Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

SARA Gratulujemy!

 

Występ Sary James, nastolatki z Polski w ,,America's Got Talent" zauważyły media na całym świecie, zauważamy także i My. Ta piękna i utalentowana 14-latka spod Słubic, oprócz tego, że zwyciężyła w ,,The Voice of Poland" i zdobyła drugie miejsca w konkursie Eurowizji Junior, była także uczestniczką konkursu wokalnego Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.


W jubileuszowym, 40. Festiwalu, zaśpiewała piosenkę ,,Meluzyna”. I choć nie zdobyła wtedy nagrody, została zauważona jako solista. Zresztą jak i pozostali wokaliści w kategorii wiekowej 11-12 lat.

 

W podsumowaniu konkursu jurorzy napisali: „Tegoroczni młodzi wokaliści dostarczyli jurorom sporo dylematów i zagwozdek wynikających z bardzo wysokiego poziomu artystycznego. Zgodnie przyznajemy, że niejeden dorosły mógłby uczyć się dojrzałości i wrażliwości od tych bezpretensjonalnych i fenomenalnych młodych ludzi”. Komisja artystyczna szczególnie podkreśliła „wyjątkowość kategorii wokalnej 12-13 lat”, dedykując jej krótki wiersz autorstwa Justyny Holm, notabene autorki festiwalowego hymnu:


Raz trzynastki są szczęśliwe
Raz dwunastki są pechowe
Lecz w Koninie są w tym roku
Wprost wybitnie zjawiskowe

 


W 2020 roku Sara wystąpiła w Ogólnopolskich Kwalifikacjach Dzieci Śpiewających do 41. MDFPiT w Koninie. Zaśpiewała piosenkę ,,Writing’s on the wall”. Sara, podobnie jak ro wcześniej, reprezentowała Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach. Niestety z powodu pandemii festiwal nie odbył się.

 

Sarze bardzo gratulujemy sukcesów w ,,America’s Got Talent", i mówimy do zobaczenia w Koninie!\

 

 

 

serv kdkkonin