Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

TANCERZE - czekamy na Wasze zgłoszenia

Choreografie gotowe, kostiumy uszyte, humor dopisuje? Jeśli tak – to jesteście gotowi do nagrań układu i zgłoszenia się do uczestnictwa w 42. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Na zgłoszenia zespołów tanecznych czekamy do 17 marca 2022 do północy.

 Poniżej kilka podpowiedzi, zanim przystąpicie do rejestracji:

- Każdy uczestnik Festiwalu może być członkiem tylko jednego zespołu.

- Zespół może wystąpić maksymalnie w dwóch kategoriach. W takim przypadku w skład zespołu, w każdej z kategorii, wchodzą te same osoby. UWAGA: minimalna liczba członków zespołu tanecznego to 8 osób.

- Karta zgłoszenia dostępna tutaj https://icf.kdk.konin.pl/

- Do karty zgłoszenia dołączamy: link do video – mp4 programu tanecznego wraz z niezbędnymi opisami  oraz plik muzyczny (podkład) do układów tanecznych w formacie mp3 320 kb/s lub wav w maksymalnie najlepszej, studyjnej jakości, wraz z niezbędnymi opisami.

- Każdy prezentowany program zespołu zgłaszanego w danej kategorii musi być zarejestrowany na oddzielnym pliku. Czas nagrania musi być zgodny z czasem programu zgłoszonego w danej kategorii.

- Opis pliku powinien zawierać: nazwę zespołu, kategorię tańca, kategorię wiekową.

Jury taneczne Festiwalu nadesłany materiał obejrzy 12 kwietnia. Informację o zakwalifikowaniu się do 42. MDFPiT w Koninie, zespoły otrzymają pisemnie na adres mail wskazany w rejestracji.

Powodzenia.

serv kdkkonin