Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Biuro organizacyjne zaprasza

 

Biuro organizacyjne 42. MDFPiT w Koninie pozostaje do Waszej dyspozycji każdego festiwalowego dnia. Zwracajcie się do nas z każdym pytaniem i problemem. Pamiętajcie, że zawsze znajdziemy na nie odpowiedzi i rozwiązania.


1 czerwca zaczynamy pracę o godz. 9.00. Tego dnia, po przyjeździe do Konina, zgłaszajcie się w biurze, by potwierdzić wasz pobyt. Tego dnia, zarówno dla wokalistów jak i tancerzy zaplanowano próby.

Próby 1 czerwca.

Wokaliści: DK Oskard, Al. 1 Maja 7a
od 10.00 do 13.00 próby wokalistów do 8 lat oraz zespołów wokalnych
od 13.00 do 22.00 próby wokalistów z orkiestrą


Zespoły taneczne: KDK, plac Niepodległości 1
od 9.00 do 22.00
UWAGA: kolejność prób, według zapisów u inspicjentów.
1 czerwca, opiekunów i instruktorów, zapraszamy na spotkanie organizacyjne. To odbędzie się o godz. 19.30 w KDK.

2 i 3 czerwca biuro festiwalu czynne jest od godz. 9.00. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godz. 9.40.


Oficjalne rozpoczęcie 42. MDFPiT odbędzie się 2 czerwca o godz. 9.00 na skwerze przy fontannie przed KDK. 2 czerwca, we czwartek, zapraszamy także na koncert Festiwal dla miasta. Gościem będzie BRYSKA. Start o godz. 20.30.


3 czerwca w finałach w DK Oskrad oraz KDK zaśpiewają i zatańczą, wyłonieni przez jury wokaliści i tancerze. Listę nominowanych do piątkowych finałów poznamy we czwartek, 2 czerwca, około godz. 21.00 – 22.00. Lista opublikowana zostanie na stronie festiwaldzieciecy.pl


4 czerwca odbędzie się Koncert Galowy. Poprzedzi go korowód uczestników (start o godz. 17.00 sprzed KDK) oraz wręczenie wyróżnień i aplauzów (początek o godz. 18.00).


Koncert Galowy odbędzie się na placu Wolności, konińskiej Starówce.

Zatańczą i zaśpiewają w nim z najlepsi z najlepszych. Listę wokalistów i tancerzy, z którymi spotkamy się na Koncercie Galowym, poznamy w piątek, 3 czerwca, około godz. 21.00. Lista zostanie także opublikowana na festiwalowej stronie. Tam także znajdziecie kolejność prób przed koncertem. Próby rozpoczną się 4 czerwca na placu Wolności o godz. 10.00.


Chcemy wspólnie z Wami być podczas ogłoszenia listy tancerzy i wokalistów, którzy zaprezentują się w sobotniej ,,galówce”. Dlatego w piątek, 3 czerwca, zapraszamy Was na ognisko. Spotykamy się o godz. 19.00 na plaży w Ślesinie. Uwaga: dojazd we własnym zakresie. Opiekę nad uczestnikami sprawują instruktorzy i opiekunowie.


Koncert Galowy transmitowany będzie na stronie wp.pl.
Zapraszamy więc wszystkie osoby, które tego dnia nie będą mogły na żywo uczestniczyć w naszym wydarzeniu, na streaming.
Bilety na Koncert Galowy można kupić w kasie KDK.

 

W razie pytań dzwońcie do nas 63/211 31 33 w. 29

serv kdkkonin