Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Zwycięzcy zostaną nazwani!

O 17:45 wyruszy korowód dzieci. O 18:30 rozpocznie się wręczenie nagród. Jest coraz bliżej do tej najważniejszej na festiwalu chwili. Występ w Koninie jest dla niektórych nieosiągalnym marzeniem. Młodzi artyści, którzy otrzymują nominację do udziału w festiwalowym konkursie są już najlepszymi z najlepszych. Ale na tym nie poprzestają!


Podczas dwóch dni starają się jak najlepiej zaprezentować się przed kolegami, jurorami i publicznością. I zdobyć to, po co tak naprawdę tu przyjechali. Najważniejsze nagrody! Dodatkowym trofeum jest dla nich udział w koncercie galowym. Właśnie dziś, 2 czerwca o godz. 19:30 - tuż po wręczeniu Złotych, Srebrnych i Brązowych Aplauzów oraz wyróżnień, będą mogli pokazać publiczności, dlaczego to właśnie oni zostali wybrani. Są utalentowani, pracowici, skromni, a do tego spontaniczni! Będziemy dziś świadkami ich małej, ale jakże potężnej wielkości. Gala jest przecież największym i najważniejszym świętem piosenki i tańca w całej Europie, należącym do młodych artystów!

Kto został laureatem 33. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki, a kto Tańca? O tym już o godz. 19:00 na naszej stronie! Protokoły zostaną również odczytane przez jurorów w amfiteatrze "Na skarpie". Stadion, w który się zamieni, będzie najgłośniejszą areną świata.

serv kdkkonin