić bez szkody dla wokalistów.

W przypadku problemów technicznych związanych z plikami wideo, należy kontaktować się z szefem technicznym KDK Ryszardem Wojdakiem

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 603 813 426

serv kdkkonin